Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto z Lubelskiego zamontuje rns-e z1 din na 2


maciek24

Rekomendowane odpowiedzi

kto moze mi zamontowac radio rns- e w b6 ,aktualnie jest 1 din ,kto z woj.Lubelskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Galetto,  mysle, że powinien Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale czy kolega poradził sobie z tematem wymiany radia? Udało się znaleźć odpowiedniego fachowca? Ja tez szukam kogoś w Lublinie i okolicach kto pomógłby mi przy moim rns-e. Ja mam odwrotny problem bo potrzebuję wyciągnąć radio celem przeczyszczenia lasera (mam nadzieję) lub wymiany napędu. Wyjmaki z Allegro kompletnie się nie sprawdziły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ogarnolem temat sam ,nic trudnego ,rns-e śmiga, temat lasera też mam problem nie czyta mi dvd z mapami ,znam gościa z Kraśnika który takie radia naprawia ,umnie chyba wymiana lasera powiedział ,cena 250 zł ze wszystkim ,ja z lublina nie jestem mam 60 km do Lublina od strony Lublin- Żyrzyn-Pulawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić laser izopropanolem. Podobno (nie zawsze) to pomaga w przypadku problemów z odczytem płyty DVD z mapą. Warto spróbować na początek. Jeśli nie pomoże to niestety wymiana napędu, a to już większy wydatek.  Ja mam już ten specyfik i czekam obecnie na klucze bo zamówiłem ori w ASO. A czy ten kolega jest może na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fb jest-  Ziemowit Rachwał, tutaj niewiem ,a dużo jest rozkręcania aby dostać się i przeczyścić go ?

Edytowane przez maciek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wyciągniesz radio to nie ma z tym dużo roboty - odkręcasz śrubki mocujące górną pokrywę, ściągasz ją i masz już dostęp do lasera. Wystarczy przeczyścić patyczkiem do uszu nasączonym izopropanolem. Nie stosuj innych alkoholi bo mogą uszkodzić laser. Taki zabieg to koszt kilku złotych za izopropanol więc warto spróbować bo przynajmniej na jakiś czas powinno pomóc. Jeśli nie pomoże to znaczy, że napęd do wymiany...

Przeczyścilem laser i navi działa (czyta płytę)?. Mam jednak problem z zasiegiem więc muszę teraz pogrzebać jeszcze przy przewodzie i antenie...

Edytowane przez PaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...