Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana serii na Bang & Olufsen w A4 B8 - opinie


Ir-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Noszę się z zamiarem wymiany obecnego sprzetu audio w swoim Audi ma kompletny zestaw B & O, w internecie sią firmy które robią to kompleksowo. 

Obecnie posiadam zestaw standardowy chyba 10 głośników z subem w bagażniku, szczerze mówiąc jakość grania tego sprzetu nie jest jakaś rzucająca na kolana.

I tutaj moje pytanie do wszystkich którzy posiadają B&O lub przeprowadzili już taka modyfikację jaką planuję, czy jest to warte zachodu? jak to jest z jakością dzwięku ? jakie są wasze wrażenia z odsłuchu B&O ?

Dziękuję za wszystkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany na B&0 trzeba pamietac ze to sa koszta

Trzeba zrobic parametryzacje WZMACNIACZA 47

Nie wszyscy to robią i stad moze gorzej grac SYSTEM :wink:


Co do granie to wszystko zalezy co kto lubi słuchac :hi:


 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie montażu i technicznych możliwości już trochę się orientowalem i wiem co potrzebuje, najbardziej właśnie interesuj mnie Wasza opinia na temat jakości dźwięku czy jesteście zadowoleni z tego jak to gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Poprzedniej B8 miałem radio concert. Teraz mam B&O. Jak dla mnie różnica jest zauważalna. Największa różnicę czuć w muzyce klasycznej. Ale jak lubisz słuchać "łubu dubu" to nie wiem czy jest to warte te 3,5 tyś.

Ja jestem mega zadowolony z B&O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to nazywając lubię trochę takie "łubu dubu" , muzykę klubową i zależy mi żeby tony wysokie były dosyć wyraźne ale i żeby nie brakowało basu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 14:20, Ir-ek napisał:

Odnośnie montażu i technicznych możliwości już trochę się orientowalem i wiem co potrzebuje, najbardziej właśnie interesuj mnie Wasza opinia na temat jakości dźwięku czy jesteście zadowoleni z tego jak to gra. 

 

Miałem audi z audio takim jak Ty, a teraz mam z bang olufsen. Jest niebo a ziemia. Dźwięk wg mnie jest świetny i warto zmienić. 

Poprzedniego audio nawet nie chciało mi się słuchać, szczególnie radia. W radiu różnica jest dramatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

No ogólnie to nazywając lubię trochę takie "łubu dubu" , muzykę klubową i zależy mi żeby tony wysokie były dosyć wyraźne ale i żeby nie brakowało basu

Basu nie będzie brakowało. Jeszcze nie próbowałem dać głośności nawet na max :). Ale muzyka płynie pięknie... aż miło się jedzie i słucha.

Jakbyś był gdzieś na śląsku to daj znać. Zawsze możesz wpaść i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie opinie, co raz bardziej przekonuje się do tego pomysłu :) , ale chyba właśnie najlepiej będzie jak po prostu przed podjęciem ostatecznej decyzji posłucham tego na własne uszy :)

Co do jakości obecnego audio to fakt, tu się Audi za bardzo nie popisało, chyba po to żeby odczuć różnicę pomiędzy serią a B&O :D

A może jest ktoś z dolnego śląska kto ma B&O w A4 i będzie tak miły, żeby pokazać jego możliwości :) ??

 

 

Edytowane przez Ir-ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopuję stary temat, ale ma ktoś może namiary na firmę zajmującą się zmianą nagłośnienia w A4 B8 na Bang & Olufsen?

W google nie mogę niczego znaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolega wrclaguna na forum co ogarnia  temat, jest też firma z Wrocławia 

Vagsystems

Ja też myślę nad dołożeniem tylko muszę trochę lewizny uzbierać hehe

 

 

Edytowane przez Waldi_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2018 o 22:35, kalski44 napisał:

Wiem, że odkopuję stary temat, ale ma ktoś może namiary na firmę zajmującą się zmianą nagłośnienia w A4 B8 na Bang & Olufsen?

W google nie mogę niczego znaleźć.

 


http://vwaudiservice.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2017 o 07:00, wrclaguna napisał:

Co do wymiany na B&0 trzeba pamietac ze to sa koszta

parametryzacje WZMACNIACZA

Nie wszyscy to robią i stad moze gorzej grac SYSTEM :wink:


Co do granie to wszystko zalezy co kto lubi słuchac :hi:


 

czy ty montujesz taki zestaw i ile to kosztuje pisz na pw dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...