Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowy lusterek S-Line


Remzi

Czy te lusterka są oryginalne :))??  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy te lusterka są oryginalne :))??

    • TAK
      4
    • NIE
      2
    • NIE WIEM
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu poszukuję obudowy lusterek z audi s4 b7 większość tych pięknie wyglądających satynek to niestety tani chrom ;cc. Aż wkońcu zauważyłem lusterka wyglądające jak te na zdjęciu i teraz mam pytanie do was co myślicie o tym i czy to mogą być oryginalne lusterka z s4. Powiem również że ich wykonanie jest ponoć aluminiowe.  Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

20170706_162127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek teoria: lustra S4 B6 były wykonane z aluminium i były chromowane, natomiast lustra S4 B7 to już zwykły plastik abs z satynowym wykończeniem.

Czy obudowy ze zdjęcia są ori można stwierdzić po demontażu i sprawdzeniu oznaczeń wewnątrz.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej pisze, obudowy aluminiowe szły w S4 B6, sam takie niedawno kupiłem.

Lusterko, które wrzuciłeś wygląda w 100% na aluminium, sam polowałem na te nakładki i przerzuciłem setki aukcji w poszukiwaniach, aż się udało.

Numery obudowy aluminiowej: 8E0 857 507 B (Strona lewa) Jak będziesz potrzebował numeru prawej obudowy pisz PW (bo jeszcze prawego lustra nie rozebrałem).

 

P.S sprzedawcy na allegro nie wiedzą co sprzedają, więc często aluminium opisują jako chrom (taka mała podpowiedź w szukaniu nakładek) :-)

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 07:18, biellun napisał:

Wg mnie wieje to tandeta.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, golden87 napisał:

Wg mnie wieje to tandeta.... ;-)

Wiec z tego co widze na allegro to wszystkie sa 'tandetami'. Trzeba wiec polowac na powypadkowe i sprzedawane na czesci... czy zostaje ASO ale ile moga kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec z tego co widze na allegro to wszystkie sa 'tandetami'. Trzeba wiec polowac na powypadkowe i sprzedawane na czesci... czy zostaje ASO ale ile moga kosztowac?

Widziałem tu na forum w dziale sprzedam ktoś wystawial, ale mi osobiście szkoda 1000 na same lusterka...

 

Edit tu są ale to jednak rs

 

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/403957-Lusterka-RS4-Satyna

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, golden87 napisał:

Widziałem tu na forum w dziale sprzedam ktoś wystawial, ale mi osobiście szkoda 1000 na same lusterka...

Edit tu są ale to jednak rs

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/403957-Lusterka-RS4-Satyna

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Wyglądają na nieco zniszczone jak za tą cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na nieco zniszczone jak za tą cenę...
Niestety, poza tym tutaj na forum raczej okazyjnie się nic nie kupi... Bo raz ze ludzie wiedzą co i ile jest warte, i nie znajdzie się perełki w cenie normalnej a dwa że jest duża grupa handlarzy, która co lepsze rzeczy zwija i sprzedaje samemu.
Taki urok wolnego rynku :)

Że tak zapytam coś jeszcze masz z prawdziwej esy że chcesz kłaść lustra?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, czy je założę. Zobaczę najpierw co przyjdzie, przymierzę, zobaczę jak to wygląda i dopiero wtedy zdecyduję. Jak nie podpasują to odeślę... ale z cabrio srebrne słupki ze srebrnymi lusterkami może będą wyglądać fajnie ;)

 

Edytowane przez Marcin Pakuła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin Pakuła napisał:

Jeszcze nie wiem, czy je założę. Zobaczę najpierw co przyjdzie, przymierzę, zobaczę jak to wygląda i dopiero wtedy zdecyduję. Jak nie podpasują to odeślę... ale z cabrio srebrne słupki ze srebrnymi lusterkami może będą wyglądać fajnie ;)

 

W Carbio moze i rzeczywiscie bedzie pasowac do slupkow :-) zeby tylko nie przesadzic z tym chromem zeby chionki nie bylo :-)

A moze prosciej byloby swoje oddac do prawdziwego chromowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, golden87 napisał:

A moze prosciej byloby swoje oddac do prawdziwego chromowania?

