Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie kolejne brzydkie audi do kolekcji,  ta a7 prawie jak a8 wygląda... zresztą te nowe wszystkie są identyczne :kwasny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba, na nowa A8 nie moge patrzec ale A7 mi sie podoba :D . Troche zrzynka z Porsche w temacie tylnich swiatel. Środek ciekawy, zobaczymy jak na zywo bedzie sie prezentowal ( wiemy juz jak srodek nowej A6 bedzie wygladal :D:D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a6 c7 przy feldze szerokiej na 9cali jakie powinno byc et zeby felga byla mniej wiecej na rowni z blotnikiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2017 o 14:13, wrclaguna napisał:

Panowie szukam kogoś z A6 C7 2011-2014 ( bez NAVI lub z  NAVI  RMC )  do testów i załozenia MIB  POLIFT  :hi:

Wszelkie info na PW

 

 

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pytanko czy któryś z was zakładał taką gałkę, do przedlifta?? pytam czy to wykonalne...

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a6-a7-c7-4g-lift-sline-i6982274599.html

oczywiście chodzi mi o system P&P, a nie rzeźbę :decayed: 

 

Edytowane przez bigjasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czym różni się zawieszenie 2MB (pneumatyka s-line) od 1BK (pneumatyka standard)

Chodzi o to, że po obniżeniu auta przestawia się kąt pochylenia kół. Z tylu nie ma problemu bo jest regulacja ale gorzej z przodem.

Doszły mnie słuchy, że mogą być inne któreś z wahaczy lub zwrotnice.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, pytanko czy któryś z was zakładał taką gałkę, do przedlifta?? pytam czy to wykonalne...

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a6-a7-c7-4g-lift-sline-i6982274599.html

oczywiście chodzi mi o system P&P, a nie rzeźbę :decayed: 

 

Jeśli dobrze kojarze to widziałe na jakimś zagranicznym forum opis przekłądki poliftowej gałki do przedlifta i niestety troche trzeba sie pobawic, nie jest to P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, pytanko czy któryś z was zakładał taką gałkę, do przedlifta?? pytam czy to wykonalne...

http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a6-a7-c7-4g-lift-sline-i6982274599.html

oczywiście chodzi mi o system P&P, a nie rzeźbę :decayed: 

 

Z tego co wiem to nie ma innej opcji jak rzezba :kwasny: cala zabawa polega na obroceniu tego plastku w srodku bo w polifcie przycisk jest z przodu :) podgrzewanie opalarka i zabawa w obracanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2017 o 16:10, duffy napisał:

w a6 c7 przy feldze szerokiej na 9cali jakie powinno byc et zeby felga byla mniej wiecej na rowni z blotnikiem? 

U siebie mam z s7 et37 i jeszcze jest delikatnie schowana przy oponie 255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2017 o 15:10, duffy napisał:

w a6 c7 przy feldze szerokiej na 9cali jakie powinno byc et zeby felga byla mniej wiecej na rowni z blotnikiem? 

Ja mam 20"x10" ET38 do tego dystans 5mm na każdym kole, opona 255/35/20 gwint i nic nie przyciera szczerze  to jeszcze bym z tylu jakiś dystans dołożył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kupę sensowne C7 w budżecie 100K ? :) rozglądam się powoli. Zależy mi na automacie, na quattro to chyba raczej nie starczy :) i chyba raczej 2.0 tdi - taki typowy dupowóz miałby to być. Chciałbym żeby miał do 150k km nalatane.

Jest szansa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obecnie ze 100tys możesz już spokojnie podchodzić do tematu, Quattro z 2.0TDI w rocznikach które są w zasięgu chyba nie występowało a jak było to rarytas ;) , za wszelka cene unikaj multitronika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/3-0tdi-quattro-acc-line-assist-alcantara-navitouch-i7025163630.html

aż podjadę, handlarzyna z mojego miasta ;) 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

to b8 na sprzedaz idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, barca8585 napisał:

to b8 na sprzedaz idzie

niestety chyba tak, żonie ciągle podatek wychodzi w firmie i muszę kupić na nią jakieś auto żeby mogła je do firmy wciągnąć albo jakiś lizing, muszę jeszcze z księgową pogadać jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

niestety chyba tak, żonie ciągle podatek wychodzi w firmie i muszę kupić na nią jakieś auto żeby mogła je do firmy wciągnąć albo jakiś lizing, muszę jeszcze z księgową pogadać jak to zrobić.

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie led do bagażnika i schowka canbus czy byle jaki z tesco może być, bo wali żółcią :D

i druga sprawa, centralna lampka (wszystko led) ta największa w podsufitce z przodu nie świeci, reszta jest ok, kwestia gdzieś kodowania czy padła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...