Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b8 2.0TDI CAGB + turbo CAHA + wycięty DPF


inhosik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem u witka w r-performance. Wypróżniłem całą puszkę DPF, założyłem nowe turbo od CAHA, wcześniej były założone nowe wtryski i pompa CR.

Finalnie wyszło 211.7km i 424.3nm. Seria na tych gratach pokazała 156,2km i 348.5nm. Auto nie do poznania :)

 

wykres.jpeg

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt całkowity takiej przyjemności? Spalanie jak wygląda po takim zabiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

302 tys km

zacny dystans masz nalatany.  

Co to mocy to masz niewiele gorszy wynik od mojego [emoji4]. Napęd kiedy wymieniales?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2017 o 08:10, ArkadiuS napisał:

zacny dystans masz nalatany.  

napęd siedzi ori, przebieg ori, sprzęgło jeszcze się nie ślizga, dwumas czasami się odezwie ale można na nim jeszcze polatać. Ja na przebieg nie patrzę tylko na stan, oglądałem ostatnio b8 z przebiegiem skręconym z 350tys na 160 tys i za chu.... nie można było poznać przebiegu po wyglądzie, środek jak nowy, silnik chodził bez zarzutów, parametry pod vcds idealne, te silniki jak się o nie dba spokojnie wytrzymuj 500tys, u nas w pl połowa b8 lata ze skręconym przebiegiem

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 212 km i ok 430nm i także mam 302 tyś przebiegu. Oczywiście Ori od 164 tyś w mo8ch rękach. Wtryski i pompa nieruszana, a całą ekologię już dawno waywaliłem. Ps ja mam turbo od cglc.  Polecam ten silnik każdemu, wymieniać tylko olej co 10 tyś i będzie latał.

Edytowane przez Kodzak33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...