Co masz na myśli? Podejrzewam, że już lepiej kupić z s4 bo wyjdzie to w takiej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, donalex napisał:

Co masz na myśli? Podejrzewam, że już lepiej kupić z s4 bo wyjdzie to w takiej samej cenie.

No nie wiem.... patrzac na ceny tych lusterek, to stany srednie sa kolo 1000, to za "igłe" nie wiem ile trzeba by dać...
Myśle że lusterka można by pochromować w cenie 300-500 zł w zalezności od miasta itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, golden87 napisał:

Myśle że lusterka można by pochromować w cenie 300-500 zł w zalezności od miasta itd. itp.

Kiedyś pytałem to 200zł od lusterka oklejenie aluminium bo chromem ponoć się nie opłaca bo dużo drożej. 

 

Ja szukam obudów inpro, ale tego nigdzie nie ma.

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, donalex napisał:

Kiedyś pytałem to 200zł od lusterka oklejenie aluminium bo chromem ponoć się nie opłaca bo dużo drożej. 

Wiem że moj kolega, około rok temu chromował zbiornik do choppera, i zapłacił około 400 zł, więc wydaje mi się że dwa lusterka w tej cenie powinno też się dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7/9/2017 o 21:16, scq napisał:

Dokładnie jak kolega wyżej pisze, obudowy aluminiowe szły w S4 B6, sam takie niedawno kupiłem.

Lusterko, które wrzuciłeś wygląda w 100% na aluminium, sam polowałem na te nakładki i przerzuciłem setki aukcji w poszukiwaniach, aż się udało.

Numery obudowy aluminiowej: 8E0 857 507 B (Strona lewa) Jak będziesz potrzebował numeru prawej obudowy pisz PW (bo jeszcze prawego lustra nie rozebrałem).

 

P.S sprzedawcy na allegro nie wiedzą co sprzedają, więc często aluminium opisują jako chrom (taka mała podpowiedź w szukaniu nakładek) :-)

Wedlug ETK-i ten numer co podales przynajmniej w wypadku B7 to zwykla obudowa z plastiku a aluminiowa to 8E0857507D3Q7 (koncowka 508 prawe). Wiec Audi klamie ze obudowa jest z aluminium rozumiem ?? :-)

Edytowane przez KubiaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2017 o 11:47, KubiaK napisał:

Wedlug ETK-i ten numer co podales przynajmniej w wypadku B7 to zwykla obudowa z plastiku a aluminiowa to 8E0857507D3Q7 (koncowka 508 prawe). Wiec Audi klamie ze obudowa jest z aluminium rozumiem ?? :-)

To, że audi kłamie powiedziałeś Ty, a numery jakie podałem przeczytaj mój post wyżej i zobaczysz do jakiego modelu się odniosłem :-) 

Numery spisałem z obudowy lusterka, którą fizycznie miałem w dłoni, pełne aluminium od plastiku odróżniam, spokojnie ;-)

Edytowane przez scq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, scq napisał:

To, że audi kłamie powiedziałeś Ty, a numery jakie podałem przeczytaj mój post wyżej i zobaczysz do jakiego modelu się odniosłem :-) 

Numery spisałem z obudowy lusterka, którą fizycznie miałem w dłoni, pełne aluminium od plastiku odróżniam, spokojnie ;-)

No to fajnie tylko, ze ja bilem do tego co napisal afroo a Ty to potwierdziles ,ze w B7 nie ma alu - a ETKa i ASO przynajmniej w teorii mowi co innego wiec albo Wy albo Audi mija sie z prawda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KubiaK napisał:

No to fajnie tylko, ze ja bilem do tego co napisal afroo a Ty to potwierdziles ,ze w B7 nie ma alu - a ETKa i ASO przynajmniej w teorii mowi co innego wiec albo Wy albo Audi mija sie z prawda .

Wg mojej wiedzy nie ma, etka, etką, a jeszcze nikt nie widział pełnego aluminium w budzie B7.

Gdyby były tak popularne można by je kupić bez trudu, a tutaj jak widzisz każdy poluje na aluminiowe obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...