Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skoda 105S


discopolo2

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak Audi zawsze bedzie nr 1 u mnie :) a bywaly  80 B3, B4, a z A4 dwie B6 dwie B7 i nawet B8, zostawilem dla siebie B7 w sedanie, ze wzgledu na wyjatkowy stan:) jest jeszcze dla zony Ibiza III czyli 6L w rownie wyjatkowym i oryginalnym stanie :)

A teraz przyszedł czas na rarytasy, więc chciałem sie pochwalic swiezym nabytkiem i wyjątkowm pod kazdym wzgledem :D

Skoda 105S I seria rocznik 1977, mordka sama sie cieszy na jego widok, jak ktos chetny zapraszam na przejadzke wrazenia niesamowite :P

 

20170629_123039.jpg

20170629_170141.jpg

20170629_170233.jpg

20170629_170243.jpg

20170629_170253.jpg

Edytowane przez discopolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... uczylem sie jezdzic na takiej :D , tylko moja a raczej mojego ojca byla bardziej kanarkowa, pieknie zachowany egzemplarz gratuluje. Gdzie takie cudo znalazles ? Ktos pod kocykiem w szopie trzymal czy regularnie użytkowana tylko taka zadbana ? Ehhh to uczucie gdy mkniesz 110 i nagle ci przod podnosi od wiatru :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znalazlem przypadkiem i decyzja w 5 min i laweta i kupiona, gosc mial kilkanascie klasykow w rewelacyjnym stanie :) Wrazenia nie do opisania podczas jazdy a najlepsze ze wzbudza dookola usmiech na twarzy ludzi a to bezcenne :) Oczywiscie wszystko zachowane w oryginalne i na oryginalnych częściach, bez szpachli ma nowy bezbarwny i dlatego wygladaj jak z salonu, w planach sa zakupy kolejnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...