Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowy lusterek S-Line


Remzi

Czy te lusterka są oryginalne :))??  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy te lusterka są oryginalne :))??

    • TAK
      4
    • NIE
      2
    • NIE WIEM
      2


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, scq napisał:

Wg mojej wiedzy nie ma, etka, etką, a jeszcze nikt nie widział pełnego aluminium w budzie B7.

Gdyby były tak popularne można by je kupić bez trudu, a tutaj jak widzisz każdy poluje na aluminiowe obudowy.

No to skoro tak mowicie ... Sam sie zastanawialem czy nie wymienic na chromy z alu ale skoro mam zmieniac plastik na plastik to juz chyba lepiej pomalowac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KubiaK napisał:

No to skoro tak mowicie ... Sam sie zastanawialem czy nie wymienic na chromy z alu ale skoro mam zmieniac plastik na plastik to juz chyba lepiej pomalowac :grin:

Zależy jaki masz kolor nadwozia żeby efekt był odpowiedni. Bo powiem Ci, że przy srebrnym, szarym czy pochodnym tych kolorów nie ma takiego odbicia. Jak chłopaki zakładają co czerwonego, czarnego lakieru to od razu rzuca się w oczy i warto to zrobić. Ja wrzuciłem obudowy od S4 B6, ale przy moim kolorze efekt nie jest do końca taki jak chciałem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, scq napisał:

Zależy jaki masz kolor nadwozia żeby efekt był odpowiedni. Bo powiem Ci, że przy srebrnym, szarym czy pochodnym tych kolorów nie ma takiego odbicia. Jak chłopaki zakładają co czerwonego, czarnego lakieru to od razu rzuca się w oczy i warto to zrobić. Ja wrzuciłem obudowy od S4 B6, ale przy moim kolorze efekt nie jest do końca taki jak chciałem. :-)

No ja mam zwykla czarnule LY9B i sie tak wlasnie zastanawiam czy dawac czy nie dawac . Nie chce zeby auto swiecilo odpustem - raczej jestem fanem oryginalnych rozwiazan .

Mam ramki szyb w chromie , listwe na tylnej klapie tez no i z przodu grill tez zwykly chrom - wiec teoretycznie powinno pasowac tylko wlasnie nie wiem czy nie bedzie za duzo tego ...

557039692_4_644x461_chromowane-lusterka-

Kwestia gustu ale myslicie , ze warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom się świeci odpustowo, polerowane aluminium nawet na efekt lustra nie daje takiego efektu. Ja swoje aluminiowe obudowy dałem do szkiełkowania, a później polerka i jest prawie tak jakbym chciał, na wiosnę będą polerowane w kierunku lustra. Przy Twoim kolorze w ogóle bym się nie zastanawiał. Wygląd zyska od przodu, bo nie ma co łączyć listew okien, relingów do obudowy lustra. Od przodu widzisz tylko obudowy, a reszty nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KubiaK napisał:

No to fajnie tylko, ze ja bilem do tego co napisal afroo a Ty to potwierdziles ,ze w B7 nie ma alu - a ETKa i ASO przynajmniej w teorii mowi co innego wiec albo Wy albo Audi mija sie z prawda .

Bierze się to z faktu, iż sama obudowa jest identyczna w B6 i B7 więc i numery się pokrywają. Etka pokaże, że obydwie wersje pasują zarówno do B6, jak i B7.

 

Poza różnicą materiałów plastik abs/aluminium jest jeszcze znacząca różnica w wyglądzie obudowy pomiędzy S4B6, a B7. Jak już wspólnie zauważyliście S4B6 jest chromowane i delikatnie odpustowe. Podobne obudowy można dostać z firmy InPro za odrobinę mniejszą kwotę niż ori. Natomiast plastik abs w S4B7 ma kolor satynowy, jest bardziej matowy i to robi o wiele większą różnicę wizualną niż sam materiał, którego swoją drogą nie odróżnisz na lusterku póki nie 'pomacasz'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki te za 299 zł. są niemieckiej firmy IN.PRO , miałem takie w a4b6 i w a3 są idealnie wykonane i spasowane , na angielskim ebay są też w macie tak jak od s4 . nr z katalogu in.pro 5142

Edytowane przez kokoszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troche temat. Przyznam szczerze ze te chromy wyglądają odpustowo... Ale myślałem zeby pomalować nakładki na jakis srebrny mat w odcieniu zbliżonym do rs4. Ktos robił cos takiego ? Jakies fotki lub co kolwiek byłbym wdzięczny. Szukam tez odcieni z innych samochodów ale zazwyczaj te nakładki sa amelinowe i Tego nie pomalujesz, wiec kodu lakieru brak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka z pierwszego posta są moje. Ori i alu.

 

Lusterka w S4 występowały
jako ALU i jako plastik stylizowany na alu, obydwa rodzaje są oryginalne. Nie wszystkie lusterka z S4 B7 były plastikowe, alu też się trafiało. Zadbany plastik jest nie do odróżnienia od alu wizualnie (plastik ma dentencje do odprysków). Lusterka alu swoje ważą i najłatwiej jest je sprawdzić poprzez pomacanie, alu to metal, zawsze będzie chłodny.

Alu - satyna, bez połysku
Plastik - coś ala chrom z połyskiem

Większość S4 miała alu lustra.

Ja na takich lusterkach już zęby zjadłem. W tej chwili mam ok 10kpl

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...