Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 '00 sedan, czy to normalne?? brak skladanych siedzen!


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku nie moglem w to uwierzyc, jak nie potrafilem znalezc zamkow od skladania kanapy... ale pozniej jak zaczalem sie baczniej przygladac, to odkrylem straszna prawde! Moje audi nie ma skladanych siedzen z tylu!

Pomyslalem ze to zart jakis.. Przeca moj poprzedni fiat bravo mial ten gadzet i moglem przewiezc dzieki temu wygodnie meble, sprzet narciarski itd... a tu? taka lipa ze az przykro.. snowboard musze wozic na tylnich siedzeniach.. bo oczywiscie nie ma tez takiego lufcika w tylnej kanapie, przez ktory zmiescilyby sie chociaz narty...

Czy byly takie wersje, ktore nie mialy skladanych kanap z tylu?

pomocy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zczytaj sobie kody wyposażenia, sa w bagaźniku przy wnece na koło pod dywanikiem. i bedziesz wiedział wszystko o swoim wyposażeniu. kody wpisz tu http://igorweb.org/equidec/ przykład: 1AO;4X4;..... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak jest w czesci :audi: poszukaj wczesniejszego postu na ten temat. U mnie taz jest tak samo i okresla sie to jako limuzyna :wink:

Z tego co pamietam to w tamtym poscie ktorys z kolegow opisywal, ze jego B7 tez nie ma skladanych siedzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak jest w czesci :audi: poszukaj wczesniejszego postu na ten temat. U mnie taz jest tak samo i okresla sie to jako limuzyna :wink:

Z tego co pamietam to w tamtym poscie ktorys z kolegow opisywal, ze jego B7 tez nie ma skladanych siedzen.

straszna lipa... nie wiem w jakich kimuzynach nie skladaja sie siedzenia.. chyba tylko w RR i maybachu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszaj się większą sztywnością nadwozia, bo masz dodatkową blachę pomiędzy siedzeniami a bagażnikiem. :wink:

BTW u mnie też tak jest. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...