Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka NAWIGACJE posiadam ?


kiwal

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, fio napisał:

Kurczę chyba pojadę do serwisu, bo coś z moją nawigacją jest nie tak. Mam mapy z HERE łącznie z satelitą (HERE to mapy Nokii kupione przez Audi BMW i Mercedesa http://www.komputerswiat.pl/jak-to-dziala/2015/10/mapy-here.aspx) i natężenie ruchu z TomTom'a (http://corporate.tomtom.com/releasedetail.cfm?releaseid=895925). Samochód wyprodukowany w trzecim tygodniu 2018, mapy sygnowane symbolem 2018, MMI nie znajduje nowszych. Dla mnie dramat. Kabel jest baz sensu -zgadzam się.

Może faktycznie masz cos nie do końca uruchomione lub skonfigurowane. Czy takie funkcjonalności Ci działają?

https://www.audi.pl/pl/web/pl/strefa-klienta/audi-connect/modele/layer/nawigacja-za-pomoca-google-earth-i-google-street-view.html

https://www.audi.pl/pl/web/pl/strefa-klienta/audi-connect/modele/layer/wprowadzenie-celu-podrozy-przez-google-maps.html

1 godzinę temu, Deniro napisał:

 

Reasumujac  - Nawigacja Audi MMI PLUS - bardzo OK , ale za 12-18tyś zł ? bez przesady

Nie wiem skad taka cena. W przypadku A4 nawigacja jest w pakiecie Technology za 5200 PLN, który zawiera jeszcze inne rzeczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, proarnes napisał:

Może faktycznie masz cos nie do końca uruchomione lub skonfigurowane. Czy takie funkcjonalności Ci działają?

Wszystko uruchomione. Faktycznie przestałem używać, po kilku koszmarnych błędach. Wasze pozytywne doświadczenia powodują, że nawet się ucieszyłem i postanowiłem dać jej drugą szansę, ale potem przypomniałem sobie, że danych na mapach HERE się nie przeskoczy. Te dane są niedokładne i co gorsze w wielu przypadkach błędne. Podałem Wam trzy przykłady (w promieniu dwóch km!!!), a błędami z aglomeracji śląskiej mógłbym zapełnić cały wątek. 

7 godzin temu, Kosmita napisał:

Ja mam ustawione proponowanie 3 rodzajów dróg i często to wystarcza aby wybrać tą, którą chce jechać.

Teraz już to ogarniam, ale wtedy spieszyłem się i nie znałem jeszcze wszystkich funkcji. Pierwsza proponowana trasa była bez sensu. Błędy optymalizacji trasy mógłbym wybaczyć, ale jak wspominałem wcześniej błędy topograficzne w takiej ilości, jak zaobserwowałem powodują, że nawigacji Audi nie ufam.

Godzinę temu, proarnes napisał:

Nie wiem skad taka cena. W przypadku A4 nawigacja jest w pakiecie Technology za 5200 PLN, który zawiera jeszcze inne rzeczy.

W nowym A7 MMI plus kosztuje rzeczywiście około 18 000 i nie widziałem, aby była w jakimś pakiecie. W A5 za pakiet Technology zapłaciłem 13 630 (różnica pewnie wynika z nagłośnienia B&O). W A4 ten pakiet jest super korzystny.

 

/Edit

Ale nie martwcie się. Jest aplikacja Here Map Creator, a ja jestem typem, który ulepsza świat :) W połowie lutego dodałem 116 zmian. Jedna już została zaakceptowana.

 

nav.png

Edytowane przez fio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kosmita napisał:

Youtube nie działa przez mmi nawet przez ASI

Chyba tobie nie działa - ja tego nie zauważyłem

 

15 godzin temu, Kosmita napisał:

Ograniczenia prędkości masz z kamery

To jest dodatkowa opcja płata - mówimy o stricte -nawigacji.

