Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wylaczenie postojowek przy swiatlach drogowych


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy istnieje mozliwosc wylaczenia postojowek przy wlaczonych swiatlach mijania i drogowych? mam kilka obaw co do niebieskich postojowek, ktore w mojej opinii wygladaja fajnie (pasuja do lakieru :D ), ale policja ma na pewno inne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez nie widac swiatla postojowego z wlaczonymi mijania ja zalozylem biale ledy i mam spokoj z niebieskimi a kolorek tez daja ladny i bez ryzyka a przy kontroli i tak Cie skasuja za niebieskie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem brac niebieskie ale dzien wczesniej kumplowi zabrali dowod za postojowki dlatego wybralem biale zeby nie bylo zbednych kosztow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi niebieskimi LED-ami :idea:

Jeśli LED to tylko białe i koniec :!:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel ma w meganie niebieskie postoje (klosz z przeźroczystym szkłem) i policja go zatrzymała wieczorkiem na kontrole i nic nie wspomnieli nawet o postojach, ja miałem takie postoje w tech zwykłych boschowskich reflektorach i jak sie wlączało światła mijania to była tylko poświata niebieska :] mnie sie ogólnie podoba takie coś. ale teraz mam ringi i nie potrzebuje :P na halogenach tez nie wolno jezdzic a w nocy mnie policja zatrzymala tez na rutynowa kontrole, akurat wyjezdzalem na piskach z bocznej uliczki i nie zdazylem przekroczyc predkosci uffff :) bo jechałem cliówka mamy :D ale co do halogenów, zatrzymali mnie i mówi mi dzien dobry prosze zgasić halogenki :P i pojechałem :P

[hide]a innym razem jak już mowimy o policji to skręciłem w lewo na zakazie potem zatrzymałem sie na wysepce dla busów i komisarz :) mi pado to jest 250zl i 5ptk co pan na to, a ja no ze nie chce wogole :) a on na to a masz llitra w bagazniku ?? a ja no mam i mu dałem (po weselu sie uchowała ) to tak OT[/hide]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor, ja tam bym tak się nie rozpisywał o swoich dokonaniach z panami niebieskimi... władza ma uszy i oczy szeroko otwarte :) I nie żebym żartował... Znam co najmniej jedną osobę, która ma przez coś takiego problemy... Każdy miał swoje przygody z niebieskimi, jedni lepsze inni gorsze, ale proponuję porozmawiać o tym na spocie przy piwku niż publicznie na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, kolega Traviz ma rację ;) To nie temat na forum ;) Też kiedyś zastanawiałem się nad niebieskimi postojami ale jakoś zostałem przy białych ;) W myśl przepisów maja być białe i nawet jeśli przejdziesz jedną kontrole to nie powiedziane jest że przejdziesz drugą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym tygodniu przeszedlem kontrole. powodem zatrzymania byly wlasnie postojowki... na szczescie policjanci byli dobrzy a ja mialem srubokret i seryjne postojowki (ktore i tak nie swieca ale tego nie zauwazyli bo zostawili mnie z otwarta maska i pobiegli do jakiegos pirata :P ). niebieskie odeslalem i mam nadzieje, ze przysla mi biale :) wiec temat mozna zamknac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za ;) Tylko gorzej u mnie z czasem no ale jak wiadomo zawsze mozna jakos sie zgrac ;) W Kaliszu w urzedzie celnym akcyze za audiczke placilem ;)

To moje byle miasto wojewodzkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...