Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2018 o 21:13, marcin_o23 napisał:

bo są Ledy i Ledy Matrix, w ledach kierunek jest normalny, w matrixach masz kierunek dynamiczny, po prostu w a6 po lifcie masz 3 rodzaje lamp przednich, xenon, led, led matrix

parę miesięcy temu pytałem o to samo i takiej odpowiedzi nie otrzymałem, a szkoda......

 

to teraz pytanie jakie są różnice pomiędzy lampą led, a lampą led matrix? oprócz oczywiście kierunkowskazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bardziej zaawansowana lampa, jej funkcje poza dynamicznym kierunkowskazem wykorzystasz  głównie nocą, technologia oświetlenia która dopasowywuje się do warunków panujących na drodze. Matrix może „wycinać” ze snopu światła drogowego („długich”) inne pojazdy znajdujące się przed nami. Dodatkowo, reflektory są połączone z kamerą termowizyjną która wykrywa pieszych. W takiej sytuacji wybrane diody na krótko trzykrotnie zabłysną, ostrzegając idącego oraz kierowcę. Oprócz tego reflektory Matrix LED wyposażone są w funkcję doświetlania zakrętów jak i skrzyżowań. Po włączeniu automatycznych świateł drogowych komputer pokładowy sam decyduje, w którym momencie aktywować poszczególne diody. Generalnie jazda odbywa się więc przy włączonych „długich”, ale w przypadku gdy radary i kamery wykryją inne pojazdy na drodze, to wycina je ze snopu światła. Dzięki temu przy zachowaniu bardzo dobrej widoczności np. prawego pobocza (tak jak na „długich”) nie oślepiamy nadjeżdżającego kierowcy. System oświetla też zakręty (dzięki współpracy z nawigacją), a także skrzyżowania. Wystarczy mocniej skręcić kierownicą, lub włączyć kierunkowskaz.

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że wymiękam , okazuje się ze ludzie + handlarze wymyślili 3 x Sline  :)     w C7  i tutaj uwaga S-line wew. wiadome  S-line zew. wiadome oraz S-line zawieszenie ;)  ( WTF? ) 

S-line selection ok było i na upartego bym jeszcze uwierzył w to ze jest to 3 S-line  ale ten pakiet to nic innego jak  S-line zewnętrzny w dobrej cenie z inną felga  ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, czego handlarz nie wymyśli ;) niedługo będą dokładali kolejnego S-line, za każdy znaczek ;) skończy się na 8-10 S-line? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.  Pacjent c7 2012 kierownica 4 ramienia,  do tego chcemy założyć kierownice 3 ramienia z air bag na 1 naboj.  Pytanie jesli kiera 4 ma air na 2 naboje to ta na 1 bedzie działać czy lipa? Wiem ze najłatwiej sciaganc air ale nie mam dostępu do auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze sa tylko na 2. A z innej beczki,kompletna kiera z air na 1 naboj nie bedzie działać multi badz błąd air wyskoczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama kierownica będzie działać bez zarzutu ( oczywiście jak obecnie jakiś funkcji nie masz to będzie trzeba kodowanie zrobić ), natomiast problem będzie z poduszka bo po pierwsze nie wiem czy podłączysz ( chyba inna kostka/pin ), nawet jak podłączysz może sypać błędem a po trzecie to w wypadku bum może się okazać że coś pójdzie nie tak. Ja bym z tą poduchą nie ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ogi napisał:

Sama kierownica będzie działać bez zarzutu ( oczywiście jak obecnie jakiś funkcji nie masz to będzie trzeba kodowanie zrobić ), natomiast problem będzie z poduszka bo po pierwsze nie wiem czy podłączysz ( chyba inna kostka/pin ), nawet jak podłączysz może sypać błędem a po trzecie to w wypadku bum może się okazać że coś pójdzie nie tak. Ja bym z tą poduchą nie ryzykował.

A airbag z kierownicy audi a3 podejdzie do c7? Czy grill w zwykłym przednim zderzaku jest taki sam jak w s line? zaślepki i mocowania na pdc podejdą do s line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damian19886 napisał:

A airbag z kierownicy audi a3 podejdzie do c7? Czy grill w zwykłym przednim zderzaku jest taki sam jak w s line? zaślepki i mocowania na pdc podejdą do s line?

Grill jest ten sam, zaślepki od spryskiwaczy nie pasują, mocowania pdc są takie same, natomiast zwróć uwagę ile masz sensorów ( są różne ilości w zależności od wykupionych opcji ) i czy zderzak s-linowy ma odpowiednia ilość otworów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ogi napisał:

Grill jest ten sam, zaślepki od spryskiwaczy nie pasują, mocowania pdc są takie same, natomiast zwróć uwagę ile masz sensorów ( są różne ilości w zależności od wykupionych opcji ) i czy zderzak s-linowy ma odpowiednia ilość otworów. 

Dziękuję, a na temat kierownicy z a3 do a6 wiesz czy będzi pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, damian19886 napisał:

Dziękuję, a na temat kierownicy z a3 do a6 wiesz czy będzi pasować?

Zależy która kierownica i od którego a3. Mogą być inne wtyczki jak i inna poducha dodatkowo najnowsze kierownice wchodzą ale nie odpalisz na nich multifunkcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica z a3/s3 8v pasuje do C7, ale poducha w a3 jest jednonabojowa, trzeba zastosować tą z a4 8k/q5 8r, poducha z a6 nie pasuje do kierownicy z a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Kierownica z a3/s3 8v pasuje do C7, ale poducha w a3 jest jednonabojowa, trzeba zastosować tą z a4 8k/q5 8r, poducha z a6 nie pasuje do kierownicy z a3

 

15 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Kierownica z a3/s3 8v pasuje do C7, ale poducha w a3 jest jednonabojowa, trzeba zastosować tą z a4 8k/q5 8r, poducha z a6 nie pasuje do kierownicy z a3

Trochę szkoda rozumiem że poducha od a3 też nie będzie pasować do a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Kierownica z a3 nie pasuje do a4 ze wzgledu na inna multifunkcje, poducha tez 

Multifunkcje chyba można przełożyć? A czy zderzak polift s line pasuje do a6 przedlift? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana przedniego wymusza zmiane lamp, z tylu pasuje na ipartego bez zmiany lamp ale jak robic na lifta to po calosci zeby kundel nie wyszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, damian19886 napisał:

Multifunkcje chyba można przełożyć? A czy zderzak polift s line pasuje do a6 przedlift? 

Z tego co pisało parę osób próbujących to multifunkcję przekładać nie jest tak hop siup z tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...