Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnie na zimnym przy ruszaniu.


lukasz2452

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto przy odpalaniu na zimnym silniku dzwinie mi się zachowuje.  Jak dodaje gazu przy ruszaniu to samochód się dławi i gaśnie lub przy wciśnięciu pedału gazu do połowy nie rosną obroty odrazu tylko po chwili czyli np pokazuje 1500 obrotów naglę się odblokuje i wskakuje na 4 tys. Błędów żadnych komputer nie pokazuje. Sonde jedną mam nową drugą wyłączoną. 

Może to być przez zalane świece olejem??

Mam pękniętą odmę tam gdzie wchodzi do trójnika ale ładnie ją za izolowałem i dałem na opaskę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, auto przy odpalaniu na zimnym silniku dzwinie mi się zachowuje.  Jak dodaje gazu przy ruszaniu to samochód się dławi i gaśnie lub przy wciśnięciu pedału gazu do połowy nie rosną obroty odrazu tylko po chwili czyli np pokazuje 1500 obrotów naglę się odblokuje i wskakuje na 4 tys. Błędów żadnych komputer nie pokazuje. Sonde jedną mam nową drugą wyłączoną. 
Może to być przez zalane świece olejem??
Mam pękniętą odmę tam gdzie wchodzi do trójnika ale ładnie ją za izolowałem i dałem na opaskę.  

Sam sobie odpowiedziales na pytanie zmien uszczelke pod klawiatura zaworow jezeli.masz tam olej

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba zaczac od czegos mocno zalane swiece

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli ci zalewa swiece i jak piszesz ze pozniej zlapie i jest normalnie to moim zdaniem moze byc przez olej ktory je zalewa auto ma normalna moc jak zlapie i jedzie juz ok czy tez cos nie tak

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się zagrzeje to dosłownie trwa z 20 sec bo już jak ruszę i  przejadę z 50m to jest ok.  Jutro mam wolne to sobie wymienię uszczelkę.  W zasadzie to sprzedaje samochód ale nie chcę nikomu szrotu sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc przez olej ktory zalewa pozniej go przepali i jest ok tak mi sie wydaje

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, z tym, że u mnie w automacie po wrzuceniu biegu (jeśli silnik pracował krótko, 10-15s) silnik się dławił i czasem zgasł. Świece również były zalane. Wymiana uszczelki pod pokrywą zawórów załatwiła sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...