Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj o 12:30 mam jazdę C8, zobaczymy jak się będzie prowadzić. co prawda TDI, a nie TFSI.. no ale dobrze, że już mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jedrekx napisał:

dzisiaj o 12:30 mam jazdę C8, zobaczymy jak się będzie prowadzić. co prawda TDI, a nie TFSI.. no ale dobrze, że już mają ;)

hmmmm no to grubo jak już mają na testy  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak długo już jest, bo wczoraj jechałem umówić przegląd i zobaczyłem, że stoi na jeździe testowej.. ;) jeździłeś już C8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i chyba nie chcę sie wkurzać wiec do jesieni nie chce widziec na oczy C8 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra.. to byłem, widziałem i jeździłem. czarny sedan, silnik 50TDI (3.0 286KM). wyposażony przyzwoicie, choć nie full. generalnie bardzo fajnie się prowadzi, system czterech kół skrętnych bajka - zawracanie świetne, znacznie zwinniej niż moim C7. silnik przyspiesza lepiej niż mój, skrzynia ok... ale czuć, że to nie s-tronic. przy wyprzedzaniu zrzucenie biegu trwa znacznie, znacznie dłużej. spalanie z jazdy testowej miałem 10,8, zrobiłem ok 50 km - jazda i dynamiczna i normalna. drogi się trzymał naprawdę bardzo dobrze, nawet przy skórzanych naleśnikach  całkiem wygodny. do obsługi dotykowego panelu mmi trzeba się przyzwyczaić, ręka ze 3 razy mi sięgała w miejsce pokrętła :decayed: miejsca z tyłu porównywalnie z C7, bagażnik wydaje się być taki sam. ciekawy motyw - jak kamera zobaczy ograniczenie prędkości, to na pedale gazu czuć delikatną wibrację przypominającą o konieczności zdjęcia nogi z pedału gazu ;)można wybierać stopień pomocy tych wszystkich systemów, ja jechałem na podstawowym. pneumatyka w dynamicu bardzo fajnie się sprawowała. sterowanie głosowe fajne, przynajmniej będzie można ograniczyć paluchy na ekranie dotykowym :decayed: klameczki chodzą delikatnie jak w A8 D5, fotel po otwarciu drzwi odsuwa się żeby łatwiej było wysiąść ;) podsumowując.. jak mi się podobało przed jazdą, tak po jeździe próbnej podoba mi się jeszcze bardziej... niestety :decayed:

czekam na nowego Touarega w naszym salonie żeby się przejechać i wtedy mam kilka miesięcy do namysłu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie lampy w C7 polift to Matrixy? Czy tak wyglądają także Xenony/Bixenony?

a6-11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co może być nie tak, że lusterka nie składają się po zamknięciu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, A-rek napisał:

panowie co może być nie tak, że lusterka nie składają się po zamknięciu samochodu?

Ale składały się wcześniej i teraz przestały ?? Czy nie składały się od kupna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, A-rek napisał:

panowie co może być nie tak, że lusterka nie składają się po zamknięciu samochodu?

sprawdź w ustawieniach MMI czy składanie lusterek przy zamykaniu auta jest włączone.

jeżeli zamykały Ci się wcześniej, a przestały to prawdopodobnie mechanizm wysiadł.. u mnie się niekiedy przyblokuje i lewe lusterko mi się nie składa (podobno częsta przypadłość w C7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ogi napisał:

Ale składały się wcześniej i teraz przestały ?? Czy nie składały się od kupna ??

gdy tydzień temu jeździłem autem na jazdach próbnych to się składały, a wczoraj odebrałem auto i nie składają się po zamknięciu :eusathink:

 

2 godziny temu, jedrekx napisał:

sprawdź w ustawieniach MMI czy składanie lusterek przy zamykaniu auta jest włączone.

jeżeli zamykały Ci się wcześniej, a przestały to prawdopodobnie mechanizm wysiadł.. u mnie się niekiedy przyblokuje i lewe lusterko mi się nie składa (podobno częsta przypadłość w C7).

z tego co widzę to w MMI jest włączone, pokrętło również ustawione w dół na składanie :unsure:

 

no i sprawa jeszcze z otwieraniem i zamykaniem..... używam do tego pilota, a czy nie powinno być tak, że auto same się otwiera gdy dotykam za klamke? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno się otwierać jak złapiesz klamkę i czujnik wychwyci palec. w razie czego reklamuj.. niech sprawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda c7 polift ma Keyless Go?

Jak w ogóle sprawdzić czy samochód posiada tą funkcje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie w VCDS znajde kodowanie składanych lusterek i Keyless Go ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składane lusterka moduł 42, 52, keyles 46. W modułach drzwi brak podpowiedzi, w 46 są, przynajmniej u mnie vcds 17...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sprawdzę :thumbup1:

 

a tak się zastanawiam jeszcze czy jak robi się jakieś zmiany w MMI to aby zostało to zapisane trzeba też resetować system? czy bez resetu również zmiany zostają zapisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, lusterka działają tak jak powinny :thumbup1:

 

ale mam kolejne pytanko ..... jak to obsługiwać? Jak zaprogramować siedzenia?

 

IMG_20180620_150206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie fotel i lusterka zewnętrzne pod siebie i jak masz El. Kolumnę kierownicy to również, naciśnij SET, zaswieci się kontrolka czerwona, później naciśnij i przytrzymaj nr 1 albo 2 do którego chcesz przypisać dane ustawienia aż usłyszysz pikniecie/gong potwierdzający zapis ustawień. Możesz przypisać ustawienia pod dwóch kierowców, jak przy każdym z kierowców będziesz zapisywać przy innym kluczyku, to jak podejdzie pod samochód to sam rozpozna kluczyk do którego były przypisane ustawienia. Super sprawa! U mnie żona ma swój kluczyk, a ja swój. Jak otwieram swoim to ustawia mi wszystko automatycznie pode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...