Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, stifii napisał:

Po sofcie będzie można sobie emblematy zmienić :facepalm::grin:

Hehe, dobre. Same oznaczenia absurdalne. Nie wyobrażam sobie po co coś takiego na klapę pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2017 o 10:51, Ogi napisał:

IMG_20170815_104419-2133x1874.jpg

Super to wysło :jerk:  

Też zastanawiam sie nad zmianą ...

 Macie może namiar gdzie kupić  taki grill ale cały czarny łącznie z tą ramką na dole ?  Tylko napis quattro żeby srebrny był , no i ja mam kamere przednią ,  jak tam będzie z obudową tej kamery z przodu bo raczej ta z zderzaka S6 nie podejdzie  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2017 o 15:48, Cuber napisał:

Wiec Jedrus Twój podpis nie pasuje..... ;)  

Ja tak wiesz.. tu zasadze, tam zasieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a ja się pytam widzieliście jakieś ciekawe gadżety które można dodać do samochodu ?? Albo jakieś oryginalne ale niespotykane wyposażenie czy to środek czy z zewnątrz. Grill na chwile głód zmian zaspokoił ale potwór budzi się na nowo :D:D , jeszcze muszę znaczki V6T założyć, jakieś ładne końcówki wydechu ale co później ja się pytam :D:D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpusciłem juz temat rezania  :)  Chociaz fotele z wersji Competition chodza mi po głowie wraz z dekorami beaufort :)  ale ceny z komsmosu są.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cuber napisał:

Ja odpusciłem juz temat rezania  :)  Chociaz fotele z wersji Competition chodza mi po głowie wraz z dekorami beaufort :)  ale ceny z komsmosu są.....

 

 

Nie trzeba zaraz rezać, czasem mała pierdoła wystarczy, detal a cieszy :D . A co do foteli Competition to są przepiękne ale ja mam u siebie komforty z masażem a przed wszystkim z wentylacja i tego akurat ruszać nie będę :D  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2017 o 21:13, Cuber napisał:

Ja odpusciłem juz temat rezania  :)  Chociaz fotele z wersji Competition chodza mi po głowie wraz z dekorami beaufort :)  ale ceny z komsmosu są.....

 

 

ja w A6 odpuściłem.. tzn zamontuję nakładki na pedały i podstopnicę, które leżą i czekają.. no i może w końcu program. a... no i polerka mnie czeka bo jakiś kutafon mi przerysował bok..

Fotele z Competition ładne... ale ciekawe czy wygodne? jak ojciec miał to zastępcze A6 to miał zwykłe, sportowe fotele w skórze.. Boże, jakie to niewygodne w porównaniu do komfortów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie wygodne od razu ;)

 

Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz ledwo co dostaliśmy swoja część forum a tu cisza zaległa, nikt nie modzi ? Nikt nie szuka niczego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 c7 jak i A7 maja te same fotele, wiec przednie na pewno tylna kanapa nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie grilla pianka miedzy grillem a wzmocnieniem nie pasowała i się jej pozbyłem, orientuje się ktoś czy do grilla 'RS" jest jakiś inny typ pianki czy tez po prostu jej tam nie ma ?? Ewentualnie zastanawiam sie czy nie dociac tej ktora byla i nie wcisnac w miejsce miedzy grillem a wzmocnieniem tam gdzie jest tablica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zna ktoś kodowanie vcds`em na to żeby mi się radio i ekran nie wyłączał po otwarciu drzwi kierowcy tylko dopiero jak zamknę/zarygluje samochód ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nygus069 napisał:

Dzięki za info, szukam odpowiedzi o tylną kanapę .

Wiesz co patrząc na zdjęcia wyglądają identycznie tylne kanapy tez ale reki sobie uciąć nie dam, etka prawdę powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ogi napisał:

Panowie po wymianie grilla pianka miedzy grillem a wzmocnieniem nie pasowała i się jej pozbyłem, orientuje się ktoś czy do grilla 'RS" jest jakiś inny typ pianki czy tez po prostu jej tam nie ma ?? Ewentualnie zastanawiam sie czy nie dociac tej ktora byla i nie wcisnac w miejsce miedzy grillem a wzmocnieniem tam gdzie jest tablica.

Pianka która jest przed belką ma numer :

 

4G0807550J seria

4G0807550E  S-line S6

4G0807550G to jest RS6 

pianka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...