 

15 godzin temu, Kosmita napisał:

szukaj online

Trzeba mieć SIM - nie każdy ma

15 godzin temu, Kosmita napisał:

Nawigacja Ma aktualne korki i mapy

Nie każda - Musiz mieć usługe Online wykupiona I dostep do internetu 

 

Mapy nie są aktualne  są zawsze poł roku do tyłu. czyli wydanie 2018 jest z czerwca 2017.

 

15 godzin temu, Kosmita napisał:

nie trzeba się zatrzymywać żeby korzystać z touchpada

Bezpieczne wprowadzenie celu raczej wymaga spojrzeć na ekran 

 

15 godzin temu, Kosmita napisał:

mam wrażenie, że masz do czynienia z nawigacjami nowymi ale nie jako użytkownik

Mam A 2016 z nawigacją MIB 2 - nie korzystam wole Google maps  , Waze , yanosik

 

15 godzin temu, Kosmita napisał:

Ja rozumiem, że chcesz się zareklamować ale nie wprowadzajmy innych w błąd.

Nie reklamuje opisuje jako najzwyczajniejszy użytkownik.  + opinie kloentów

 

14 godzin temu, proarnes napisał:

przypadku A4 nawigacja jest w pakiecie Technology za 5200 PLN, k

Jest to nawigacja producenta DELPHI - nie MMI plus. Na karte ze słabymi mapami  bez 3D , bez sim , z drogimi aktualizacjami

 

Reasumując ja nie neguje działania i funkcjonalności MMI PLUS uważam tylko ze nie są warte pieniążków które zapłaciliście przy konfiguracji , 

 

Carplay za 1500zł bije na łeb MMI PLUS gdyby były w podobnych pieniądzach to OK ale to są za duże kwoty wg mnie i wielu innych ludzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki: działa Wam Google Street View?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4/2/2018 o 07:55, Deniro napisał:

 

Nie reklamuje opisuje jako najzwyczajniejszy użytkownik.  + opinie kloentów

 

Reasumując ja nie neguje działania i funkcjonalności MMI PLUS uważam tylko ze nie są warte pieniążków które zapłaciliście przy konfiguracji , 

 

Carplay za 1500zł bije na łeb MMI PLUS gdyby były w podobnych pieniądzach to OK ale to są za duże kwoty wg mnie i wielu innych ludzi 

OMG?

Trudno to skomentować, takie wpisy powodują opinie, że na forach możesz przeczytać każdą opinię, a nie to co jest rzeczywistością.

Tak jak napisał Kosmita, nie masz pojęcia o tym czym jest współcześnie (2018) MMI Plus, jak jest związany z innymi systemami wspierającymi kierowcę a do tego jak prymitywnym rozwiązaniem jest Carplay w porównaniu z MMI Plus.

 

Zgadza się tylko to, że każdy system jest wart swojej ceny, tak było, jest i będzie na wolnym rynku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ALIENS napisał:

Oczywiście:)

No a u mnie się żółty ludek nie pojawia. Przejrzałem instrukcję i ani słowa o Street View. Pamiętam, jak mi to przy prezentacji demówki do testów pokazywali. W instrukcji (wersja instrukcji 11.2017) mam napisane przy Google Earth: "Operatorzy w chwili złożenia do druku. Firma Audi AG umożliwia dostęp do usług zewnętrznym oferentom. Ciągła dostępność nie może zostać zagwarantowana, natomiast leży po stronie oferenta."

Tłumaczenie z niemieckiego typowe dla Audi, ale wnioskuję, że usługi Google mogą zniknąć. Na audiworld piszą, że modele w 2018 nie będą miały GoogleEarh. Mój GE ma, ale StreetView jakby nie bardzo.

Edytowane przez fio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fio napisał:

No a u mnie się żółty ludek nie pojawia. Przejrzałem instrukcję i ani słowa o Street View. Pamiętam, jak mi to przy prezentacji demówki do testów pokazywali. W instrukcji (wersja instrukcji 11.2017) mam napisane przy Google Earth: "Operatorzy w chwili złożenia do druku. Firma Audi AG umożliwia dostęp do usług zewnętrznym oferentom. Ciągła dostępność nie może zostać zagwarantowana, natomiast leży po stronie oferenta."

