Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapalone ledy z tyły ze światłami do jazdy dziennej(ledami)


Kris1909

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów! Mam pytanie jak w temacie, tzn. czy jest opcja, możliwość żeby wraz z przednimi ledami(bez włączania świateł mijania, tzn ksenonów) paliły się tylne ledy?? Na pozycji "0" palą się tylko przednie ledy do jazdy dziennej, na "Auto" wiadomo, zależy jak komputer zadecyduje, ale tylne ledy tylko z przednimi ksenonami. Na pozycyjnych co prawda palą się ledy z tyłu i przodu, ale przednie słabiej niż ma to miejsce na innych ustawieniach, No i na koniec światła mijania, tzn palą się tylne ledy, przednie ledy i ksenony. Nie wiem czy za bardzo nie namieszałem, chodzi o to żeby wraz z dziennymi z przodu paliły się tylne ledy, autko to b8 po lifcie, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość, ponieważ miałem tak w swojej ;). Jednak mi się to nie podobało i wyłączyłem tył, aby palił mi się tylko przód (przy funkcji drl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętasz jak taką opcje można włączyć, kodowaniem? Szukałem na forum, nic nie znalazłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, Rumaq said:

Jest taka możliwość, ponieważ miałem tak w swojej ;). Jednak mi się to nie podobało i wyłączyłem tył, aby palił mi się tylko przód (przy funkcji drl).

Ok znalazłem, jest na forum:facepalm: strona 7 traktująca o kodowaniach b8, tak czy inaczej dzięki;)

Edytowane przez Kris1909
Słownik:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, komoornik said:

Taka konfiguracja jest niezgodna z przepisami.

Zdaje sobie z tego sprawę z tym, że mieszkam w IRL i jestem przekonany, że nie będę miał żadnych problemów z tego tytułu, jedynie troszkę martwi mnie przegląd, ale przed kodowaniem zapytam sąsiada, który pracuje właśnie w przeglądach czy zwracają uwagę na takie sztuki, na drodze jakoś w ogóle się nie obawiam, ale dzięki za posta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ledy z tyłu są takie ładne, że aż żal jeździć na wyłączonych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...