Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Ogi napisał:

Z tego co pisało parę osób próbujących to multifunkcję przekładać nie jest tak hop siup z tym. 

Dlaczego nie jest hop siup? 5min roboty na pierwszy raz. Spokojnie żeby nic nie połamać. kolejnym razem idzie już to znacznie szybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam "szczęście"...... Audi zaleca wymianę rozrządu w 2.0 TDi co 210 tyś km, a ja już po 100 tyś musiałem to zrobić ?

Miał już ktoś z was problemy z rozrządem w 2.0? Jakie wy macie przebiegi w swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to stwierdzili, że rozrząd do wymiany? u mnie stukneło dopiero 75 tyś.

Edytowane przez delph34i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas pracy silnika słyszałem jakieś dziwne szumy i diagnoza była taka, że to rolka napinająca pasek rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2018 o 14:57, A-rek napisał:

Ja to mam "szczęście"...... Audi zaleca wymianę rozrządu w 2.0 TDi co 210 tyś km, a ja już po 100 tyś musiałem to zrobić ?

Jesteś pewien przebiegu w swoim samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w full led, jest doświetlanie zakrętów i funkcja dynamicznych długich świateł? 

Mam teraz skretny Bixenon i automatyczne dynamiczne drogowe. Zastanawiam się nad liftem całego auta i przodem full led ale jak to będzie działało? Robił już ktoś przekładki lamp przód? 

Edytowane przez duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 20:10, granatowy napisał:

Jesteś pewien przebiegu w swoim samochodzie ?

no oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2018 o 14:57, A-rek napisał:

Ja to mam "szczęście"...... Audi zaleca wymianę rozrządu w 2.0 TDi co 210 tyś km, a ja już po 100 tyś musiałem to zrobić ?

Miał już ktoś z was problemy z rozrządem w 2.0? Jakie wy macie przebiegi w swoich?

muszę sprostować to co ostatnio napisałem..... jednak problemem nie była rolka napinająca pasek rozrządu. Kompletny rozrząd wymieniony, a szumy nadal słychać...... ?

 

Przed wymianą byłem w dwóch ASO na diagnozie i w obydwu miejscach stwierdzono, że szumy dochodzą z rolki napinającej.... jak widać mylili się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2018 o 21:56, duffy napisał:

Jak to jest w full led, jest doświetlanie zakrętów i funkcja dynamicznych długich świateł? 

Mam teraz skretny Bixenon i automatyczne dynamiczne drogowe. Zastanawiam się nad liftem całego auta i przodem full led ale jak to będzie działało? Robił już ktoś przekładki lamp przód? 

Jest doswietlanie i sa dynamiczne dlugie swiatla ktore jednak dzialaja beznadziejnie ( tj. automatyczne dlugie swiatla, bo doswietlanie dziala spoko ) i się nie używa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie? mam problem z lewym lusterkiem nie składa się i potrzebuję inne kupić tylko nie wiem ilu pinowe. lusterka są podgrzewane elektryczne i składane pod pamięć foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam oryginalny zderzak s line z kamerą night vision w griluu. Chciałbym zmienić grill na fake rs6 style. Czy będą z tego tytułu jakieś problemy przy podmianie kamery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że grill z wersją night vision jest zupełnie innym od grillu bez night vision ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie montował zamiennika grilla rs6. Znajomy miał i nie był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wampir napisał:

Ja bym nie montował zamiennika grilla rs6. Znajomy miał i nie był zadowolony.

Ja mam i jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie zawieszenie gwintowane mogę założyć żeby było komfortowe? Widziałem KW street comfort ale cena ponad 6tys. Mam teraz sprężyny H&R -40mm i jest dość sztywno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vogtland jest super komfortowy, eibacha tez chwala, co do ceny to do a6 swoje kosztuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vogtland są jakieś różne rodzaje? Bo na Allegro znalazłem tylko do c6 

Zobacz ofertę: Zawieszenie gwintowane VOGTLAND Audi A6, Typ 4F, A http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6830492564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...