Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica.


Minerseth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem że kiedyś obszycię kierownicy to był szał .. teraz to chyba wstyd co ? Ja mam przy audi trochę zjechać a górę ale nie mocno nie przeszkadza mi to.. ale jadąc na autostradzie 400km potrafi ręką się ślizgacie na kierownicy jak myślicie czy w tych nowoczesnych czasach warto obszyć kierownicę i czym żeby fajnie wyglądała a z drugiej strony nie była śliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak a tu daje foty jak u mnie to wygląda

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

9e3966685a9e3f68711e502e95d75a54.jpg9f58c4f7ae637ebf0e0b7d96d3c11a8e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie oddanie kierownicy do obszycia?
Chciałbym wymienić kierownicę. Szukałem na allegro ale nie ma nic w bardzo dobrym stanie.

Chyba że ktoś ma taką to chętnie przygarnę;) http://allegro.pl/kierownica-air-bag-multifunkcja-audi-a4-b6-bezowa-i6826610646.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko obszycie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary ale ostatnio interesowałem się kierą do audi B6 i taka jak mi się spodobała 470 zł . Bicepsy , tricepsy i ścięta na dole. Wyglądała mega ale cena trochę duża a na razie są inne priorytety :). Na sezon letni mam nadzieję że ogarnę taką kiere :)  Najchętniej to bym zrobił to na bazie kierownicy z B7 bo dużo ładniejsza, większy ten środek  jest,  ale tam zaś problem z podłączeniem poduszki do B6 przynajmniej kiedyś czytałem taki temat na forum.

 Co do firmy jest w Knurowie chyba ul. Szpitalna 8 ,mają ogłoszenia na olx. Samo obszycie dużo taniej, robią też dywaniki welurowe jakieś tam. Ogólnie polecam bo jak oglądałem ich robotę to fajnie to wyglądało i widać że dużo im schodzi tego.  

O to ogłoszenie od nich jakby ktoś potrzebował . 

https://www.olx.pl/oferta/kierownica-usluga-obszycia-kierownicy-obszywanie-kierownic-skora-pfi-CID619-IDoSn0I.html#32f89fccb9

Kierownica się robi ;) Mam jeszcze dostarczyć tą blaszkę emblemat Sline to mi tam ładnie to wkleją . Fotkę dam jak już będzie na aucie ;)

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest kozacko ;) kiera wyszła super ;) jest zrobiona wypas ;) bicepsy, tricepsy i ścięta na dole + emblemat Sline. 

Jak dodać fotkę ? Która ma więcej niż 1.95MB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że dopiero teraz ale dawno tutaj nie byłem :) kierownica dla mnie jest kozak :) fajnie leży w dłoniach, jest fajnie ścięta na dole .  Na żywo wygląda bardzo dobrze :) . 

     Właściciel firmy ma też cabrio B7 jak zagadacie  to i jaką zniżkę pewnie zrobi :)

 

https://naforum.zapodaj.net/549283a50b21.jpg.html

 

https://naforum.zapodaj.net/6133b4f0889f.jpg.html

 

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka odświeżę temat

Znalazłem taki coś robione przez tą firmę PFI

Kierownica-SPORTOWA-Audi-A4-B8-2009r-NOW
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 399 zł - Kierownica SPORTOWA Audi A4 B8 2009r. NOWA SKÓRA (7887003798). Allegro.pl - Radość zakupów i...

CO myślicie koledzy o takim modzie, ?

32530686_2461193867240179_5109023289771032576_n.jpg

Edytowane przez gados82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Inter Gramar z  Gliwic robi na zamówienie, właśnie odebrałem.  

IMG_20190817_173457.jpg

IMG_20190817_173108.jpg

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wygląda. Mi pamietam jakiś forumowicz robił podobna, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki, a mam teraz Mondeo Mk5 i suzkam namiarów. Jak tos ma to byłbym chetny na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.KIEROWNICE.COM.PL

Obszyj kierownice w swoim aucie. Profesjonalne obszywanie kierownic skóra, Radom, Warszawa, seba394, korekta liczników, Allegro kierownice...

Chyba będę się umawiać, ale szukam jeszcze odpowiedniego wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał inspiracji :naughty: 

Na żywo wygląda naprawdę kozacko. 

 

Screenshot_20191224_013636.jpg

Screenshot_20191224_013710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...