Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE


Patryk14

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przedniego zawieszenia za moment będzie uznany za zakończony. Jeden z ostatnich elementów układanki tzn. stabilizatora RS4/3.0TDI (waga ok. 4,6kg). Nowe łączniki stabilizatora bo aż żal nie wymienić. Lemforder z startymi oryginalnymi znaczkami, nowe gumy stabilizatora również LEM.
IMG_20211013_162914.jpgIMG_20211015_100527.jpg

Jakiś czas temu udało się zakupić w bardzo fajnym stanie cały zderzak Sline do sedana. Moja góra trochę obdrapana, ale nie pęknięta w uważam naprawdę okej stanie. Zderzak który kupiłem też ma górę w bardzo fajnym stanie, ale brak PDC. Stwierdziłem że zobaczę czy ładnie odczepi się dokładka, jak tak to wsadzam do swojego zderzaka, nie będzie trzeba wiercić i przekładać koszyczków na czujniki. Całość aktualnie na aucie bo nie mogłem sobie tego odmówić. Końcówki leżą o wieleee lepiej niż w zwykłej dokładce. Drugą górę zostawię sobie żeby zamontować na chwilę jak cały zderzak pójdzie do malowania przy okazji też wreszcie nowego koloru doczeka się lotka MS Design, która leży w piwnicy i się kurzy tylko.
IMG_20211016_140235.jpgIMG_20211016_144409.jpgIMG_20211016_144420.jpg

Tutaj jeszcze takie małe porównanie jak było z oryginalną dokładką a jak jest na ten moment. Ta dokładka naprawdę robi robotę. Osobiście podoba mi się bardziej niż zderzak z S4.222.png

PS. Przepraszam za jakość zdjęć ale chińskie telefony tak mają, że nie robią mega dobrych zdjęć.

Edytowane przez Patryk14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie nie dzieje się już tak ambitnie i intensywnie jak wcześniej bo zima jak zawsze przeszkadza a nie pomaga.
Stabi od RS4 na przód leży i czeka na montaż, nie mogę się jakoś zabrać. Zderzak z dokładką Sline zamontowany ale nie pomalowany. Ogólnie nawet przy innym kolorze dokładki cieszy się mordka na jej widok. Według mnie najlepszy tył jaki może być to właśnie Sline na dwa kominy.

Z ostatnich ciekawszych rzeczy to od kolegi @rsdziadek czeka już zestaw hebli na tył (tarcza 322mm).
IMG_20220107_192921.thumb.jpg.5b196232cc27a8c14008e04b6df05c98.jpg

Z mniej przyjemnych spraw to zrobiła się delikatnie wilgotna podłoga pod nogami kierowcy, szybka reakcja i rozbieranie obudowy komputera i jej uszczelnienie masą klejąco-uszczelniającą.
Mam nadzieję że to rzeczywiście obudowa była winna tej delikatniej wilgoci, odpływy wszystko sprawdziłem i były okej. Na ten moment wysuszone ładnie farelką i nic się nie dzieje.
IMG_20220108_135736.thumb.jpg.fd3884c5157f7ee480892de911946f33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno za oknem i już dla człowieka odechciewa się grzebać przy aucie :wink: U siebie też musze uszczelnić obudowę kompa... cała poleciałeś masa do okoła? Jeszcze tam nie zaglądałem... przy okazji zapobiegawczo można obudowę filtra kabinowego tez uszczelnić, innym też potrafiło podciekać :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...