Tłumaczenie z niemieckiego typowe dla Audi, ale wnioskuję, że usługi Google mogą zniknąć. Na audiworld piszą, że modele w 2018 nie będą miały GoogleEarh. Mój GE ma, ale StreetView jakby nie bardzo.

Na postoju z właczona mapa google earth zoomowałeś na maksa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ALIENS napisał:

ie masz pojęcia o tym czym jest współcześnie (2018) MMI Plus,

Mam - jeżdżę z takim systemem szału niema za te pieniądze ,  Navi jest kiepska , znaki drogowe przestarzałe  - wpisywanie kiepskie . system rozpoznawania mowy kiepski.

 

10 godzin temu, ALIENS napisał:

Oczywiście:)

...tylko na postoju.

Chyba dawno nie sprawdzałeś bo Audi wyłączył ta opcje  ( możliwość odblokowania )

 

10 godzin temu, ALIENS napisał:

jak jest związany z innymi systemami wspierającymi kierowcę a do tego jak prymitywnym rozwiązaniem jest Carplay w porównaniu z MMI Plus.

Nie bardzo wiem czym wspiera kierowce ? w a6 a7 a8 jak masz matrix to gada z navi jak nie masz nie gada , nie wiem co jeszcze "wspiera" kierowce ? Jak masz SIM i wykupioną licencje ONLINE to poinformuje cie o korkach oczywiście z 15min opóźnieniem do google maps. co dalej ? 

 

Carplay Prymitywny ? pojeździsz parę dni na janosiku czy waze zaoszczędzisz pare stów na mandatach to pogadamy :) 

 

MMI PLUS 2018 jest kiepskie za te pieniądze to jest bezdyskusyjne i dużo ludzi to potwierdzi ale też tacy jak ty będą bronić jak lwica bo siano wydane :) Carplay robi jak chce MMI plus 2018 w ktorym w zasadzie nic niema ciekawego ,  

 

Masz swoje MMI PLUS za 15900 lista "udogodnien" jest imponująca :banan:

 

mmi.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kosmita napisał:

Na postoju z właczona mapa google earth zoomowałeś na maksa?

Tak zrobiłem. Nie ma. 

 

6 godzin temu, Deniro napisał:

Chyba dawno nie sprawdzałeś bo Audi wyłączył ta opcje  ( możliwość odblokowania )

Wyłączyło wszystkim, czy tylko nowym? Jak pisałem - widziałem to w samochodzie demo A5, w moim nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2018 o 07:21, Deniro napisał:

Mam - jeżdżę z takim systemem szału niema za te pieniądze ,  Navi jest kiepska , znaki drogowe przestarzałe  - wpisywanie kiepskie . system rozpoznawania mowy kiepski.

 

Chyba dawno nie sprawdzałeś bo Audi wyłączył ta opcje  ( możliwość odblokowania )

 

Nie bardzo wiem czym wspiera kierowce ? w a6 a7 a8 jak masz matrix to gada z navi jak nie masz nie gada , nie wiem co jeszcze "wspiera" kierowce ? Jak masz SIM i wykupioną licencje ONLINE to poinformuje cie o korkach oczywiście z 15min opóźnieniem do google maps. co dalej ? 

