Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ramka rejestracji


Klawisz-84

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykły plastik nie podchodzi do zderzaka sline?

Ale czy wielkość jest taka sama a tylko montaż jest inny?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jak zobaczycie na zdjeciu, moje audi wyposazone jest w ramke, blende z czujnikami ktorych nie mam z przodu :grin:. Chce wymienic na taka bez czujnikow ale na allegro sa chyba blendy do ktorych tab. Rejestracyjna trzeba przykleic albo tylko tak to wyglada. Czy wystepuje taka ramka bez opcji z czujnikami? Jezeli to co widac na allegro to opcja z przyklejeniem tablicy to jaki bylby numer ramkiw ASO?

WP_20170825_09_24_42_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenda w ASO to koszt ponad 250zł. Nie lepiej dołożyć PDC? :wink:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, afroo. napisał:

Blenda w ASO to koszt ponad 250zł. Nie lepiej dołożyć PDC? :wink:

Ma to sens kiedy nawet w zderzaku nie mam otworów? Bardzo skkmplikowana to by była operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest skomplikowane ale musisz wymienić zderzak albo spróbować zrobić w nim otwory i dokleić koszyczki z tyłu w których montuje się czujniki. Do tego wiązka, czujniki, sterownik, przycisk, kodowanie, głośniczek.. prościzna z tym że trzeba uważać przy wierceniu otworów w zderzaku aby lakier nie odprysnął.

Jest o tym wątek wiec możesz poczytać są też już patenty żeby przewiercić to i żeby wyglądało jak ori musisz poszukać bo jest na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert dobrze Ci doradza. Jest jeszcze jedno rozwiązanie :-) kup 2 czujniki i zamontuj. Otworów nie będzie a kto będzie wiedział że brak systemu w aucie? Jedynie Ty. W późniejszym czasie możesz wystawić ramkę na wymianę. Są osoby które montuja pdc i szukają części.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę i ponowie wcześniejsze pytanie - dla blendy z końcówką 287 C (4-ta na zdjęciu) jak się mocuje ramkę z tablicą? Przykręca jakoś na bezczela? Czy się nie mocuje tablicy do tej blendy? :)

Edytowane przez Pablo_s-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta blenda służy raczej do zakrycia miejsca na tablicę w grillu. Można do niej przykręcić albo przykleić tablicę ale po co, jeśli inne ramki do tego służą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę do siebie złożyć taką blende bo mam taką że trzeba do niej mocowac ramkę, do czego służy ten adapter? 

Od razu mam zamiar założyć pdc, czy ta ramka ma koszyczki na parki?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Slowiktm napisał:

taką blende

Jaką?

13 godzin temu, Slowiktm napisał:

do czego służy ten adapter

Do przymocowania tablicy rejestracyjnej do grilla.

13 godzin temu, Slowiktm napisał:

Od razu mam zamiar założyć pdc, czy ta ramka ma koszyczki na parki?  

Nie ma koszyczków, ma otwory na czujniki, które montowane są w grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, afroo. napisał:

Jaką?

Do przymocowania tablicy rejestracyjnej do grilla.

Nie ma koszyczków, ma otwory na czujniki, które montowane są w grillu.

Czyli koszyczki mocuje w grillu a na to nachodzi blenda ? Jeżeli mam Blendę gdzie trzeba dodatkowo montować ramkę do rejestracji a chcę zmienić na tę gdzie rejestracja wchodzi w blendę potrzebuje ten adapter? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyczki/adaptery czujników montujesz w grillu. Blenda zakrywa jednocześnie tablicę z adapterem i czujniki.

Jeśli wybierasz opcję z tablicą pod blendą to dodatkowo potrzebujesz adapter. Tablica wchodzi w adapter, wsuwasz adapter z tablicą w grill i przykrywasz blendą. Numery masz podane na zdjęciu w drugim poście. Natomiast w poście nr 6 masz zdjęcie zestawu, który potrzebujesz, czyli adapter na tablicę + blenda pod pdc.

 

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, afroo. napisał:

Koszyczki/adaptery czujników montujesz w grillu. Blenda zakrywa jednocześnie tablicę z adapterem i czujniki.

Jeśli wybierasz opcję z tablicą pod blendą to dodatkowo potrzebujesz adapter. Tablica wchodzi w adapter, wsuwasz adapter z tablicą w grill i przykrywasz blendą. Numery masz podane na zdjęciu w drugim poście. Natomiast w poście nr 6 masz zdjęcie zestawu, który potrzebujesz, czyli adapter na tablicę + blenda pod pdc.

dzięki wielkie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie szukam blendy S-Line ale mam pytanie czy blenda z A6 C6 podjedzie pod grill? Na zdjęciach wygląda identycznie tylko czy da się to spasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2017 o 09:56, biellun napisał:

Cześć,

Jak zobaczycie na zdjeciu, moje audi wyposazone jest w ramke, blende z czujnikami ktorych nie mam z przodu :grin:. Chce wymienic na taka bez czujnikow ale na allegro sa chyba blendy do ktorych tab. Rejestracyjna trzeba przykleic albo tylko tak to wyglada. Czy wystepuje taka ramka bez opcji z czujnikami? Jezeli to co widac na allegro to opcja z przyklejeniem tablicy to jaki bylby numer ramkiw ASO?

WP_20170825_09_24_42_Pro.jpg

Czy ktoś posiada numer tej blendy?
Jest to pod zderzak i grill bez sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...