Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.07.2018 o 15:12, A-rek napisał:

czyli program mogę śmiało robić? :)

A to już jest twoja decyzja :D . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2017 o 16:25, stifii napisał:

Z modułem dodatkowym dźwięk jeszcze fajniejszy :decayed:

Do BiTdi jest jeszcze jakiś lepszy moduł niż też fabryczny Active Sound?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LukiKRK napisał:

Do BiTdi jest jeszcze jakiś lepszy moduł niż też fabryczny Active Sound?

Sa np. Maxhaust. Dają więcej opcji konfiguracji brzmienia i glosnosci. Choć jeśli masz już orginalne z bitdi to nie ma absolutnie sensu wymieniać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2017 o 16:25, stifii napisał:

Z modułem dodatkowym dźwięk jeszcze fajniejszy :decayed:

Do BiTdi jest jeszcze jakiś lepszy moduł niż też fabryczny Active Sound?

 

11 godzin temu, Ogi napisał:

Sa np. Maxhaust. Dają więcej opcji konfiguracji brzmienia i glosnosci. Choć jeśli masz już orginalne z bitdi to nie ma absolutnie sensu wymieniać go.

Dziękuję. Tak mam BiTdi i jest super dźwięk. 

W dniu 5.07.2018 o 12:27, Ogi napisał:

Miałem przez chwilę "wypożyczone" 21 cali i w mojej wiadomo subiektywnej opinii już było za twardo, tyle że ja głównie użytkuje ten samochód jako "rodzinny" więc jeśli jeździsz samemu to wiadomo że człowiek sam jest gotów na większe poświęcenia. Ale moim zdaniem 20 cali to idealny rozmiar w A6 C7 jeśli chodzi o połączenie komfortu z wyglądem. Na zimę też mam 19 i nie widzę różnicy w komforcie między 19 a 20 calami. Zawieszenie mam "zwykle".

Ja się zastanawiam nad 21 cali albo nawet 22 cali. Jeździ ktoś na takich? Mam pneumatyczne zawieszenie wiec też nie będzie aż tak twardo jak się Comfort ustawi zamiast Dynamic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie na jakich oponach zimowych jeździcie? Wiem, że do zimy jeszcze dość sporo ale ciekawi mnie czy macie jakąś ulubioną marke z której jesteście od lat zadowoleni.

 

Szukam przede wszystkim cichych opon, a Hankook do takich nie należy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem bardzo zadowolony z Dunlopów Winter Sportów w A5. w A6 mam teraz Bridgestone, nie pamiętam modelu. jestem bardzo zadowolony, choć na śniegu Dunlop znacznie lepiej się zachowywał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zimówki od lat NOKIAN na praktycznie wszystkich samochodach w rodzinie i jestem mega zadowolony. Na lato głównie Conti ale po tym sezonie do A6 wpadna goodyear F1 a do BMW 335d micheliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też wszystko kręci się głównie w okół Michelin (letnie PS 4S w Audi, Energy Saver w Kangoo i zimówki Alpin w Kangoo) , Nokian WR D4 (zimówki w Audi i Tipo) Pirelli (letnie w Tipo), Continental (zimówki w busie). Z Good Yearów zrezygnowaliśmy na rzecz Continentala ale to w busie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Znajomy poprosił mnie abym zamontował mu w A6 4G przedliftowej składane lusterka. NA tą chwilę siedzą zwykłe lusterka bez żadnych asystentów i bez pamięci foteli.  Mam parę pytań do tych co montowali u siebie składane lusterka:

1. Orientujecie się które numery sterowników drzwi obsługują składanie lusterek? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej listy. 

2. Mam na oku lusterka które mają 12 pinów, także bez asystenta. Czyli wychodzi na to że są składane i są pod pamięć, czy się mylę? Z pinami w A6 jest tak samo jak w A4 B8, tzn chodzi mi o ilość pinów co do wyposażenia lusterka? Jeśli się zgadza to jak zamontuję do niego takie lusterko pod pamięc czy te 2 piny będą generowały jakiś błąd w sterowniku czy też po prostu te 2 piny będą nie obsłużone? Myślę że wdziałaniu  składania lusterek nie będzie różnicy przez te 2 nie podłączone piny od pamięci?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tommy-cichy napisał:

Witam kolegów. Znajomy poprosił mnie abym zamontował mu w A6 4G przedliftowej składane lusterka. NA tą chwilę siedzą zwykłe lusterka bez żadnych asystentów i bez pamięci foteli.  Mam parę pytań do tych co montowali u siebie składane lusterka:

1. Orientujecie się które numery sterowników drzwi obsługują składanie lusterek? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej listy. 

2. Mam na oku lusterka które mają 12 pinów, także bez asystenta. Czyli wychodzi na to że są składane i są pod pamięć, czy się mylę? Z pinami w A6 jest tak samo jak w A4 B8, tzn chodzi mi o ilość pinów co do wyposażenia lusterka? Jeśli się zgadza to jak zamontuję do niego takie lusterko pod pamięc czy te 2 piny będą generowały jakiś błąd w sterowniku czy też po prostu te 2 piny będą nie obsłużone? Myślę że wdziałaniu  składania lusterek nie będzie różnicy przez te 2 nie podłączone piny od pamięci?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Każde moduły obsługują składane lusterka, moim zdaniem, najlepiej to sprawdź pin za pinem w lusterku za co odpowiadają kabelki, bo widziałem już masę konfiguracji... Będzie najbezpieczniej! Jak kupisz lusterka w maxxx wypasie, to po podpięcia nie będzie żadnego błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeglądałem portal aukcyjny, to najwypaśniejsze lusterka mają 14+2. Czyli wychodzi na to, że te 12 pin w jednej kostce będą miały: elektrycznie regulowane, kierunkowskazy, elektrycznie składane, pamięć, instalacja pod fotochrom, grzanie?

Co do tych sterowników to jesteś pewnien, że każdy obsługuje składanie? Na niemieckich forach spotkałem się że ludzie wymieniali moduły. Jak najlepiej będzie to spradzić, np. VCDSem jak przyjmnie kodowanie do składania lusterek to na pewno moduł obsługuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommy-cichy napisał:

Z tego co przeglądałem portal aukcyjny, to najwypaśniejsze lusterka mają 14+2. Czyli wychodzi na to, że te 12 pin w jednej kostce będą miały: elektrycznie regulowane, kierunkowskazy, elektrycznie składane, pamięć, instalacja pod fotochrom, grzanie?

Co do tych sterowników to jesteś pewnien, że każdy obsługuje składanie? Na niemieckich forach spotkałem się że ludzie wymieniali moduły. Jak najlepiej będzie to spradzić, np. VCDSem jak przyjmnie kodowanie do składania lusterek to na pewno moduł obsługuje?

Tak można zrobić, zakodowac i wszystko będzie jasne. W razie czego, to posiadam komplet modułów pod składane lusterka które również obsługują pamięć, side assist itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy same obudowy lusterek (ta część lakierowana) są identyczne w składanych elektrycznie i nie składanych lusterkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bigjasiu napisał:

Identyczne! 

Na 100% jesteś pewny? Montowałeś u siebie? Nie chciałbym wyrzucić tyle kasy nie potrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc. A pamiętasz może numer tego przełącznika w rączce pod składane lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u was podczas skręcenia się np po parkingu skrzypią i hałasują  zawieszenie/hamulce? 

strasznie to denerwujace. głównie dzieje się tak przy kręceniu kierownicą na wciśniętym hamulcu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...