Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T B6 cały projekt


Evocatus1337

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jestem nowy na forum :--). Byłem posiadaczem mojego pierwszego audi (jak i samochodu !) a4 b5 1.8, sprzedalem je i teraz zamierzam zakupić a4 b6 1.8t. Duzo zaczalem interesowac sie moddingien samochodów, glownie przez mojego kumpla który mnie w to wciągnął :) Moje pytanie, jakie modyfikacje i ile wyniosły by żeby moc znacznie wzrosła? Jestem totalnym laikiem i mam nadzieje ze nie zlinczujecie mnie za to :) Gdzie znajdować te części? (tuning mechaniczny i optyczny). Prace bede wykonywal z moim znajomym ktory jest mechanikiem. Pozdrawiam wszystkich i odrazu dziękuję z góry za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a czy kolega zadał sobie chociaż odrobine trudu, żeby przejrzeć forum, czy wyszedłeś z założenia zaloguje się, napisze pierwszy post bo po co będę szukał ???

Wystarczy chociaż przejrzeć sobie dział wykresy po modyfikacjach, gdzie widać jak na dłoni co trzeba zmienić i jakie moce można uzyskać.

Jeśli chodzi o koszty to wszystko zależy od Twoich unmiejętności szukania gratów, allegro, olx, ebay, znajomi, znajomi znajomych, FB itd.

Wszystko w temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 08:14, kamien85 napisał:

Witam,

a czy kolega zadał sobie chociaż odrobine trudu, żeby przejrzeć forum, czy wyszedłeś z założenia zaloguje się, napisze pierwszy post bo po co będę szukał ???

Wystarczy chociaż przejrzeć sobie dział wykresy po modyfikacjach, gdzie widać jak na dłoni co trzeba zmienić i jakie moce można uzyskać.

Jeśli chodzi o koszty to wszystko zależy od Twoich unmiejętności szukania gratów, allegro, olx, ebay, znajomi, znajomi znajomych, FB itd.

Wszystko w temacie.

 

Nie jestem zbytnio obeznany w tych calych forach, najmocniej przepraszam za nie wyszkuanie tego wczesniej. Ale i rowniez bardzo dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...