Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kabel VAG KKL + FIATECUSCAN


djtaso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do was. Po fiacie zostal mi taki kabel.  Niby vagkkl ale nie moge do niego zainstalowac innych sterownikow niz te od fiata. Sciaglem paczke sterownikow kkl ale co bym nie zrobil dalej instaluje mi tylko stery fiatecuscana. Czy da sie podpiac audi jakos tym kablem albo czy wiecie jak wgrac stery? Dodam ze ruszalem ta regulacja na wszyatkich miejscach

IMG_20170711_212035~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz w pin7 i spróbuj się połączyć przez Vag-Com - masz paczkę w podwieszonym temacie w głównym dziale. Tylko poustawiaj dobrze porty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem tak i albo nie instaluje wogole albo z tej paczki instaluje FESa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/vag-kkl-pl-usb-ftdi-232-rl-vw-seat-audi-skoda-i4901320100.html

Osobiście polecam ten kabelek, kupiłem już drugi od tego gościa bo pierwszy brałem do Mitsubishi Colta i nawet po zlutowaniu pinów działał i spełniał swoje zadania, natomiast w Audi śmiga mi na vag-com 311.02. Gościu rzetelny i przy użyciu paczkomatu kabelek szybciutko jest u Ciebie.
Zostaje Ci jeszcze opcja z lepszym interfejsem i wtedy zdecydowanie viaken: https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/12/2017 at 1:11 PM, djtaso said:

Robilem tak i albo nie instaluje wogole albo z tej paczki instaluje FESa

Juz ci pisałem na elicie, wyłącz dostep do neta i wtedy instaluj kabel na sterownikach z paczki a forum.

Przy dostępie do neta, windows automatycznie wszukuje stery i instaluje co mu się podoba w szególności jeśli chodzi o interfejsy na USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...