 

Carplay Prymitywny ? pojeździsz parę dni na janosiku czy waze zaoszczędzisz pare stów na mandatach to pogadamy :) 

 

MMI PLUS 2018 jest kiepskie za te pieniądze to jest bezdyskusyjne i dużo ludzi to potwierdzi ale też tacy jak ty będą bronić jak lwica bo siano wydane :) Carplay robi jak chce MMI plus 2018 w ktorym w zasadzie nic niema ciekawego ,  

 

Masz swoje MMI PLUS za 15900 lista "udogodnien" jest imponująca :banan:

 

mmi.PNG

Deniro, już wcześniej w innym wątku wymieniłem z tobą kilka uwag, zgadzam się z Kosmita ze masz mocno negatywny ( a jednocześnie ogromne parcie na usługę która sprzedajesz ) stosunek do niektórych rozwiązań Audi. Swoją drogą jak próbowałem cię dopytać za ile oferujesz swoje rozwiązania - odesłałeś mnie do All....ro - argumentując regulaminem ( naprawdę wysłanie ceny na PW nie zrobiłoby nikomu krzywdy)

Argumentacja ze jak polak czegoś nie ma to od razu neguje - średnio trafiona - Kosmita naprawdę ma "bogate" auto kilka osób ma car playa i jakoś nie widzę skrajnego entuzjazmu - czy mają (nawigację car playa itp) czy nie - to był ich wybór.

Czytając twoje posty mam poczucie nachalnego marketingu. Wyluzuj !

Nie wyobrażam sobie samochodu tej klasy bez nawigacji - jaka by nie była - jest zawsze dostępna, w zdecydowanej większości przypadków doprowadza tam gdzie oczekuję i jest zintegrowana z samochodem - co jest dla mnie największą zaletą. Wszelkie pozostałe rozwiązania oparte o dodatkowe źródło danych (które muszę podpiąć kablem) są dla mnie meczące.

Dlatego zakup w pakiecie ( nie za 12k ) był dla mnie oczywisty i bezdyskusyjny.

BTW - Twoja silna wiara w Yanosika ( też kilkukrotnie przytoczona w innym wątku)  - przypomina mi sprzed paru lat "sektę" użytkowników CB którzy usilnie mnie namawiali i przekonywali do wożenia dodatkowych gratów w samochodzie... nie woziłem i jakoś mandatów od paru lat nie dostałem...( z Yanosika i podobnych tez nie korzystam ) ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pietka napisał:

odesłałeś mnie do All....ro - argumentując regulaminem ( naprawdę wysłanie ceny na PW nie zrobiłoby nikomu krzywdy)

To chyba pokazuje że nie mam ciśnienia na nasze usługi :) skoro nawet ci nie wyceniłem - przyjeżdżają do nas ludzie z całej europy także niema kompletnie ciśnienia na jakie kolwiek reklamy na forach czy jeden użytkownik więcej czy mniej 

 

Mam mocno negatywne podejście co do ceny tego MMI plus to co oferuje nie jest warte tej ceny bo mocno kuleje , nie będe przeprowadzał ankiety - to jest tylko moja opinia + klientów którzy przyjeżdzają na usługe aktywacji carplay z uwagi na słabe zadowolenie standardową nawigacja , która ma kiepskie mapy w porównaniu do google maps czy innych map ONLINE 

7 godzin temu, Pietka napisał:

Nie wyobrażam sobie samochodu tej klasy bez nawigacji -

Ja tego nie neguje - informuje tylko że są dużo lepsze rozwiązania za o wiele mniejsze pieniądze niż kilka-kilkanaście tyś zł gdzie jeszcze ci nagle Streat viev wyłączają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pietka napisał:

TW - Twoja silna wiara w Yanosika ( też kilkukrotnie przytoczona w innym wątku)  - przypomina mi sprzed paru lat "sektę" użytkowników CB którzy usilnie mnie namawiali i przekonywali do wożenia dodatkowych gratów w samochodzie... nie woziłem i jakoś mandatów od paru lat nie dostałem...( z Yanosika i podobnych tez nie korzystam ) ;) 

 

 

Tu na szczęście żadnych gratów nie trzeba wozić bo wszystko jest zintegrowane z MMI więc porównanie kiepskie .  ja np nigdy na siłownie nie chodziłem a poszedłem spodobało mi się i chodze od 5 lat :) ciężko opiniować coś czego się niema :)  a w polskim internecie i forach samochodwych az huczy od takich właśnie opinii osób które nie mają pojęcia 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎05‎.‎04‎.‎2018 o 07:21, Deniro napisał:

Mam - jeżdżę z takim systemem szału niema za te pieniądze ,  Navi jest kiepska , znaki drogowe przestarzałe  - wpisywanie kiepskie . system rozpoznawania mowy kiepski.

