Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SZARPANIE


lukasz7871

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Mam duży problem ze swoja a4 :( Jest to druga już z kolei w moim posiadaniu, tym razem 1.8T quattro 97r. Już w poprzedniej była walka z szarpaniem przy pedale w podłodze, ale był dziurawy waż. Wtedy kiedy turbo ładuje największe ciśnienie, to ona strzela jak karabin i nie jedzie. Auto miało zmieniony soft ale na noname przepływce i uszkodzonej dv. Pali jak smok, ale jechała w miarę. Chciałem się umówić już na strojenie, ale ewidentnie coś nie gra. Czy ktos poprafi mi zinterpretować logi dynamiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś było zmieniane poza softem? Aż tak dobrze się nie znam ale powiedziałbym że jest $&%@#@*. Wtryski pętlą, stuka ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft jest do bani, za bodato leje paliwa turbo poźno wstaje. Robili pewnie w stodole na przepływce no name i uszkodzonej dv. Poźniej gdy wpadła w me ręce to wymieniłem dv i przepływke na ori boscha downpipe 2,75 i trochę poogarniałem. Ale zaczęła szarpać i nie wiem do czego sie teraz uczepić. A chciałbym w końcu jechac na strojenie, bo turbinki szkoda na takiej mieszance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w stodole można zrobić lepszy... Ja bym powiedział że tu trzeba najpierw wgrać ori soft a potem się zastanowić co jest przyczyną...   Bo tak to to trochę szukanie igły w stogu siana. Możesz trochę pojeździć i logować 013. Nie koniecznie musi to być log dynamiczny. Wszystkie stukają ale 4ty wyraźnie odstaje. Jeśli tak będzie zawsze to można próbować wymieniać miejscami świece, cewki, wtryskiwacze. Co pokazuje 008?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniałem juz cewki po dwie na inne i bez rezultatu, świece 4 inne wpadły. Mówisz, żeby podmienić i za każdym razem logować? A i nie wspominałem, ale wtryski z 2.7 bit i turbo k03s+ fmic i przelot do 2.75"

Edytowane przez lukasz7871
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już powiedziałem że wg mnie to tylko fabryczny soft i diagnostyka. Dobry tuner to ogarnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...