Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie,za ile, i czy sie oplaca??


David1PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, nie wiem czy to dobry dział w razie czego sorki.Dobra przejdę odrazu do sedna mianowicie posiadam audi a4b5 98 1.8 mam kilka pytan i chciałbym na nie jakieś konkretne odpowiedzi bo sporo osób podaje inne ceny (kosmiczne)a wgniecenia nie są duze(mniej więcej wyglądają tak jak by ktoś palcem bądź kijem lekko puknal)

1.moje auto nie cieszy moje oko gdy widzę lekkie zarysowania czy tez wgniecenia i jak by ktoś się orjentowal za ile kasy i gdzie można się tego pozbyć ,

2.druga sprawa jest polerowanie auta,szukam jakiegoś warsztatu  gdzie będę mógł oddać bez zadnych obaw auto i jakie SA koszty wypolerowania wymienionego  Auta.

3. Nie wiem czy wkażdym audi a4b5 wahacze wystają troche nad kolo co moim zdaniem uniemozliwa to obnizyc auto patrzac na to, to bez dystansów nieda rady obniżyć bo będzie się ocieralo o oponę.proszę. o wypowiedzenie się posiadaczy audi a4b5 czy maja tak samo jak ja czy może ktoś zastosował jakies zamieniki.

Edytowane przez David1PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Wszystko zależy od zarysowania czy też wgniecenia, wgniecenia da się wyciągnąć, jest firm od groma, wujek google i gotowe, a rysy można dobrze zaczaić, wszystko kwestia wprawy i kasy, dobry detailer to ogarnie.

Ad2. Wpisałem w google "auto detailing łódź" wyskoczyło mi conajmniej 5 firm które mają po 5 gwiazdek zadowolenia, dla pewności wpisał 3 z nich na fejsie i co? widać po samych zdjęciach że robią dobrze np. http://erbelodz.pl/ 

Koszty? zależy od firmy, ale od 1000zł w górę za mycie, polerka i zabezpieczenie, nawet nie patrz po partaczach za 500zł bo dobry poler to co najmniej 20h roboty z myciem i zabezpieczeniem.

Ad3. Wahacze tak wystają, nie przeszkadza to w obniżaniu, jedynie gdybyś założył 20'' z oponą balonem to koło oprze się o zwrotnicę, wahacze nie mają nic do obniżenia.

 

Ps. Miałem dwie B5tki, sporo różnych zawiasów, różne koła, jako jeden z pierwszych gwint, jako jeden z pierwszych 19'' w b5, więc coś tam wiem:wink:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...