Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.09.2019 o 13:48, DareQ napisał:

Wasze C7 tez tak rdzewieja?

4 minuta 47s - w komentarzach mozna znalezc odpowiedz autora ze wszystkie A6 A7 tak maja.... :facepalm:

 

Niestety, ale u mnie jest to samo. Sanki są tak pordzewiałe, że na przyszły sezon będę musiał je wyczyścić z tej rdzy i pomalować proszkowo. Teraz auta robią chyba na 3 lata, a później niech się dzieje co chce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem a4 b8 polift z 2013 od dołu wyglądała jak nowa zero rdzy a w a6 widać miejscami. Auto dużo droższe a słabiej jakby zabezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zakodwać pilot od webasto ? Auto zostało kupione bez pilota, pilot dokupiony na alledrogo i co dalej z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewieją.. u mnie na tylnych drzwiach (lewe i prawe) pojawiły się purchle na dole. Oddane i naprawiane na gwarancji. Później się dowiedziałem, że do tego te drzwi są aluminiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, l2k2 napisał:

Rdzewieją.. u mnie na tylnych drzwiach (lewe i prawe) pojawiły się purchle na dole. Oddane i naprawiane na gwarancji. Później się dowiedziałem, że do tego te drzwi są aluminiowe.

Purchle ale chyba tak same z siebie nie wyszły i była jakąs wcześniejsza ingerencja ..... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cuber napisał:

Purchle ale chyba tak same z siebie nie wyszły i była jakąs wcześniejsza ingerencja ..... 

Nie było żadnej, ori lakier jest na całym aucie. A właściwie to był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo przecież aluminium nie rdzewieje. Dach i chyba słupki są metalowe reszta karoserii jest z alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, damian19886 napisał:

Dziwne bo przecież aluminium nie rdzewieje. Dach i chyba słupki są metalowe reszta karoserii jest z alu.

Aluminium sie utlenia (koroduje) i moga powstac purchle, normalne. Po purchlem bedzie bialy proszek. Rdza to termin korozji dla stali .
Aluminium okresla sie terminem odpowiednim dla ,,rdzy,,----utlenianie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 23:32, damian19886 napisał:

Dziwne bo przecież aluminium nie rdzewieje. Dach i chyba słupki są metalowe reszta karoserii jest z alu.

u mojego ojca w Q7 pierwszej gen. korodowała tylna klapa, również aluminiowa ;) zrobione na gwarancji w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2019 o 22:27, l.e.s.t.e.r napisał:

Panowie jak zakodwać pilot od webasto ? Auto zostało kupione bez pilota, pilot dokupiony na alledrogo i co dalej z tym zrobić ?

Wpisz na yt audi a8 d3 benzyna 4.2 gościu opowiada jak to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 08:39, mlodziak22 napisał:

Wpisz na yt audi a8 d3 benzyna 4.2 gościu opowiada jak to zrobić. 

a gdzie w C7 jest odbiornik sygnału webasto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rozwiać wątpliwości które elementy są aluminiowe: http://www.audiblogpl.com/2012/11/lekka-konstrukcja-stalowo-aluminiowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jak to jest bo juz sie gubie... skorupa tylniego zderzaka sline (przedlift) jest taka sama jak w zwykłym zderzaku ( przedlift)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , Jak coś to mam do sprzedania dystanse 4 sztuki  13 mm nówki sztuki wraz z śrubami rozstaw piasty  66,5 .

Niestety przy mojej feldze 20" Et 43 i dystansie nie pasuje mi do końca wygląd niby jest idealnie na równo ale jednak chyba sie starzeje  ....... 

 

Cena 280 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś szukał to znajomy ma do sprzedania dokładkę zderzaka tylnego s-line do przedlita, kolor szary platinium, wersja na wydech na jedną stronę

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...