Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Pompy Wody


Remason90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

mam problem z wyciekiem płynu chłodniczego a mianowicie mam uszkodzony jakiś kruciec którego samego nie można wymienić  tylko z pompa wody wraz z jakaś obudowa termostatu i jaka czujka CZARNA MAGIA. Chodzi o to ze początkowo mial być uszkodzony sam kruciec który idzie gdzieś do bloka silnika. Przyszła cześć teraz zabiera się mechanik za wymianę i mówi ze nie można tego wymienić bo podał numer części i myślał ze to całe przyjdzie a to jest 1 z3 niby. Okazuje się ze jakaś rurka plastikowa się wygiela i uszczelka nie trzyma płynu. I teraz niby żeby to wymienić to 1200 zł oryginał. Pompa wody z jaka właśnie obudowa termostatu z czujka. Sroki ze tak ogólnikowo ale LAJIK jestem ; pytajcie to będę odpisywał. 

Czy to jest możliwe ??? czy ktoś miał coś podobnego? 

Dzieki wielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cieknących pompach wody na forum już było i faktycznie była potrzebna wymiana całej pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup pomę Hepu lepsza niż oryginał kosztuje ok 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2017 o 12:22, Gibons napisał:

Kup pomę Hepu lepsza niż oryginał kosztuje ok 200zł

Siema trochę mnie nie było ale wracam do tematu: 

niby potrzebna jest pompa wody z termostatem i czujnikiem gdzie w serwisie powiedzieli mi 800zl. Ale po ostatniej wizycie u mechanika która z reszta opisałem na wstępie nic mi nie ubyło ani centymetr tego płynu. Zaczęło się od zasranego krućca ze powyginany i dlatego ubywa. Powiem wam tak ze po tej wizycie ciśnienie jest po rozgrzaniu silnika i tak naprawdę na moje jest okay ale  moje pytanie czy faktycznie zostawić to póki co czy faktycznie zrobić bo już sam nie wiem. Czeka mnie wyjazd 1000 km i się trochę obawiam czy coś się czasem nie stanie czy jakaś uszczelka pod głowica albo przegrzanie tylko ze robiłem od tego czasu trasy po 200 km i było wszystko okay na moje. Dajcie znać bo 800zl + robocizna to trochę dużo ale jak mus to mus. 

Dzieki za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2017 o 20:23, moodway napisał:

Auto za 40k i 1200zł to problem? Proponuję zakup A3 99'

Nie problem ale wiesz jak to jest z kasą - 

Temat zamykam - pompa wody była do wymiany przejechała już tyle że wystarczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...