Skocz do zawartości
IGNOROWANY

elektryka prosba o pomoc!


robertzmudzki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nastepujacy natomiast kiedys padl mi akumulator i potym zaczely sie robic takie zeczy ze gdy zapalam silnik to wszystko jest w porzadku potem jak sie troszke nagrzeje i zgasze i znow zapale a bedzie jeszcze cieply to licznik i obrotomierz nie dzialaja i to wystepuje zawsze tylko przy cieplym silniku zalozylem gaz wszystko dziala ale jest taki myk dopoki sie nie zagrzeje to kontrolka od gazu sie nie pali natomiast gaz dziala tylko chodzi mi o diody ze sie nie zapalaja wiadomo ze sa podlączone pod obroty wiec to dlatego,prosze jakiegos elektronika o porade gdzie szukac winy mysle ze musi to byc jakas kosc,albo jakies luty musialy sie nadpalic jak akumulator padl i krecilem bo na to wyglada albo cos nie tak z komputerem dodam ze jak sie zagrzeje to niechce mi sie polaczyc czasem z vagiem a na zimnym sie laczy bez problemu prosze o pomoc bo juz szlak mnie bierze Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimne luty przy wtyczkach w liczniku.

Wyjmij, lupa w dłoń i szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robertzmudzki, - "zimne luty" są to miejsca lutowania, ale już luźne, tzn z biegiem lat użytkowania od drgań puszczają słabe miejsca połączeń (i zazwyczaj niewidoczne gołym okiem) , i tak to się właśnie nazywa. Jak sobie nie poradzisz, to poproś kolegę który umie operować lutownicą - i niech poprawi miejsca połączeń

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...