Piszesz o MMI Plus w B9? Nie sądzę...:P

Nawigacja jest znakomita, znaki czytają się z mapy i mary, system rozpoznawania mowy jest doskonały :D

Pisząc o Carplay ROZUMIESZ, że piszesz o Siri, prawda??? :)))

W dniu ‎05‎.‎04‎.‎2018 o 07:21, Deniro napisał:

Nie bardzo wiem czym wspiera kierowce ? w a6 a7 a8 jak masz matrix to gada z navi jak nie masz nie gada , nie wiem co jeszcze "wspiera" kierowce ? Jak masz SIM i wykupioną licencje ONLINE to poinformuje cie o korkach oczywiście z 15min opóźnieniem do google maps. co dalej ? 

No właśnie, na tym polega problem, bo nie masz pojęcia jak to działa do końca...:D

To co wyróżnia MMI Navi Plus jest kompletna współpraca z HUD i Virtual Cockpit.

Zamiast kopiować żenujące materiały z audi.pl, to są cechy wyjątkowe dla tego systemu:

"The adaptive cruise control system works in close coordination with the MMI navigation plus, camera-based recognition of traffic signs and the predictive efficiency assistant, another pioneering system from the assistance package Tour. It automatically adjusts the preselected speed to the conditions – the route topography, speed limits and road users ahead."

 

Może teraz opowiesz jak taką funkcjonalność osiągniesz przy pomocy PRYMITYWNEGO Carplay z Waze, Yanosik i całym tym amatorskim badziewiem :P

 

W dniu ‎05‎.‎04‎.‎2018 o 07:21, Deniro napisał:

MMI PLUS 2018 jest kiepskie za te pieniądze to jest bezdyskusyjne i dużo ludzi to potwierdzi ale też tacy jak ty będą bronić jak lwica bo siano wydane :) Carplay robi jak chce MMI plus 2018 w ktorym w zasadzie nic niema ciekawego ,  

 

Nawet Apple nie ma tak dobrego zdania o Carplay :D

"...ale przecież oni się nie znają, wciskają badziewie za kupę kasy, a u nas za 1/10 dostaniesz więcej..."

:)))

 

Różnica pomiędzy nami jest taka, że używam i rozumiem jak działa jedno i drugiego rozwiązanie.

 

Dlatego Carplay jest dobry dla "oszczędnych", a nic lepszego od MMI Plus nie ma obecnie na rynku NAVI. Kropka. :D

 

PS Nie zapomnij wspomnieć potencjalnym klientom o JAILBREAK'u, Na pewno się ucieszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ALIENS napisał:

Piszesz o MMI Plus w B9? Nie sądzę...:P

Wszystkie MMI PLUS , dopiero A8 D5 wprowadzili nowy system marki Alpine który wypada o niebo lepiej choć dalej jest nie dosyt.

8 godzin temu, ALIENS napisał:

Nawigacja jest znakomita, znaki czytają się z mapy i mary, system rozpoznawania mowy jest doskonały :D

Znaki pokazywane w MMI ( bez funkcji odczytywania z kamery jeżeli ktoś niema) są bardzo słabe i nie aktualne a system rozpoznawania mowy jest doskonały po niemiecku angielsku ,  polski jest dramatyczny :) wymowa również.

 

8 godzin temu, ALIENS napisał:

No właśnie, na tym polega problem, bo nie masz pojęcia jak to działa do końca...:D

To co wyróżnia MMI Navi Plus jest kompletna współpraca z HUD i Virtual Cockpit.

