Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na forum jestem juz sporo czasu ale właścicielem b6 zostałem od niedawna ??

6241705600_IMG_1458.JPG

Edytowane przez krzysiekze3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Jestem z Głubczyc, woj. opolskie. Od miesiąca jestem posiadaczem czarnej b6 avant 1.9 TDI AVF z 2003r.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam

Spoiler

Szukam dobrego warsztatu w Bydgoszczy okolice  .Moje audi a4 b6 2003 rok nie ma pełnej obsugi komputera chciałbym wymienić dzwgnie od wycieraczek , oraz  wgrac pełny soft komputera.

Pozdrawiam Marek

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Odpowiedni dział do takich rzeczy jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Niedawno kupiłem pierwsze audi w swoim życiu, A4 b7  2.0 TFSI Avant quattro 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Nazywam się Michał 

jestem z Łomży woj. Podlaskie. Mój samochód to Audi a4 b5 1.8T AUB czysta benzynka kombi Nogaro blue :D 

z wykształcenia i z hobby jestem mechanikiem tak więc wszelkie naprawy i upiększanie samochodu nie są mi straszne :)

Moim pierwszym samochodem była audi 80 b4 2.0 90 km pancerna i nie zawodna :) jednak z czasem brakło mocy i komfortu dlatego padło na b5 młodszą siostre b4 :) 

zapraszam do przeczytania posta o moim samochodzie oraz komentowania pozdrawiam i szerokości drodzy forumowicze :) 

poniżej aktualne zdjęcie Mojej smerfetki (przepraszam za jakość ;/ )DSC_0872.thumb.JPG.b9faed85df6a5b033d62441e7956eb3e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Heniek woj. Warmińsko-Mazurskie :D Miasto Giżycko  POZDRAWIAM Wszystkich forumowiczów :D 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i siemka wszystkim nazywam się Patryk jestem ze Starogardu Gdańskiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 B8 rocznik 2013 silnik 2.0 Diesel. Chętnie powymieniam się doświadczeniami z użytkowania tego samochodu. Oczywiście muszę je najpierw zdobyć :-). Pozdrawiam wzystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem auta (Audi a4 b5fl AHL) mam go od roku a jestem tutaj pierwszy raz ;) myślę nad swapem ale wiem że są różne opinie. Jestem z Torunia jak są w okolicy jacyś fani Audi to zapraszam do rozmowy ;)

 

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno po przygodach z BMW postanowiłem wypróbować Audi i dołączyć do społeczności forum A4-Klub Polska, przy tej okazji chciałbym przywitać się ze wszystkimi użytkownikami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule, witam wszystkich użytkowników forum. Stałem się posiadaczem Audi a4 b5 2.4 v6 avant. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie mam audicy ale bardzo je lubię. Mam Toyotę Avensis II kombi z silnikiem benzynowym 2.0. oznaczenie silnika 1AZ-FSE. Mam nadzieję że wiele będę porównać z toyotą.

 

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy 

Mam nadzieje że mi pomożecie i odpowiecie na kilka pytań zwiazanych a Audi :) 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie napisz jeszcze że jesteś "MISTRZEM" jeśli chodzi o mega burdel pod maską i chaos (dosłownie epicki CHAOS) w instalacji elektrycznej.

W każdym razie "polecam" usługi i porady kolegi .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jestem tu nowy

Spoiler

i od miesiąca jestem posiadaczem a4 b8.i mam taki problem.mianowicie wlałem ok 4l plynu do spryskiwaczy do zbiorniczka i mysle ze jakies 2 l odrazu wyciekło gdzies pod nadkolem.cieklo ciurkiem.myslicie ze zbiornik do wymiany?czy co to może byc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...