Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich tutaj zgromadzonych pasjonatów A4'ki i nie tylko!


Jestem nowy na tym forum, lecz na pewno będę wykazywać trochę aktywności.
Chwilowo nie ma czym się chwalić, posiadam od paru miesięcy Audi A4 B5 96' koloru limonki (bardzo rzadko spotykany kolor Audi, zobacz na foto)  z motorem 1.8 20V - 92kW (125KM)  o oznaczeniu ADR. Autko typu bieda edyszyn... tylne szyby korbotronik, brak klimatyzacji, brak halogenów :(... ale też są zalety - sekwencyjna instalacja LPG (STAG 300), szyberdach, nowiutkie radio Sony + wzmacniacz Toxic-Tx2000 + Tuba Magnat 600W (modelu nie znam, ale w sumie już prawie jak zabytek jest, głośnik na gumowych resorach górnych, membrana ze starej celulozy i obudowa chyba z jakiegoś papieru, ale i tak pomimo tego wszystkiego brzmi bardzo czysto i emituje bardzo niskie tony),  parę udogodnień dodanych samodzielnie.  Prawdopodobnie będę zmieniać moją kochaną Zielonkę, na inna A4'reczke, ale to nie jest jeszcze pewne w 100% (odkąd przesiadłem się do A4'ki, stwierdziłem że już nie zasiądę już za kierownicą innego auta) , może jednak uda mi się wymyślić jakieś inspiracje techniczne lub wizualne wobec niej (albo wy mi możecie składać jakieś sugestie), aczkolwiek utworzę temat z prezentacją mojej Audiczki, zabiegami jej wykonanymi, naprawdę szalonymi pomysłami które były wykorzystane w niej oraz niestety problemami które w niej występują, może będzie ktoś z was wiedział jak coś pomóc, będę bardzo wdzięczny ;) 

Mam nadzieję że nie raz otrzymam jakąkolwiek radę, pomoc od was, użytkowników tego forum, bądź ja będę w stanie coś wam poradzić, pomóc. Zastanawiam się czy jest dużo klubowiczów z lubuskiego lub zachodniopomorskiego, jeżeli jesteś z jednego z tych województw lub pobliża, prosiłbym cię o zostawienie jakiejkolwiek odpowiedzi, można się gdzieś spotkać, umówić na jakąś rundę po mieście czy w razie czegoś mieć dobrego znajomego w pobliżu który w razie coś zajedzie A4'reczką :D

Uff, trochę się rozpisałem :P 

Życzę miłego kontaktu  i współpracy ze mną na tym forum!
 

AUDI_IS_MY_LOVE.jpg

Edytowane przez AR4MEK
Poprawienie tematu, aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy na pokładzie :a4fan: Ja jakby coś nie z podanych przez Ciebie województw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Rysiek, przez kilka lat byłem posiadaczem audi 80 b4 2.6 avant, a obecnie rozglądam się za a4b7 albo a6c6. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Mam na imię Mariusz. Z marką Audi mam do czynienia nieprzerwanie od roku 1998. Zwykle miałem inne modele niż A4, dlatego dotychczas tu nie zawitałem. Na forach Audi udzielam się od kilkunastu lat. Moje pierwsze A4 to była B5tka FL Avant 2,8 AMX quattro manual, które miałem kilka lat temu. Od ubiegłego roku jeżdżę A4 B6 Avant 1.8T BEX quattro manual. Mam też inne Audi, VAGi ale to nie na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich miłośników tej marki.Posiadam b5 w sedanie, modyfikuje powoli każdy układ.Zawias, hamulce i koła już są ?

Edytowane przez benek07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,mam na imię Paweł i mieszkam niedaleko Krakowa. Z marką Audi dopiero mam zamiar zacząć przygodę (dlatego tutaj jestem,żeby wiedzieć co i jak;), natomiast od czterech lat jestem związany z grupą VAG poprzez Seata Toledo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Spoiler

Kupie maskę i zderzak w kolorze lz5l, rocznik 97 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie wszystkim.

Mam na imię Wiesiek. Jestem z Wejherowa. Na pewno będę tu zaglądał, bo żona jeździ Audi 2.0 TDI S-line i będę się starał z waszą pomocą rozwiązywać różne problemy.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

melduję się ze Śląska

A4 B9 zamówiona wczoraj

aktualnie A8 D3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem Krzysiek, mieszkam na Śląsku w miejscowości Jastrzębie Zdrój. Postanowiłem dołączyć do grona użytkowników forum, ponieważ w niedługim czasie będę posiadaczem A4 bądź S4 :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Audi, jestem Damian z Warszawy, Audi a4 b6 mam od dwóch lat to mój pierwszy samochód, jestem pewien że forum pomoże mi w rozwiązywaniu usterek w moim Audi mam nadzieję że ja też będę mógł pomóc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ślicznie Weteranów jak i Nowicjuszy.

Na imię mam Ryszard, Region Wielkopolska obecnie lecz już nie dlugo przebywam za granicą  (Niemcy) 

Poruszam sie obecnie AudiA4 B8 avant 

                                    Qattro 3.0Tdi v6

Może jeszcze czas na spoty nie pozwoli ale czy to na Letni czy zimowy może na obu zlotach będę się pojawiał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam na imie Damian jezdze audi a4 b7 1.8 turbo nie mam z nim problemow chodzi jak zloto ale instaluje sie u was na stronie w razie gdyby. Pozdrawiem wszystkich posiadaczy pierscieni. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Spoiler

Jadę moim Audi wszytko fajnie do puki nie wrzuciłem bieg 3 na bieg 4 jak wrzuciłem na 4 bieg to coś szarpneło i Audi zgasiło i nie chce zapalić a silnik kręci ale bardzo szybko! Proszę o pomoc! Audi A4 B6

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Mam na imię Krzysztof.

Zamieszkuję wielkopolskę w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. Choć bardziej dalej jak bliżej.

Jestem szczęśliwym(jak na razie) posiadaczem A4ki model B7. Parametry w profilu.  Dzięki forum to znaczy Wam bo to Wy je tworzycie. Dokładniej informacjom jakie tu można znaleźć dowiedziałem się o plusach i minusach a także o blolączkach nie tylko mojego modelu auta ale niemal całej gamy ACzwórek.  Chylę czoła przed Wami za pasję jaką otaczacie swoje auta. Bo dla każdego Pasjonata samochód to już nie tzw "tyłkowóz" z pkt A do pkt B.

Zatem życzę jak najmniej awarii o samych miłych wspomnień i niezapomnianych wrażeń w codziennym użytkowaniu aut spod znaku "czterech pierśćieni". 

Pozdrawiam Aleq

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

mam problem z powracającym błędem, przewód kolektora dowodowego, obieg otwarty, pasywny / dynamiczny, co można złym zrobić pozdrawiam 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...