Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2019 o 23:13, PIXI napisał:

Chciałem się z Wami przywitać w nowej "grupie" :hi:

Mój dupowóz :banan:

20191211_143529.jpg

Mega, gratulacje:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pucek napisał:

Mega, gratulacje:kox:

Podziękował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą samochodu w tym roku ale nie wiem czy nie stracę za dużo...... Zauważyłem, że w ostatnim półroczu ceny C7-mek poszły mocno w dół.

Takie pytanie do was, na ile wycenilibyście moją A6? Ile realnie mógłbym za nią dostać? ;)

A6 C7 lift z 2015 roku, silnik 2.0 TDi 190 PS. Aktualny przebieg 125 tyś (serwisy olejowe co 12 tyś km, nowy olej w skrzyni, nowy rozrząd). Od 30 tyś km jestem drugim właścicielem.

Link do mojego tematu:

 

Edytowane przez A-rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiałem nad sprzedażą pod koniec 2018 roku, przez rok ceny na otomoto i olx spadły o ok 20 tys...

 

ale powiem Ci tak. patrzyłem teraz na polifta do firmy, roczniki 2018 z 2.0tdi 190km quattro, przebiegi ok 50-60 tys km. wypas jakiś tam przyzwoity, ale bez wodotrysków.. przedział ceny 120-150 tys brutto.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do osób którzy dezaktowali  funkcje wyłączenia samochodu po otwarciu drzwi. Jak to trzeba finalnie zrobić, bo robiłem tak jak było opisane na forum a6 i nie działa...pacjent przedlift :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, A-rek napisał:

Zastanawiam się nad zmianą samochodu w tym roku ale nie wiem czy nie stracę za dużo...... Zauważyłem, że w ostatnim półroczu ceny C7-mek poszły mocno w dół.

Takie pytanie do was, na ile wycenilibyście moją A6? Ile realnie mógłbym za nią dostać? ;)

A6 C7 lift z 2015 roku, silnik 2.0 TDi 190 PS. Aktualny przebieg 125 tyś (serwisy olejowe co 12 tyś km, nowy olej w skrzyni, nowy rozrząd). Od 30 tyś km jestem drugim właścicielem.

Link do mojego tematu:

 

hmmmmm minus to brak Quattro ;)   z FV mozna liczyć na 100 tys zł netto  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy przy 2.0 tdi quattro takie ważne :eusathink: ale wyposażenie napewno na plus, fajny konfig

Edytowane przez marcin_o23
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcin_o23 napisał:

czy ja wiem czy przy 2.0 tdi quattro takie ważne :eusathink: ale wyposażenie napewno na plus, fajny konfig

 

Quattro zawsze jest wazne !  :dance2: Jak nie najwazniejsze :decayed: nawet i w 2.0  TDI :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę jakieś belki i box zakupić macie jakieś doświadczenie jeśli chodzi o belki żeby było w miarę cicho...

Zastanawiam się nad

1. 

d24495424c1cb0e2d3346277fd3bc75a96f07645
WWW.DOPASUJBAGAZNIK.PL

Poznaj czarne belki Thule Wingbar Edge nie wystające i ciche przeznaczone do samochodów ze...

2.

 https://allegro.pl/oferta/bagaznik-inter-pack-quiet-alu-audi-a6-c7-2011-8731586720?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Jak widać różnica w cenie spora i teraz pytanie czy warto ? Ktoś coś testował przerabiał temat ?

Edytowane przez sysek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w thule przede wszystkim płacisz za firmę, ale co by nie gadać to sprzęt jakościowo mają bardzo dobry. z tego co wiem to thule robi też sprzęt dla Audi ;) tylko w ASO takie poprzeczki są pewnie jeszcze droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THULE WING BAR  petarda ;)   aż tak ciche nie są razem z BOXem  . 

Ale fakt płaci się za firmę i to sporo wiecej 

 

Inter pack wygladają niezle ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sysek27 napisał:

Witam, muszę jakieś belki i box zakupić macie jakieś doświadczenie jeśli chodzi o belki żeby było w miarę cicho...

Zastanawiam się nad

1. 

d24495424c1cb0e2d3346277fd3bc75a96f07645
WWW.DOPASUJBAGAZNIK.PL

Poznaj czarne belki Thule Wingbar Edge nie wystające i ciche przeznaczone do samochodów ze...

2.

 https://allegro.pl/oferta/bagaznik-inter-pack-quiet-alu-audi-a6-c7-2011-8731586720?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Jak widać różnica w cenie spora i teraz pytanie czy warto ? Ktoś coś testował przerabiał temat ?

Ja używam ori Audi i jestem zadowolony :thumbup1: w porównaniu z poprzednimi które miałem na Passacie to te są ciche ale A6 ma klejone szyby więc tu pewnie ta różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie liczę na to, że nie będzie ich wcale słychać obojętnie które kupię bo mam panoramę...

Box będzie thule dynamic 800 i chce dół zostawić czarny a klapę pomalować w kolor auta czyli biały do tego chce jak najniższe belki żeby się to ładnie komponowało , ale zależy mi tez na komforcie czyt. ciszy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belki z interpacka swoją ceną mnie mocno zainteresowały powiem szczerze , musze podjechac i zobaczyć jak wyglądają live , pytanie czy jest sens płacenia za wingbary z thula o 800 pln wiecej ..... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez mnie to zastanawia tym bardziej ze ten zestaw u mnie będzie może 3-4 razy w roku używany daj znać co Ci się uda ustalić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktos probowal odpowietrzac uklad abs przez vcds? wyswietla mi prosbe o wpisanie kodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyklepie się ;) a tak na poważnie to Współczuję  ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...