Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej silnikowy do Audi?


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tez mi się wydaje że na składzie spalin by się pokazał a mam poniżej normy...wyniki. Wycieków zew. też na 100% nie mam bo był sciągany kolektor dolotowy ostatnio także wszystko dokładnie było obejrzane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie tez mi się wydaje że na składzie spalin by się pokazał a mam poniżej normy...wyniki. Wycieków zew. też na 100% nie mam bo był sciągany kolektor dolotowy ostatnio także wszystko dokładnie było obejrzane!!

No to gdzie się ulatnia ???? Hm ?

Jak silnik jest zdrowy to po spalaniu nie bedzie widać.

Miałem kiedyś astre G 1.6i paliła 3litry na 10000km a spaliny Euro5, po kompleksowym zrobieniu glowicy spadlo do 0,5 litra na 10000km

Uszczelniacze byly twarde zero elastycznosci, natomiast zawory cale w spalonym oleju. Tak samo ssanie jak i wydech. Co ciekawe sprezanie przed remontem i po bylo takie same 13,5 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Teraz wiem skad sie tutaj wziąłeś, powinienen dostac złotą łopatę za wykopanie tego trupa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się pytał co to za firma i skąd się to wzięło. Nie miałem zamiaru nic pisać osobiście. Aby sobie wyrobić opinię należy wysłuchać wielu źródeł, a nie tylko krótkiego tekstu nie popartego żadnym argumentem i okraszonego prostym zachowaniem. Ogarnij się trochę i zwróć uwagę ze to publiczne forum i jeżeli nie zwracasz się do swego kolegi opanuj się nieco. Ja nie negowałem Twojej opinii i własnej nie wypowiedziałem, tylko znalazłem informację co to za firma i skąd się wzięła. Poza tym to nie było do Ciebie. ....

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdze ze jeszczebmalo rozumujesz.

To forum jest dla ludzi idacych do przodu a nie dla kogos kto zyje jeszcze w minionej epoce

Zrozumialbym gdybys wkleil tutaj info na temat 5w40

A Ty wyjezdzasz tutaj z jakims reliktem, w postaci 15w40, prosze Cie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była informacja skąd się wzięła firma. Co ma tu wspólnego dany olej. Oni mają całą gamę olei w ofercie, wiec jak kogoś interesuje to sobie może dobrać. Jednak aby zdecydować się na olej jakiejś firmy to trzeba by się dowiedzieć co to za firma i skąd się wzięła. Wiec gdybyś czytał ze zrozumieniem to byś tego posta nie napisał bo co ma wspólnego data tematu z tamtego forum oraz tekst odnośnie bycia postepowym wobec informacji skąd się ta firma wzięła. Teraz to przynajmniej wiem skąd Ci się tyle postów wzięło ;-)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę do 1.8t będzie polecany selektol-20w30 :nabijasie: ja pitole co za czasy nadchodzą dla tych silników :kox: kill engine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytam, czy malo jest na rynku sprawdzonych marek, że trzeba jakieś gówna co chwile wynajdować? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation na razie niestety Ty odpowiadasz takim epitetom z uwagi na swoje zachowanie

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Mam nadzieję, że admin zareaguje na takie niezgodne z regulaminem zachowanie

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

jihaad ale to jest tak jak z zamiennikami markowych części............. na niektórych się przejedziesz, a z niektórych będziesz zadowolony. Jak ktoś jeździ babcią za kilka tysi to oszczędza na wszystkim najczęściej, co niestety przeważnie się mści na właścicielu. Ale z drugiej strony przecież zapytać się można o opinię o produkcie i marce. W ostatnim czasie np. ja stosuję tylko części i oleje z ASO, ale jestem daleki od tego aby traktować z góry tych co szukają oszczędności w postaci zamienników i tańszych olei. Wydaje mi się też, że jak się jaką wiedzę konkretną o produkcie posiada to można ją przekazać zainteresowanemu. W końcu to właściciel auta zdecyduje co tam wleje/założy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wśród tych sprawdzonych marek mamy oleje tańsze i droższe. Ja np. leję w tej chwili do rodzinnych aut benzynowych Total 9000 Energy albo Elf Excellium LDX. Oba 5w40 i oba w cenie 20 zł za litr. Jeśli ktoś szuka czegos jeszcze tańszego, to chyba na początek powinien pomysleć o tańszym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o tańszy czy droższy olej chciałem po prostu się dowiedzieć coś o oleju Midland co wy słyszeliście.. bo jak narazie to spotkałem się na różnych forach z opiniami sprzed 5-7 lat ...także upłyneło od tamtej pory trochę wody w rzekach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna kupa, napisz do Kolegi Cristoforo on tym jakis czas temu handlowal

To Ci powie co ijak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o tańszy czy droższy olej chciałem po prostu się dowiedzieć coś o oleju Midland co wy słyszeliście..

Nie szukasz ceny, to czego? Liczysz, że zalata ci silnik czy może dostałes za darmo i nie wiesz czy można wlać?

Masz Lotos, Mobil, niemiecki Castrol, Motul, Elf, Total, LM, Amsoil, Millers i jeszcze może parę (kolejność przypadkowa). Naprawde nie idzie wybrać nic stąd?

bo jak narazie to spotkałem się na różnych forach z opiniami sprzed 5-7 lat ...także upłyneło od tamtej pory trochę wody w rzekach....

I niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie jeżdzę na valvoline maxlive 10w40.Szukuję się do wymiany napinacza, przy okazji chciałbym zmienić olej w swoim adr.Rozważam 3 opcje, pozostać przy 10w40 valvoline, zmienic na valvoline maxlive 5w30 badz 5w40 czy zalać motulem xcess? Która opcja będzie najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...