Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spasowanie elementów oraz.. Co to może być?


DaveLove

Rekomendowane odpowiedzi

Już dłuższy czas nurtuje mnie ten problem, więc chciałbym zasięgnąć porady u was.

1. Spasowanie schowka oraz listwy dekoracyjnej nad navi. Schowek jest jakby opuszczony, a między listwą i tunelem/koszem widać sporą przerwę (tylko od strony pasażera). Można to jakoś skorygować?

!cid_15d4f0c4c04a081a7292.jpg

!cid_15d4f0c55693c3b93283.jpg

 

2. W nogach pasażera (przód) wystaje przewód i nie za bardzo wiem do czego on może służyć? Coś od navi?

!cid_15d4f0c73b5ab2343244.jpg

 

3. W tunelu widać jakiś moduł, który lata sobie luzem i nie jest do niczego przytwierdzony. Na początku myślałem, że jest to może coś od alarmu ale sam nie wiem (mam fabryczny alarm). Do modułu podłączony jest kabel z białą końcówką (widoczne na foto).

!cid_15d4f0c3108cd53e32c1.jpg

Edytowane przez Rumaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu. W mojej B5 schowek identycznie odstaje, a na dodatek ostatnio zaczął brzęczeć podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jak dla mnie to antena od zestawu komórkowego . Masz / miałeś navi? Bo też mogła to być od tego antena. Jedno jest pewne napewno to antena.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b5 też odstawał schowek, zawiasy się luzują ze starości o dopiero wymiana na inny z młodszego egzemplarza pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jumis napisał:

2. Jak dla mnie to antena od zestawu komórkowego . Masz / miałeś navi? Bo też mogła to być od tego antena. Jedno jest pewne napewno to antena.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Mam navi RNS-D (była od początku). Wszystkie stacje odbierają bez zakłóceń. Może rzeczywiście to coś od komórki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie masz przypadkiem przy tunelu środkowym po prawej stronie śladów od śrubek od ,"kopyta"

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jumis napisał:

Zobacz czy nie masz przypadkiem przy tunelu środkowym po prawej stronie śladów od śrubek od ,"kopyta"

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Śladów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mógł być w łokciu.

Wysłane z mojego Z2 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest żadną antena od Navigation czy radia, chyba rzeczywiście jaka telefon był wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel mam bez podłokietnika i za bardzo miejsca na telefon tam nie ma. Może wyjście robili w każdej B5, a telefon był opcjonalnie dodawany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otwarciu schowka u góry po środku masz ucho, wystarczy je wcisnąć do końca i dokręcić śrubkę na imbus, szpara powinna się nieco zmniejszyć.

Ogólnie na umęczone plastiki które nieco się odkształciły, nic nie zrobisz.

Co do przewodu to znajomy w polifcie też go ma i na pewno nie jest on od telefonu.

U mnie w przedlifcie był fabryczny telefon w podłokietniku a pod nim gniazdo typu RJ45.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...