Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mieszanka za uboga strona 1,2 losowe wypadanie zaplonu 1,2,3,4,5,6 cylindrze


pawel9gajewski

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej że na jednym zdjęciu pokazał że ma czy miał wartości 22 i 25  w takiej sytuacji możliwe jest że tłok spotkał się z zaworami i masz już pozamiatane.

Te wartości nie powinny przekroczyć 15 powyżej  to już masakra tylko nie pamiętam czy  na (+)  czy na (- )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom mogło się tak stać i teraz samo ustawienie rozrządu może nie wystarczyć (oby nie). Nie stety tak to już jest że to my musimy płacić za błędy psełdo macherów 

ywyntualnie https://a4-klub.pl/forum/38-kujawsko-pomorskie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprowadziłem samochód do innego warsztatu. Mechanik powiedział że ewidentnie jest źle ustawiony rozrząd i nie jeden taki silnik już robił. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Po wizycie w warsztacie jestem pozytywnie nastawiony. W następnym tygodniu będę coś wiedział bo kolejka. Na razie  nie ujawniam co to za warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.w sobote odebralem auto. rozrzad zostal poprawiony, czterech zer nie ma, ale zaplon juz nie wypada. zostal wymieniony rozwiez przepływomierz,swiece,pompa paliwa i czujnik temperatury. okazalo sie ze ten wklad w kolektorze ssacym nie jest w dobrym stanie ale tym bede musial sie zajac pozniej. wczoraj przejechalem okolo 150 km i wyskoczyl blad 16815 i 16805(wydajnosc katalizatora ponizej normy). auto jechalo dobrze ale blad wyskoczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pare kilometrow tylko zrobilem ale blad nie wyskoczyl. pytanie czy to poczatek konca katalizatow czy moze sondy cos szwankuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździsz zobaczysz. Jak będzie nagminnie wyskakiwać to test na sprawność katów da się zrobić VCDS-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalić katy i odciąć sondy albo założyć nowe ja mam założone nowe robione w firmie K4 katrading z gwarancją 2letnią koszt 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, djjary napisał:

wywalić katy i odciąć sondy albo założyć nowe ja mam założone nowe robione w firmie K4 katrading z gwarancją 2letnią koszt 1100zł

Przegladalem ich strone ale nie wiem które pasują do mojego auta. Nie widziałem tam katalizatorow do 3.0 do a4b6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie nie ma do  3.0 benzyny ja zadzwoniłem i gość kazał mi wysłać moje stare na wzór i zrobili mi nowiutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne check i tryb awaryjny 

Edytowane przez Kruk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cena za komplet nie mi checka nie wywalało i w awaryjny twz nie wchodził po prostu przy remoncie okazało się ze katów nie ma i postanowiłem nie babrać się w odcinanie sond tylko zainwestować w nowe katy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...