Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :) No było słabe bo wczoraj siedziałem w auci i dziś a nie jeździłem ;) wysłałem do gościa z aukcji nr czy ma taka dmuchawe

https://www.ebay.de/p/Audi-4H0963031/1148706720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usterka jest mechaniczna moze podczas testów w sterowniku webasta rozrusza sie dmuchawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak włączyć test dmuchawy ze zapytam? Żeby nie uszkodzić nic? Bo włączyłem dwa razy webasto i nic po minucie blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie nieszczęsnej dmuchawy webasto bo nr audi jest ten co napisał Grzesiek 

W dniu 27.12.2017 o 17:39, wrclaguna napisał:

napiecie miałes strasznie słabe  10V

Nr czesci to   4H0963031

Moje pytanie czy nr AT3500 to jest to samo? Ma ktoś może wiedzę na ten temat bo żaden sprzedawca nie wie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 09:33, lukaRone napisał:

Będą pasowały do przed lifta?

Będą ;)  Sam wczoraj zakładałem do Siebie ;)  różnica jest kolosalna ;) Mały gadżet a Cieszy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakieś fotki tych spryskiwaczy ?? Zastanawiam się czy podejdą do q5 bo obecne to jakaś tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, prosba o pomoc

Nie wiem jak i kiedy ale wylaczylem sobie oswietlenie kabiny na suficie podczas otwierania jakichkolwiek drzwi.... z przycisku wszystko bangla!!

Jakis pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

pytanie odnośnie zacisków od sq5 czy a8 są takie same jak do a6 BiT? Bo zastanawiam się nad wsadzeniem do siebie tarczy od sq5 380mm i zacisk od 3.0 BiT czy wejdzie bez rzeźby? Obecnie mam chyba 345mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, prosba o pomoc

Nie wiem jak i kiedy ale wylaczylem sobie oswietlenie kabiny na suficie podczas otwierania jakichkolwiek drzwi.... z przycisku wszystko bangla!!

Jakis pomysl

O ile sie nie myle to jak wejdziesz w ustawienia samochodu a pozniej w systemy i oswietlenei to tam chyba jest opcja od tego ale na ten moment reki sobie nie dam uciac bo siedze na stoku i popijam piwko :D , jak bede kolo samochodu to sprawdze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcintuchola napisał:

Witam 

pytanie odnośnie zacisków od sq5 czy a8 są takie same jak do a6 BiT? Bo zastanawiam się nad wsadzeniem do siebie tarczy od sq5 380mm i zacisk od 3.0 BiT czy wejdzie bez rzeźby? Obecnie mam chyba 345mm

A6/A7 bit, a8 3,0 mają z przodu 356mm, A8 w większych silnikach/sq5 380mm 

Zacisk taki sam, inne jarzmo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2018 o 16:52, marcintuchola napisał:

mijaliśmy się w sobotę w Przy Szosie Bydgoskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jedrekx napisał:

mijaliśmy się w sobotę w Przy Szosie Bydgoskiej ;)

I ja nie zauważyłem? starość mnie dopada :D ale to chyba kolega prowadził bo przymierza się do kupna c7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Pytanie czy ktos przerabial temat albo wie co i jak ze zmiana kierownicy z plaski dolem. Chodzi o to czy idzie zlozyc jakos zestaw z kierownicy plaskiej od np od A3 (bo jest ich duzo wiecej na rynku) plus prawidlowy Airbag ktory pasuje pod C7 (z tego co wiem Airbag od A3 nie podejdzie) ?? Czy wogole jest taka mozliwosc bez wiekszej kombinacji??  Gdzies juz chyba to widzialem kiedys ale nie moge nigdzie tego znalezc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka musi mieć na pewno 2 naboje ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cubasx napisał:

Witam Panowie!

Pytanie czy ktos przerabial temat albo wie co i jak ze zmiana kierownicy z plaski dolem. Chodzi o to czy idzie zlozyc jakos zestaw z kierownicy plaskiej od np od A3 (bo jest ich duzo wiecej na rynku) plus prawidlowy Airbag ktory pasuje pod C7 (z tego co wiem Airbag od A3 nie podejdzie) ?? Czy wogole jest taka mozliwosc bez wiekszej kombinacji??  Gdzies juz chyba to widzialem kiedys ale nie moge nigdzie tego znalezc... 

Proste, kupujesz kierownice ciętą z a3 8v, do tego airbag z a4 8k okrągrły z lifta i wszystko śmiga, montowałem takie coś w a6 c7, i nie jest to jakieś wyjątkowe rozwiązanie bo np cięta kiera w rs6 ma właśnie airbag 8K0/8R0 więc dokładnie ten sam co A4/S4/RS4 8K

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Proste, kupujesz kierownice ciętą z a3 8v, do tego airbag z a4 8k okrągrły z lifta i wszystko śmiga, montowałem takie coś w a6 c7, i nie jest to jakieś wyjątkowe rozwiązanie bo np cięta kiera w rs6 ma właśnie airbag 8K0/8R0 więc dokładnie ten sam co A4/S4/RS4 8K

A trzeba cos zmieniac zeby przyciski chodzily czy normalnie plug&play bez jakiejkolwiek ingerencji ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...