Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spojlery, progi i listwy


krh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem w posiadaniu A4 B6 - LY7W z czarnymi dokładkami. Przejrzałem już kilka tematów na forum, ale nie mogę zebrać kompletnych i rzeczowych informacji na temat zmiany części wymienionych w tytule. Mam kilka pytań, może będziecie mi w stanie pomóc:

  1. Czy lepiej jest kupić elementy (dokładki, progi i listwy) w kolorze czy lakier?
  2. Jeśli lakier to czy znacie jakiegoś specjalistę który kompleksowo to zrobi?
  3. Jeśli kupić to czy znacie jakiegoś specjalistę który mógłby te części zakupić/polecić i to zrobić?
  4. Rozumiem, że jeśli chciałbym dokładkę S-line z przodu, a nie zwykłą to musiałby ją ktoś dobrze pociąć + musiałbym dokupić kratki do tego spojlera, kogo polecicie?

Ile w sumie powinno mnie to wynieść? Zmieniał to ktoś ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz szukać w kolorze ale raczej ciężko trafić żeby nie malować , to są dolne elementy narażone na uszkodzenia, co do dokładki s- line trzeba górną część zderzaka odpowiednio dociąć , jest na forum temat jak to zrobić, dość prosty zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej szukać w kolorze, tylko w stanie do założenia. Jak nie to szukaj w innym kolorze i jak mój znajomy pomaluj plastidip i też będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...