Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam parę kompletów opon do odebrania z grupy Goodyear'a za dobre pieniądze. Im większa opona tym bardziej się opłaca o ile będzie dany model na magazynach. Jak coś to PW. Najlepiej Podkarpacie chyba, że ktoś zaliczkę wpłaci.

Opony przysługują mi w ramach programu pracowniczego, nie żaden handlarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcintuchola napisał:

Dla mnie wygrywa Q8 i na drugim miejscu A6 ale tylko Avant ?

sedan ładniejszy ;) a Q8 nawet fajnie się śmiga... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w stanie mi ktoś pomóc ustalić nr części? sprężyny s-line do A6 C7 sedan 2.0 tdi quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info, ale gdyby czasem komuś udało się ustalić nr oem będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎16 o 20:33, Ogi napisał:

Felgi faktycznie bieda, a URUS bardzo fajny zwłaszcza w jasnych kolorach, w ciemnych duzo detali znika.

Nie wiem jak na żywo, ale na zdjęciach faktycznie ładniej wygląda w jasnych kolorach.

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎17 o 00:21, black4 napisał:

Kwestia gustu - 24" to jednak trochę za dużo.

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎20 o 08:26, jedrekx napisał:

Q8 nawet fajnie się śmiga... ;)

Duża różnica w porównaniu do Q7 pierwszej generacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaść. Nawet w porównaniu do obecnego Q7 (brat ma) jest znacznie wygodniejsze. Tylko za za mało schowków w środku no i do wielkości bagażnika trzeba się przyzwyczaić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 19:02, jedrekx napisał:

Przepaść. Nawet w porównaniu do obecnego Q7 (brat ma) jest znacznie wygodniejsze. Tylko za za mało schowków w środku no i do wielkości bagażnika trzeba się przyzwyczaić. 

Ten bagażnik jest jakiś dziwny, tzn. niby jest tam litraż ale strasznie płaski i długi ciężko tam jakoś rozsądnie większą ilość bagażu wrzucić a codzienne pierdoły/zakupy latają po wszystkich kątach i weź to później zbieraj. Z zewnątrz bardzo fajny, inny, bardzo wyróżnia się na ulicy. Środek dla mnie na minus ( już parę razy pisałem że zwyczajnie nie trawię tych ekranów dotykowych ), no i brak silników, ten 3.0 TDI słaby strasznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 o 01:36, Ogi napisał:

 ten 3.0 TDI słaby strasznie. 

Jechałeś Q8 z tym silnikiem ? Tobie pewnie w większości seryjnych samochodów brakuje mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowy 3.0 TDI to 231KM więc na takiego klocka to chyba bez szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, granatowy napisał:

Jechałeś Q8 z tym silnikiem ? Tobie pewnie w większości seryjnych samochodów brakuje mocy ?

Nie, wbrew pozorom aż tak wybredny nie jestem ;) . Po prostu jest straszna zwłoka w reakcji na gaz, turbo dziura albo coś nie do końca wyszło w połączeniu skrzyni z silnikiem ale responsywnosc silnika na pedału gazu jest słaba. Inna sprawa że ta sylwetka zasługuje na V8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcin_o23 napisał:

podstawowy 3.0 TDI to 231KM więc na takiego klocka to chyba bez szału

W PL nie ma tego 45TDI w Q8. 

Do sprawnego poruszania się te 286 koni wystarczy. Wiadomo, że to nie sportowe auto, ale na autostradzie daje radę i wyprzedzić też idzie bez problemu. Jest porównywalnie do mojego seryjnego c7

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mi wyszedł w konfiguratorze, ten 45TDI, ogólnie ten 50TDI ma 6,8 do setki wg audi więc nawet powinno się toczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dołożyli, jeszcze miesiąc temu nie było :) za to w Q7 owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrze szybkie pytanie czy w lifcie zderzak S-line w avancie różni się tylko dyfuzorem czy skorupa tez jest inna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłem pewny, że w polifcie wymienia się tylko dyfuzor bo jakoś nie widzę żeby skorupy były tez inne...ale dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sysek27 napisał:

A byłem pewny, że w polifcie wymienia się tylko dyfuzor bo jakoś nie widzę żeby skorupy były tez inne...ale dzięki za pomoc 

Kurcze przecież skorupy są zupełnie inne ;)  

 

 

a6-4g-2011-2014-avant przedlift.jpg

audi a6 c7 polift.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, że jest różnica przed lift vs. lift ja mam teraz lifta ale ze zwykłym zderzakiem i chce zmienić na S-line dlatego pytałem czy tylko dyfuzor wystarczy zmienić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...