Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2018 o 15:07, bigjasiu napisał:

Ustaw sobie fotel i lusterka zewnętrzne pod siebie i jak masz El. Kolumnę kierownicy to również, naciśnij SET, zaswieci się kontrolka czerwona, później naciśnij i przytrzymaj nr 1 albo 2 do którego chcesz przypisać dane ustawienia aż usłyszysz pikniecie/gong potwierdzający zapis ustawień. . 

niestety coś mi to nie idzie..... fotel ustawiony, lusterka ustawione, wciskam SET i zapala się czerwona lampka, wciskam i przytrzymuje 1  i nic :co:

 

 

a jeszcze takie pytanko, czy jest jakaś kontrolka poziomu AdBlue? Skąd mam wiedzieć kiedy czas na zatankowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak coś to mam do sprzedania dokładkę tylnego zderzaka S-line na dwa kominy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, A-rek napisał:

niestety coś mi to nie idzie..... fotel ustawiony, lusterka ustawione, wciskam SET i zapala się czerwona lampka, wciskam i przytrzymuje 1  i nic :co:

a masz po przytrzymaniu charakterystyczny dźwięk? takie.. "piknięcie"?

 

17 godzin temu, A-rek napisał:

a jeszcze takie pytanko, czy jest jakaś kontrolka poziomu AdBlue? Skąd mam wiedzieć kiedy czas na zatankowanie?

FIS Ci powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrekx napisał:

a masz po przytrzymaniu charakterystyczny dźwięk? takie.. "piknięcie"?

no właśnie z tego co teraz wyczytałem w instrukcji to nie ma się przytrzymać guzika tylko krótko nacisnąć aby zapisać ustawienia.

"Piknięcie" słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro słychać piknięcie to pozycja powinna być zapisana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, wszystko działa :thumbup1:

 

jeszcze zostało mi rozgryźć działanie Keyless Go :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może jaki jest koszt wymiany oleju w ASO w silniku 2.0 TDI? Dzwoniłem dzisiaj do dwóch serwisów i cena trochę powala, dwa lata temu płaciłem połowę tego co jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoim 3.0 płacę ok 450 zł. wymiana oleju + filtry od nich, olej dostarczam swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

w swoim 3.0 płacę ok 450 zł. wymiana oleju + filtry od nich, olej dostarczam swój

Mi w Audi Centrum Wrocław powiedziano 930 zł z ich materiałami i robocizną, a u Lellka w Opolu 1150 zł. Gdzie dwa lata temu we Wrocławiu zapłaciłem ok. 300 zł dostarczając swój olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ma ktoś w swojej A6 koła 21 cali?

 

swoją drogą co myślicie, nie będzie to za dużo?

jakie są idealne parametry kół do C7 na lato, a jakie na zime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to kwestia tego jaki się chce mieć komfort , pytanie tez jakie masz zawieszenie  czy masz pneumatyke czy nie :)  etc 

Ja mam Lato 20"  255/35/20 i nie narzekam ;) 

Zima 19 " 255/40/19 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie mam 1BV, nie mam pneumatyki.....

Aktualnie także mam 20" 255/35 i również nie narzekam jeśli chodzi o komfort ale na zime mam 17" i na pewno będę chciał je zmienić na inne więc teraz rozmyślam co na zime, a co na lato ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, A-rek napisał:

Zawieszenie mam 1BV, nie mam pneumatyki.....

Aktualnie także mam 20" 255/35 i również nie narzekam jeśli chodzi o komfort ale na zime mam 17" i na pewno będę chciał je zmienić na inne więc teraz rozmyślam co na zime, a co na lato ?

Miałem przez chwilę "wypożyczone" 21 cali i w mojej wiadomo subiektywnej opinii już było za twardo, tyle że ja głównie użytkuje ten samochód jako "rodzinny" więc jeśli jeździsz samemu to wiadomo że człowiek sam jest gotów na większe poświęcenia. Ale moim zdaniem 20 cali to idealny rozmiar w A6 C7 jeśli chodzi o połączenie komfortu z wyglądem. Na zimę też mam 19 i nie widzę różnicy w komforcie między 19 a 20 calami. Zawieszenie mam "zwykle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ogi napisał:

Na zimę też mam 19

A jakie masz na nich opony? 255/40 czy 235/45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A-rek napisał:

A jakie masz na nich opony? 255/40 czy 235/45?

255/40 , nawet jakbym chciał to chyba felga jest zbyt szeroką na 235 tzn. Pewnie by weszła opona ale z naciągiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że za miesiąc będę w PL zastanawiam się nad zrobieniem od razu programu ale rodzi się pytanie: co ze skrzynią biegów? Bez problemu można robić program czy trzeba też skrzynie ruszać/przeprogramować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2.0 nic nie trzeba robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ogi napisał:

Przy 2.0 nic nie trzeba robic.

czyli program mogę śmiało robić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...