Skocz do zawartości
IGNOROWANY

V max


wkasza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwny problem, w zeszłym sezonie sporo robiłem tras i auto bez problemu śmigało 250 km/h obecnie op zimie nie jestem wstanie przekroczyć 220 km/h. Wiem, że to głupie ale dosyć często na trasach zamykam licznik.  Zastanawiałem się czy może być przyczyną sprzęgło? Wymieniałem je rok temu i jakoś nie było oszczędzane ale bez przesady.

 

Dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na gazie i na paliwie Shell Vpower nitro +100. Co zabawne to cały czas ma moc, odpuszczając mu do 200km/h i cisnąc idzie jak żyleta. Normalnie odcinkę mam przy  6500 obrotów a przy 220km/h jest około 5500 obrotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie ci smiga przy nizszych predkosciach? nie ma roznicy zadnej? mnie ciezko sie odpychal przy duzej predkosci jak mialem podziurawiony jak sitko wydech, teraz bez problemu tez zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały czas ma moc i ciągnie,  Faktycznie mam do zrobienia układ wydechowy, oby się okazało, że to właśnie przez niego jest ten problem. 

Dziś zrobiłem przelot, w obu katalizatorach była już sieczka. Mam nadzieje że to pomoże bo resztki z kata blokowały układ wydechowy.

Edytowane przez wkasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2017 o 11:59, wkasza napisał:

Przez cały czas ma moc i ciągnie,  Faktycznie mam do zrobienia układ wydechowy, oby się okazało, że to właśnie przez niego jest ten problem. 

Dziś zrobiłem przelot, w obu katalizatorach była już sieczka. Mam nadzieje że to pomoże bo resztki z kata blokowały układ wydechowy.

update: W dalszym ciągu jest ten problem a nawet większy, jakieś dwa miesiące temu był w stanie utrzymać 220km/h a teraz zatrzymuje się przy 200km/h. Nie mam pomysłu co może być jeszcze nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...