Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rura dolotu intercoolera


wisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu po ostrej jeździe na trasie gdzie mnie fantazja i moc poniosła auto straciło moc i szło tylko do 140. W warsztacie okazało się że turbo do wymiany. Ja jednakże z braku zaufania do wymieniaczy, sprawdziłem tą teorię i zdiagnozowałem pęknięty wąż dolotu idący do lewego intercoolera. Dokładnie jest to potrójnie zagięta gumowa rura idąca z trójnika dolotu za filtrem powietrza z prawej strony do rury stalowej idącej pod chłodnicą do lewego intercoolera. Potrzebuję numer tej rury bo nigdzie jej dostać nie mogę i jako Janusz motoryzacji jeżdżę na zaklejonej ze stalowym pierścieniem i opaską ;) . Nie mam dostępu do Etki i elsy z racji przesiadki na Win 10 nic mi już nie chodzi i potrzebuję pomocy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16. Już znalazłem jej symbol. końcówka 44C. Niedostępna jako używka. Przynajmniej obecnie. Ma ktoś może taką na zbyciu w sensownym stanie? Bo wydawanie kilku setek za kawałek gumy to lekka przesada. Po za tym z chęcią zmieniłbym ja jakiś fajny design od razu, by trochę odświeżyć komorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...