Jak już wspomniałem mówimy o strikte navi MMI plus , bez tych dodatkowych opcji , dokłądając te wszystkie opcjie cena winduje w górę 

 

8 godzin temu, ALIENS napisał:

Może teraz opowiesz jak taką funkcjonalność osiągniesz przy pomocy PRYMITYWNEGO Carplay z Waze, Yanosik i całym tym amatorskim badziewiem

Wydaje mi się że Prymitywnie wypada MMI Plus w porównaniu i praktyce - Nie pokaże informacji o patrolach , system ONLINe jeżeli ktoś ma licencje i SIM bo to oczywiście też dopłata , jest spóżniony o 15min względem tych nawigacji "prymitywnych" , Google maps , waze , carplay amatorskie ? ok niech i tak będzie.

 

8 godzin temu, ALIENS napisał:

Dlatego Carplay jest dobry dla "oszczędnych", a nic lepszego od MMI Plus nie ma obecnie na rynku NAVI. Kropka. :D

Jest  - Google maps działa o niebo lepiej.

 

8 godzin temu, ALIENS napisał:

PS Nie zapomnij wspomnieć potencjalnym klientom o JAILBREAK'u, Na pewno się ucieszą

Nie bardzo wiem o czym mówisz ,- jailbrake nie jest wymagany.

 

 

Reasumując widząc to co się dzieje jak ludzie uciekaja ze standardowych MMI PLUS z całej europy - Niemcy , Czesi , Austriacy , Polacy - na koszt Carplay i Android auto zatem samo mówi to za siebie. 

 

System MMi PLUS jest jak najbardziej OK , ale miernie wypada z innymi darmowymi aplikacjami na rynku , a dokładając te wszystkie rarytasy do mmi plus w zwyklym nie wiem audi a6 , cena zrobi sie grubo ponad 30,000zł z HUD itp itd

 

baaa mało tego , nie dość że wyłączyli wam SV to jeszcze wkrótce wyłącza system rozpoznawania znaków z kamery :) chyba że kupicie licencje to tak miedzy nami :) 

 

Na dniach zrobie reportaż ciekawy i pokaże wszystko "czarno na białym" jak działa docelowy MMI vs Carplay , zrobimy ankiete i wrzucimy na YT

 

Pozdrawiam miłego weekendu:)

Edytowane przez Deniro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że każdy ma prawo do własnej opinii. Mam MMI Plus (z kamerą odczytującą znaki) i AndroidAuto. Wziąłem Virtual Cockpit z myślą o nawigacji. Widząc logo google na wyświetlaczu, jeszcze przed zamówieniem samochodu nie sądziłem, że mapy pochodzą od Here. Przez ostatni tydzień jeździłem po znanych mi trasach za każdym razem używając navi MMI, aby przetestować raz jeszcze jej funkcjonalność. Niestety przekonałem się po raz drugi, że to nie dla mnie (lub nie w woj. śląskim). Podczas każdej trasy znalazłem błąd dyskwalifikujący obecne pokrycie mapowe oraz optymalizację tras. Wracam do AndroidAuto, przynajmniej w przypadkach, kiedy będzie mi zależało na optymalnej i bezbłędnej nawigacji w miejscach, których absolutnie nie znam. Szkoda, bo system jest naprawdę ciekawy i byłby super, gdyby był zasilony odpowiednimi danymi. Mam line assist i aktywny tempomat, który z asystentem efektywności i MMI byłby niesamowitą pomocą ale... zwalnia na autostradzie bo uznał, że delikatny łuk za 2 km muszę przejechać z prędkością 100km/h, albo nie zwalnia na zakręcie prawie 90 stopni w mieście  (mocno się wystraszyłem). Nie znalazłem żadnego ustawienia tolerancji, więc musiałbym jeździć w 100% przepisowo, co niekiedy ze względu na logikę ludzi zarządzających drogami w Polsce jest nieznośne.

