Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

dziękuje serdecznie. Mam nadzieje że uda mi się trochę pomóc społeczności audi :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem Norbert , pochodze z Końskich (woj. Świętokrzyskie) . Od prawie roku posiadam audi a4 b7 avant + 1.8T 163km. Liczę na wasza pomoc w razie problemów i oczywiscie na okazje , abym mogl sie odwdzięczyć za tą pomoc :)

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Daniel i pochodzę z miejscowości Skoczów (woj. Śląskie) mam nadzieje ze mogę  liczyć na Waszą pomoc w razie jakiś pytań. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników :) Jestem nowym posiadaczem Audi A4 1.8 Quattro i jak narazie jestem z niego super zadowolona.

Spoiler

Jednakże mam mały problem. Autko było sprowadzone ze Szwajcarii w 2016 roku przez jedną firmę a druga czyli komis kupił go do siebie no i ja kupiłam z komisu teraz w 2018 roku. Wszystko było ok ale przy rejestracji samochodu okazało że oclony został na 2001 rok a ja w papierach mam 2002 rok. No i mam problem. Oczywiście sprzedawca i firma która sprowadziła auto załatwiają problem. Dlatego mam pytanie czy ktoś jest wstanie sprawdzić vin i powiedzieć mi jaki jest prawdziwy rok produkcji bo niby 10 cyfra vin jest 2 i świadczyło niby ze 2002 rok ale czy to rok produkcji czy modelowy? Vin WAUZZZ8E92A161605 Proszę o pomoc z góry dziękuję 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie 

Od poprzedniego roku jestem posiadaczem audi a4 b5 2.6 Quattro 1997 rok.  

Jest to moja pierwsza przygoda z audi z napędem na 4 koła.  aktualnie posiadam a4 b5 i jeszcze mojego drugiego rodzinka którym jedt audi 80 b4 ostatni wypust.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2017 o 14:13, bartek1182 napisał:

Siemano! Ja też z Pruszcza. ;)

Siemanko po długim czasie, to może się jakoś zgadamy na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me imię Piotr,zamieszkuję okolice Obornik Śląskich,autko Audi a4 b6 avant 2004 1,8t,zrobiłem drinka i wnoszę toast za  wasze zdrowie !! ,pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , jestem Mateusz  z Olsztyna ;) 

mam nadzieje ze uzyskam dużo dobrych info i będę mógł komus również pomoc ;) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester, intensywnie poszukuję wymarzonej A4 b6 avant z motorem 1.9 TDI, mam nadzieję, że czytając to forum wiele się nauczę, co pomoże mi w znalezieniu zdrowej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkch wielbicieli Audi A4  , chciałe się przywitać ponieaż jestem tu nowy i od niedawna szczęsliwym posiadaczem Audi z 2002 roku z silnikiem 1.8 turbo 150 km. 

Czytałem posty i muszę przyznać że są tu poruszane bardzo interesujące tematy.  

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkim bezawaryjnej jazdy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :) chciałem się przywitać ponieważ, planuję zostać nowym posiadaczem Audi A4 B8.  

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkim dobrego dnia ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z tej strony Maciej  .Mieszkam aktualnie  w UK i posiadam swoje pierwsze audi w zyciu zawsze byly Hondy ale jestem super zadowolony .

Moje autko to A4b7  2.0TDI  aktualnie dysponuje moca 180 hp 400 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość  - Złotów (k/ Piły)

Województwo - Wielkopolskie

Witam ponownie drogich klubowiczów! Mam na imię Bartosz, na co dzień pracuję jako mechanik maszyn leśnych. Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem A4  B6 Cabrio 1.8t.

Pozdrawiam ! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wlaśnie zostałam mamą mojego nowego dziecka:)

Nabyłam A4 2.0T Quattro 2011 z 150 tyś km. w wersji Premium Plus Sedan AWD.

Byłam nastawiona na zakup nowego auta ale mój syn namówił mnie na używany model AUdi A4.

Po pierwszym odpaleniu autka ...zakochałam się...jazda próbna była wyśmienita a ja już czekałam kiedy będzie u nie pod domem.

Wcześniej jeździłam hyundaiem hatchbackiem z 2014 .

Różnica kolosalna mimo różnicy wieku miedzy autkami.

Myślę że Audi A4 będzie moim ulubionym samochodem.

Będę wdzięczna za wasza pomoc iż  autko nie jest nowe i pewnie będzie trzeba przy nim cos porobić

oraz proszę o wyrozumiałość jeżeli nie będę znać tematu.

Pozdrawiam wszystkich z A4-klub.pl i forumowiczów.

Spoiler

 

PS.

I od razu chciałabym podać temat iż w autku od strony kierowcy( przód) słyszę tępe , głuche stukanie. 

po naciśnięciu lewego amortyzatora ( auto stoi na parkingu) słychać ten odgłos ora jak przechylam autkiem na bok (bujam).

Czy to kwestia wymiany jakiegoś łącznik stabilizatora  .

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam jeszcze raz.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...