Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1998 - oświetlenie wnętrza nie gaśnie w podsufitce z polifta


witek_byku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów :) Postaram się dokładnie opisać swój problem...

Jestem od dwóch lat właścicielem Audi A4 B5 z 1998 roku. Niedawno przyszedł czas na wymianę podsufitki, ponieważ fabryczna już tak się odkleiła, że wisiała dosłownie na zagłówkach :grin: Udało mi się zakupić kompletną podsufitkę ze wszystkimi elementami w dobrym stanie i dość przystępnej cenie. Jest to jednak podsufitka z wersji poliftowej ale czytałem w internecie, że wymiana jest wykonalna choć troszkę czasochłonna - bynajmniej w moim wypadku ;) Kwestia tyczy się dystansów od rączek oraz od uchwytów rolety pionowej. Było trochę kombinowania ale ostatecznie udało mi się "spiąć" wszystko w całość :)

Teraz przejdźmy do sedna sprawy. Otóż...

Mam problem z oświetleniem wnętrza, tzn. nie chce mi się wygasić przednia i środkowa lampka po włączeniu zapłonu albo po włączeniu centralnego z alarmem (przełączniki w lampkach mam ustawione dobrze). Oświetlenie nad nogami oraz w drzwiach działa. Tylna lampka również działa bez zarzutu. W starym oświetleniu wszystko było OK. Co może być przyczyną? Ktoś miał podobny problem?

Jeżeli była taka kwestia omawiana wcześniej to podeślijcie mi link czy coś albo po prostu pomóżcie mi tutaj :hi:

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez witek_byku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...