Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 Lift 1.8 TFSI 170 Koni drgania auta przy przyspieszaniu..


drakoa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem ze przy mocniejszym wciśnięciu pedału gazu i kręceniu auta w granice powyżej 3500 obrotów auto zaczyna drgać delikatnie co jest dość denerwujące. Wzmienie ze opony były 3 razy wyważone, ale to nic nie dało. Zakresu prędkości nie ma określonego gdy ja popchne na 2 biegu do 4000 tysięcy to zaczynaja sie dziwne wibracje... i tak na każdym biegu od 3500 obrotów około... czytałem ze może to być półoska... ostatni usłyszałem właśnie delikatnie stuki w zawieszeniu i gdy np skręcam kołami słyszę takie jakby bardzo delikatne strzelanie tylko gdy auto stoi i w miejscu kręcę kołami... zawieszenie było sprawdzone i jedyne co widać do delikatne zużycie wachaczy ale nie ma tragedi ... auto ma 60 000 tysięcy przebiegu. Myślałem jeszcze ze może poduszki pod silnikiem padły sam juz nie wiem co wy myślicie ? Dziękuje za każda odpowiedz i pozdrawiam gorąco 

Edytowane przez drakoa4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym przebiegu to sie nic nie powinno dziac, chyba ze ktos jezdzil tylko po dziurach i sie wybilo.
Zacznij od lozysk lubia padac w B8, one powoduja bardzo czesto drgania podczas przyspieszania i przy roznych predkosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...