Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN 1.9TDi ile kosztuje ustawienie kąta wtrysku


czerwony baron

Rekomendowane odpowiedzi

hehhehh.jak pojechalem do ASO to mi tak ustawili ze wyjechaalem burczacym samochodem.Nie pamietam ile tam zaplacilem.Na nastepny dzien podjechalem do warsztatu blisko domu,typ ustawil mi to pieknie i skasowal za ustawienie i podlaczenie pod vaga 150zl.

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony baron, poszukaj kogos z okolicy z klubu kto sie zna i Ci ustawi za skrzynke browara bo to nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ile kosztuje ustawienie kąta wtrysku? w ASO pewnie zrobią to dobrze ale ile skasuja?

przedewszystkim skad wiesz ze masz przestawiony ze chcesz cos dlubac :question: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberro, utrudniony rozruch, glosniejsza praca wiecej nie przychodzi mi teraz na mysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiru_2005 wiem, że niedawno się zarejestrowałeś, ale jakbyś przejrzał forum, to już byś wiedział...

Tu na przykład było trochę o tym :

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=50493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest temat o drżeniu przy przyśpieszaniu i ja mam lekkie drgania na 4 i 5 tak przy2200 obrotów i jak jade 100 jak cisne 140 150 to ich nie czuć, jak jade 80 to też nie.tylko tak jak wcześniej napisałem. wydaje mi się że jedna poduszka silnika jest walnięta i ja wymienie(może to to powoduje drgania :confused: ) ale pomyślałem że może coś właśnie z kątem wtrysku? ps. zimą pali ok. no i ten fajny wynalazek webasto :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu ktos z Wawy kto moze ustawic mi odplatnie kat wtrysku, bo mam problemy z odpalaniem rano??? A powiedzcie czy przez ten zle ustawiony kat samochod moze dostawac dziwnych wibracji podczas pracy na wolnych obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy przez ten zle ustawiony kat samochod moze dostawac dziwnych wibracji podczas pracy na wolnych obrotach?

Tez. :wink: Ale rowniez moga juz byc wywalone poduszki pod silnikiem i przenosi wieksze wibracje do srodka budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...