Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Żonka się nie popisała i oparła przodem o samochód z przodu na szczęście bardzo delikatnie i jedyna ofiarę po mojej stronie poniosła tablica rejestracyjna i złamane żeberka od grilla. Nawet nie płacze za bardzo jest okazja zmienić na RS style, tylko pytanie czy żeby wymienić grill trzeba cały zderzak ściągać czy da się bez ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to on jest założony tyko na "zatrzaski" plastikowe ?

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza tutaj nastała, wszyscy na wakacjach :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.08.2017 o 18:46, marcin_o23 napisał:

Montował ktoś z was może poliftową gałkę w przedlifcie?

Marcin a masz taką gałkę Z s-LINE ? Mozesz mi wysłac i przetestuję czy się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie 3.0 TDI na felach 20 stkach z boxem na dachu trasa Kraków=>Chorwacja spalanie wyniosło 7,3 litra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Cuber napisał:

Spalanie 3.0 TDI na felach 20 stkach z boxem na dachu trasa Kraków=>Chorwacja spalanie wyniosło 7,3 litra 

Heheh widać ktoś się bal Chorwackiej drogówki ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Cuber napisał:

Marcin a masz taką gałkę Z s-LINE ? Mozesz mi wysłac i przetestuję czy się da :)

Mam taką eskową fajną z lifta, bez loga, w wolnej chwili podeślę ci nr aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cuber napisał:

Spalanie 3.0 TDI na felach 20 stkach z boxem na dachu trasa Kraków=>Chorwacja spalanie wyniosło 7,3 litra 

całkiem nieźle :) tyle samo miałem na trasie Bydgoszcz-Ustronie Morskie.. my we trójkę, pełen bagażnik i jeszcze z tyłu pełno zabawek do piachu. czas przejazdu, ok 250 km... 5 godzin :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ogi napisał:

Heheh widać ktoś się bal Chorwackiej drogówki ;) . 

oj jesteś w błędzie i tak szczerze to przez 7 lat które jeźdzę na Chorwację ani razu nie widziałem Policji na autostradzie za wyjątkiem kierowania ruchem w Zagrzebiu i przy wypadku na autobanie....

Wyjechałem z Krakowa o godzinie 19-55 , przez Słowację, Węgry na wyspe VIR (1090 km)  z postojami etc na dwa samochody i o godzinie 8-10 rano byliśmy na miejscu ,  co się straciło na Słowacji gdzie tutaj uważałem na Policję aby "Pokuty" nie było to się nadrobiło od Budapesztu az do prawie samego Zadaru

ps. Citoren C5 kombi w takim samym składzie bez boxa 2.0 HDI spalił wiecej niż A6...... ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zauważyłem ze najmniej pali przy 140km/h tez około 7,5 litra, ale gdy trzymam około 220km/h to najwiecej 12,5 litra. wtedy robi się to denerwujące ze względu na bak mogli dać 90 litrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cuber napisał:

oj jesteś w błędzie i tak szczerze to przez 7 lat które jeźdzę na Chorwację ani razu nie widziałem Policji na autostradzie za wyjątkiem kierowania ruchem w Zagrzebiu i przy wypadku na autobanie....

Wyjechałem z Krakowa o godzinie 19-55 , przez Słowację, Węgry na wyspe VIR (1090 km)  z postojami etc na dwa samochody i o godzinie 8-10 rano byliśmy na miejscu ,  co się straciło na Słowacji gdzie tutaj uważałem na Policję aby "Pokuty" nie było to się nadrobiło od Budapesztu az do prawie samego Zadaru

ps. Citoren C5 kombi w takim samym składzie bez boxa 2.0 HDI spalił wiecej niż A6...... ;) 

 

 

Też sporo jezdze do CRO i ja mam jakieś szczęście do nich bo regularnie ich widze, bardzo często zresztą w a4 b7. Raz nawet było blisko i by mnie upolowali ale postanowili wybrać jednak Austriaka który leciał przede mną. Inna sprawa że ja to na Autostradach jednak lecę dość szybko po części dlatego że w tej kròwce A6 po prostu tej prędkości nie czuć. A spalanie masakra, kolega w cytrynie chyba lekka podlamke złapał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel przyjechał dwa dni  wczesniej A6 C7 3.0 TDI CDUC sedan , trasę walneli dosc szybko bo 10 h a spalanie u niego wyszło 8,8 litra ,

Jutro powrót na noc wiec zobaczymy jak powrotnie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania, to jestem zaskoczony POZYTYWNIE!!!! Wcześniej śmiagałem B8 2.0 CAHA 170 QUATTRO MANUAL!!! na oponce 255/35/19, i teraz pali mi mniej o ok 1litr. Ten motor po prostu się nie poci, tylko sobie pyrka na max 1/4 swoich możliwości... w sumie to dużą robotę robi skrzynia 8 biegów, wcześniej w B8 na 6 biegu miałem coś ok 108km/h przy 2000 obr/min, a teraz 168 na 8 biegu przy 2000... Po prostu masakra......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos z was porownaie 3.0tdi v6 vs 3.0tfsi jesli chodzi o spalanie w miescie czy w trasie. Wiadomo ze tdi mniej spali ale z ciekawosci ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tfsi w mieście poniżej 12 nie zejdziesz a bardziej 14 licz i mówię tu o mieście 200tys plus w trasie zalezy jak jedziesz ale generalnie jezdzac regularnie północ południe PL gdzie lecę naprawdę szybko wychodzi mi średnia 12,5. 

Z doświadczenia A7 z 3.0 bitdi w mieście 10 na trasie jadąc podobnie 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dotarłem do Grodu Kraka z spalaniem 8,1  po 12 godzinach 

Przed Tunelami w CRO ograniczenia do 60 km/h bo tak wiało , od Zagrzebia do Budapesztu również wiało jak cholera i trzeba było walczyć z utrzymaniem toru jazdy jak sie leciało "ciut" więcej niż przewidują przepisy.... no ale cóż chciało się miec boxa na dachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta gotowa , zapraszam do głosowania => 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany.

Właśnie skończyłem montować nowy grill. Co za h... Pracują w tym dziale projektowym Audi. Sposób mocowania zderzaka a raczej położenie śrub to jakiś absurd, a grill do zderzaka jest zamontowany na chyba 10 śrub plus miliard zatrzasków które nie chcą puścić. Jatka, chyba z 6 godzin się mordowałem. Na szczęście finalny efekt mordkę zacieszyl ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a gdzie foto i tutorial  z wymiany grilla  ? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...