Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej silnikowy do Audi?


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nie wiem jaki olej wlać do swojego auta, na razie zasilanie PB ale niedlugo wleci gaz, przebieg 230tys mozliwe, że prawdziwy bo 11 w jednych rękach było auto.

Poprzednio miałem e36 323i gdzie lałem valvo maxlife 5w40 i bylem bardzo zadowolony.

Co tutaj? Suntetyk czy pólsyntetyk? Moze byc ten valvoline? do bmw mialem zamiar zalać na probe total quartz 5w40 9000 energy ale zmieniłem auto.

Ostatnie 3 wymiany w tym aucie to byl mobil 1 10w40 a poprzednio nie wiem co, mozliwe ze jakis valvoline bo jest stara wlepka pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę od razu zalać olej podczas wymiany już pelny syntetyk czy trzeba robić jakieś "płukanki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździ na Mobil 1 5w50 ???? Będę go zalewał niedługo do siebie :wink: Miał być valvo 5w50 ale ktoś mądry doradził by jednak skłonić się ku mobila tylko z pewnego źródła

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj Liqui Moly Synthoil High Tech 5W40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po ci taki olej?? 5W40 spokojnie wystarczy,a jaki to już było opisane wcześniej ;)

Ten silnik to piekarnik, a jeszcze w moich rękach to..... czzasem ma ciężko....

Dodatkowo dzięki większej lepkości będę miał większe ciśnienie na fest rozgrzanym.... a to będę próbował osiągnąć przyszłymi naprawami i dodatkowo trochę tym olejem

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jaki olej wlać do swojego auta, na razie zasilanie PB ale niedlugo wleci gaz, przebieg 230tys mozliwe, że prawdziwy bo 11 w jednych rękach było auto.

Poprzednio miałem e36 323i gdzie lałem valvo maxlife 5w40 i bylem bardzo zadowolony.

Co tutaj? Suntetyk czy pólsyntetyk? Moze byc ten valvoline? do bmw mialem zamiar zalać na probe total quartz 5w40 9000 energy ale zmieniłem auto.

Ostatnie 3 wymiany w tym aucie to byl mobil 1 10w40 a poprzednio nie wiem co, mozliwe ze jakis valvoline bo jest stara wlepka pod maską

To można bez niczego przeskoczyć z 10W na 5W? Bez żadnego problemu?

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było tylko tępi taksówkarze mieli swoje głupie teorie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie moze juz gdzies jest odpowiedz, bo na google nie moge sie doszukac sensownej roznicy miedzy Motylem 8100 x-clean a x-cess 5W40. Czy ktos wie czym to sie wgl różni >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie bazą olejowa i minimalnie lepkoscia....... Ale w sumie nie doszedłem na korzysc którego działą wiekszy dział tego

CAS: 72623-87-1 GHS08 10 <= x % < 25

EC: 276-738-4 Dgr
Asp. Tox. 1, H304
LUBRICATING OILS
(PETROLEUM), C20-50,
HYDROTREATED NEUTRAL
OIL-BASED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...