Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokladka zderzaka avant


Kamil Frączek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem dokładke zderzaka i ku mojemu zdziwieniu nie pasuje. Z tego co wyczytałem to zderzak z avanta i sedana niczym się nie różni wiec skąd ta różnica widoczna na zdjeciu?

20170708_143203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to zderzak z avanta i sedana niczym się nie różni wiec skąd ta różnica widoczna na zdjeciu?

20170708_143203.thumb.jpg.8ba442a1de37497cd3004fdb79a36a70.jpg

Gdzie tak wyczytales? Avant i sedan to inne zderzaki w B6

Ten z przodu jest wedlug mnie od sedana a ten z tyłu z avanta

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na audiklubie chyba...tak zgadza się ten z tyłu jest od avanta. Wiec problem rozwiązany.  Dokładke odsyłam a zabieram się za szukanie nowej. Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podepne do tematu, bo moje pytanie tez zderzakow dotyczy. Skad wziac taki, ewentualnie dokladke, jak na zdjeciu ponizej? S-Line/Sport, ale niemalowany.

IMG_0428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba to 8E0807110BGRU Spojler gruntowany  aso 739.27  pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawlos23 napisał:

to chyba to 8E0807110BGRU Spojler gruntowany  aso 739.27  pln

Bez tragedii. Trzeba by do tego z pewnoscia dopasowac kratki. Ale czy dolna oslona silnika bedzie pasowac, czy tez musialbym nabyc inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro zamiennik dający radę za ~300zł. Ale trzeba trochę porzeźbić. Jest na forum temat o dokładce S-Line pod zwykły zderzak.

Do tego ori kratki S-Line i środkowa z A6 C5 po lifcie ~ 150 zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2017 o 16:30, kamil-vag napisał:

Na allegro zamiennik dający radę za ~300zł. Ale trzeba trochę porzeźbić. Jest na forum temat o dokładce S-Line pod zwykły zderzak.

Do tego ori kratki S-Line i środkowa z A6 C5 po lifcie ~ 150 zł
 

Skąd znowu pomysł, że trzeba rzeźbić? Może ma górę s-line, może połamał swoją dokładkę i szuka drugiej. Jak już piszecie to starajcie się pisać pełnym zdaniem, a nie strzępki informacji. Napisałeś, że jak kupi zamiennik to będzie musiał ciąć, ale oczywiście to skrót myślowy bo wg. Ciebie każdy, kto kupuje dokładkę ma zwykły oem zderzak :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega pisze, że trzeba by kratki dopasować i pyta czy osłona będzie pasować, to chyba nie trudno wywnioskować, że ma zwykłą dokładkę i szuka S-Line ?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26/07/2017 o 18:52, kamil-vag napisał:

Skoro kolega pisze, że trzeba by kratki dopasować i pyta czy osłona będzie pasować, to chyba nie trudno wywnioskować, że ma zwykłą dokładkę i szuka S-Line ?
 

Eeee, mam zamiar kupic drugi zderzak S-Line (zewnetrzny, 2004+), ale bez (czy nawet z - nie ma znaczenia, jego dokladka i tak wyleci) dolnej dokladki. Nie bede rzezbil. Dolna, niemalowana, najlepiej oryginalna dokladka z ta szara powloka, potrzebna mi po to, zeby kolorystycznie dopasowac ja do reszty samochodu, jak na zdjeciu powyzej. Mam S-Line'a z 2003 roku, a jak wiadomo,  nie zawieral on w sobie pakietu zewnetrznego.

Edytowane przez de_montesquieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25/07/2017 o 13:08, pawlos23 napisał:

to chyba to 8E0807110BGRU Spojler gruntowany  aso 739.27  pln

A jesli moglbym spytac - czy dolne listwy drzwiowe S-Line sa dostepne w tej samej szarej barwie? ETKA ma je na liscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad tym samym co Ty, żeby ją wsadzić w taki kolor jak reszta plastików, ciekawe jak to na żywo by wyglądało...  jak chcesz kupić zderzak s-line to kupujesz nawet zamiennik i tylko podmianka...

Zamiennik dokładki: http://allegro.pl/spojler-zderzaka-przod-audi-a4-b6-s-line-01-04-i6887451792.html

Kratki halogenów: http://allegro.pl/kratka-atrapa-halogenu-audi-a4-b6-s-line-oryg-aso-i6578163198.html

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy na drzwi:

8E0853959C7DL

8E0853960C7DL

8E0853969D7DL

8E0853970D7DL

Będzie w takim kolorze gdzieś:

3464_x800.jpg

Czyli o to Ci chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za numery czesci. Dokladnie o to mi chodzilo. A czy numer dokladki zderzaka w tym samym kolorze, ktory podal pawlos23, sie zgadza? (8E0807110BGRU)

Problem z zamiennikami dokladek z allegro jest taki, ze sa z jakiegos ciemnego (czasem blyszczacego) plastiku, ktory kolorystycznie nie pasuje do tej oryginalnej, dolnej czesci nadwozia w odcieniu matowej szarosci. Zakladam, ze wiekszosc nabywcow i tak je maluje, wiec sprzedawcy odpowiadaja na takie, a nie inne zapotrzebowanie.

Edytowane przez de_montesquieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby to wygladalo? Moim zdaniem, bardzo dobrze. Na zdjeciu ponizej Avant. Osobiscie mam sedana, wiec caloksztalt widze tylko oczami wyobrazni ;)

sline2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba sam będę dokładkę s-line montował do tego jeżeli kolor nie będzie identyczny jak resztę dokładki kupie spray w kolor reszty plastikowych dokładek i prysnę zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa gdzies dostepne dokladki zderzakow w fabrycznych kolorach? np LZ9W? Na allegro same plastiki w szarych kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, keq napisał:

Czy sa gdzies dostepne dokladki zderzakow w fabrycznych kolorach? np LZ9W? Na allegro same plastiki w szarych kolorach

Na allegro są dokładki w podkładzie .Ogólnie loteria z oczekiwaniem oferty dokładki w kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...