Reasumując - gdybym dokładnie przetestował przed zakupem MMI Plus (wiedział to co wiem) wziąłbym tylko Smartphone Interface. Wziąłbym zamiast tego np. Matrixy. Zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości (większość jest zadowolona z MMI), ale taka jest moja subiektywna opinia.

/EDIT

W konfiguratorze Audi przy MMI dalej nie zmienili "możliwość korzystania z usług Audi connect, np. informacja o korkach online, nawigacja z Google Earth™ i Google Street View™, informacja o miejscach parkingowych, cenach paliw itp." Rzetelna informacja.... XD

Edytowane przez fio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Deniro napisał:

Na dniach zrobie reportaż ciekawy i pokaże wszystko "czarno na białym" jak działa docelowy MMI vs Carplay , zrobimy ankiete i wrzucimy na YT

O widzisz Deniro - to jest właściwe podejście - bazujące na porównaniu ( oby było transparentne i oparte o jasne zasady benchmarkowania ;) ).

To co napisał Flo ze mapy w nowych audi są od Here mocno mnie zmartwiło - dziś siedziałem wreszcie w swoim zamówionym aucie ( jest już fizycznie w salonie ) ale nie miałem okazji sprawdzić czy też Here.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące tylko, że jak nie weźmiesz kamery czytającej znaki to nie masz wskazań w mmi plus o ograniczeniach prędkości (wbudowanych nie wskazuje). 

Reszta to kwestia dyskusji. Nikt huda czy vc nie bierze dla mmi plus tylko po prostu też to chce. A to, że te dodatki (hud, vc, matrixy itd) współpracują z mmi jest to niewątpliwy plus. 

Dziwie się, że mapy nie pochodzą w żaden sposób od googla skoro gdy przełączam na google earth mapa zawsze pomrywa się z tą standardową. W trybie korków wydaję mi się, że to google z lekkim opóźnieniem w aktualizacjach tam gdzie są roboty drogowe.. tyle. 

Deniro czekam na test.

 

ps. Jak bez jailbrake’a zrobisz youtube’a czy yanosika przez mmi..?

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 16:18, fio napisał:

Reasumując - gdybym dokładnie przetestował przed zakupem MMI Plus (wiedział to co wiem) wziąłbym tylko Smartphone Interface. Wziąłbym zamiast tego np. Matrixy. Zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości (większość jest zadowolona z MMI), ale taka jest moja subiektywna opinia.

Nie przejmuj się to nie tylko twoja opinia

 

bardzo wiele ludzi ma z tym problem , wczoraj wracałem z Tragów z Poznania 3 razy kazała mi robić zawrotki , niestety musiałem uruchomić Gm.

W dniu 7.04.2018 o 18:06, Pietka napisał:

O widzisz Deniro - to jest właściwe podejście - bazujące na porównaniu ( oby było transparentne i oparte o jasne zasady benchmarkowania ;) ).

Ja naprawde nie reklamuje tutaj swojego produktu bo od tego mamy FB . Allegro , i inne rozgłosy klientów - nie neguje działania MMI plus aczkolwiek nawigacja wg mnie jest Przecietna za te pieniądze . i udowodnię to w teście 

 

11 godzin temu, Kosmita napisał:

Wtrące tylko, że jak nie weźmiesz kamery czytającej znaki to nie masz wskazań w mmi plus o ograniczeniach prędkości (wbudowanych nie wskazuje). 

Jak najbardziej wskazuje w prawym dolnym rogu MMI .

 

11 godzin temu, Kosmita napisał:

Dziwie się, że mapy nie pochodzą w żaden sposób od googla skoro gdy przełączam na google earth mapa zawsze pomrywa się z tą standardową.

To tylko rzut - obraz .

 

11 godzin temu, Kosmita napisał:

ps. Jak bez jailbrake’a zrobisz youtube’a czy yanosika przez mmi..?

Mamy patenty swoje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...