Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 2.0 TDI


Rafaello19944

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Rafaello19944 napisał:

Poszukałem trochę i znalazłem ze na przód ma być 2,5 a na tył 2,2. Prawda to jest? 

10s mi zajęło znalezienie tego

https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b8+ciśnienie+w+oponach&client=opera&hs=28o&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjT5e6h7-3UAhUCMJoKHa7oB1gQ_AUICigB&biw=1600&bih=828#imgrc=UUAiVBmCwEar0M:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Nie wiem skąd mi się wzięło te 2,5 :grin:

A orientujecie się może czy w mmi takim jak ja mam można wejść do ukrytego menu i można jakieś dodatkowe  funkcje odblokować?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już zarejestrowane na stałych blachach :) Był problem bo żółte (zjazdowe) skończyły mi się 4 lipca i za bardzo nie wiedziałem co zrobić ale tak zaparkowałem żeby za bardzo się nie rzucało w oczy i tak przestał do dziś :) A to opóźnienie to tylko dlatego że firma która zajmowała się tym wszystkim złożyła późno dokumenty  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rafaello19944 napisał:

Auto już zarejestrowane na stałych blachach :) Był problem bo żółte (zjazdowe) skończyły mi się 4 lipca i za bardzo nie wiedziałem co zrobić ale tak zaparkowałem żeby za bardzo się nie rzucało w oczy i tak przestał do dziś :) A to opóźnienie to tylko dlatego że firma która zajmowała się tym wszystkim złożyła późno dokumenty  :angry:

Zlecasz komuś rejestracje auta? Przecież jak zrobisz termin na daną godzinę to rejestracja trwa max pół godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze to trwa do max godziny ale ja nie miałem kiedy z pracy się wyrwać  i tez bylem w Monachium a auto miałem do rejestracji 350 km dalej wiec nie było szans żebym sam podjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zjechalem na urlop do Polski oczywiście bez żadnych problemów 1200 km z Okolic Frankfurtu do okolic Krakowa :) A w poniedziałek kolejna trasa 390km Tarnów >Wrocław :) Spalanie przy prędkości około 130 km/h to  5,1l/100km :)

cc7bc8aa3a77.jpg e7d3e37e8484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę oddawał auto żeby wgrali mi spolszczenie i podobno mogą też jakieś dodatkowe funkcje mi w aucie odblokować.. Orientujecie się może jakie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym MMI za wiele nie zdzialasz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TOM3K napisał:

Z tym MMI za wiele nie zdzialasz... 

Mam zamiar zrobić przekladke na mmi 3g ale raczej to będzie zbyt duży koszt i narazie niestety bede musiał odpuścić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć b8 z czerwonym navi - masakra, ale co zrobić jak takie się trafi, moim zdaniem koszty warte zachodu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pucek napisał:

Mieć b8 z czerwonym navi - masakra, ale co zrobić jak takie się trafi, moim zdaniem koszty warte zachodu

 

Lepiej mieć sprawne auto mechanicznie a navi  można zrobić chociaż koszt nie mały. U mnie to samo niestety ale już niedługo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mechanicznie jest w idealnym stanie :banan: jedynie moge się przyczepić do tego ze czasami nie działa mi trzecie światło stopu...

 

A orientujecie sie moze jaki byłby tak mniej więcej koszt przekładki navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie myślałem że to aż taki koszt jest.. Więc teraz jak narazie tylko wgram to spolszczenie a z przekładką będę bawił się na następnym urlopie czyli w grudniu.. 

A co do odblokowania jakiś funkcji to nic takiego nie można zrobić na tym co mam teraz?  I jeszcze czy da się zrobić doświetlanie zakrętów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może czy ktoś już robił przekładke  przodu w b8 na polif? 

Edytowane przez Rafaello19944
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafaello19944 napisał:

Słyszeliście może czy ktoś już robił przekładke  przodu w b8 na polif? 

https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majty2009 napisał:

w B8 polift to coś teraz około 10 tys zł :) tak słyszałem :P

Jak masz dojście do części to możesz przód założyć w kolorze do 5000zł 

Normalnie 7-8 tyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak dużo jak było to chyba parę lat wcześniej :) polift dużo ładniej wygląda :) kiedyś i ja pewnie zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...