Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.07.2020 o 23:18, pelonek1 napisał:

Dokładnie. Ja mam w C6 ORI S line wewnętrzny i zewnętrzny a zawieszenie sportowe 1BE.

No to coś tu nie pasuje, skoro masz S-line wewnętrzny to zawieszenie powinieneś mieć 1BV, a nie 1BE.

No chyba, że można było zrezygnować z 1BV na rzecz 1BE ale to wtedy wychodzi, że zawieszenie jest trzecim elementem pełnego pakietu S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, A-rek napisał:

No to coś tu nie pasuje, skoro masz S-line wewnętrzny to zawieszenie powinieneś mieć 1BV, a nie 1BE.

No chyba, że można było zrezygnować z 1BV na rzecz 1BE ale to wtedy wychodzi, że zawieszenie jest trzecim elementem pełnego pakietu S-line.

Mam dokładnie tak i zgadza się z tym co pisał kolega @Cuber czyli pewnie w dalszej konfiguracji poprzedni właściciel zrezygnował z 1BV

1BE

Shock absorption/suspension, chassis: Sports suspension/shock absorption

 

WSP

S line sports package advanced

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, A-rek napisał:

No chyba, że można było zrezygnować z 1BV na rzecz 1BE

można było ;) tak miałem w A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli określenie 3xS-line jest prawdziwe :wstydliwy: skoro można było zamówić Audi z zewnętrznym pakietem, wewnętrznym pakietem ale bez sportowego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, A-rek napisał:

Czyli określenie 3xS-line jest prawdziwe :wstydliwy: skoro można było zamówić Audi z zewnętrznym pakietem, wewnętrznym pakietem ale bez sportowego zawieszenia.

Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Skoro było by możliwe 3 X Sline niezależne od siebie to by mozna było zamówić samo zawieszenie S-line ! A tego nie mozna było zrobić !!!!!!

 

Jeszcze raz wyjasniam :

 

S-line wewnetrzny zawsze miał zawieszenie S-line czyli 1BV ! Chyba ze ktoś zmienił na inne ( 1BA, 1BE czy tam pneumatykę ) w konfiguracji 

S-line zewnetrzeny 

 

Trzeciego nie ma!!  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

A można zamówić sobie Audi z wewnętrznym pakietem S-line ale bez zewnętrznego? Czy to również jest uzależnione od siebie i musi być zewnętrzny pakiet S-line, a wtedy można mieć wewnętrzny pakiet?

 

Czyli podsumowując nie każda Audi z pakietem 2xSline tak naprawdę jest kompletna bo może mieć zwykłe zawieszenie 1BA.....

 

PS: sory za tyle pytań ale chcę to dobrze zrozumieć :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 15:12, A-rek napisał:

OK.

A można zamówić sobie Audi z wewnętrznym pakietem S-line ale bez zewnętrznego? Czy to również jest uzależnione od siebie i musi być zewnętrzny pakiet S-line, a wtedy można mieć wewnętrzny pakiet?

 

Czyli podsumowując nie każda Audi z pakietem 2xSline tak naprawdę jest kompletna bo może mieć zwykłe zawieszenie 1BA.....

 

PS: sory za tyle pytań ale chcę to dobrze zrozumieć :dziura:

Jeżeli zamawiasz pakiet S-Line to ma on wewnętrzny S-Line. Dodatkowo do tego możesz wybrać jeszcze zewnętrzny czyli zderzaki s-line, lotka i listwy progowe. 

Jeżeli ktoś przy zamawianiu pakietu s-line stwierdzi, że nie chce zawiasu s-line 1BV może go wywalić i wybrać do tego inny ale wnętrze dalej pozostaje s-line. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 15:12, A-rek napisał:

OK.

A można zamówić sobie Audi z wewnętrznym pakietem S-line ale bez zewnętrznego? Czy to również jest uzależnione od siebie i musi być zewnętrzny pakiet S-line, a wtedy można mieć wewnętrzny pakiet?

Tak , to są dwa niezależne od siebie pakiety , Sline wew i Sline zew

W dniu 12.07.2020 o 15:12, A-rek napisał:

Czyli podsumowując nie każda Audi z pakietem 2xSline tak naprawdę jest kompletna bo może mieć zwykłe zawieszenie 1BA.....

Ale to juz było wyjasnione przeciez....

a czy jak masz zmieniony dekor w pakiecie S-line z alu szczotki na czarne piano to juz nie jest S-line ? ;P  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanie z innej beczki. Polerował ktoś z was przednia kamerę w grillu? Bo mam strasznie wypiaskowaną i słabo widać. Da radę coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcintuchola napisał:

Koledzy pytanie z innej beczki. Polerował ktoś z was przednia kamerę w grillu? Bo mam strasznie wypiaskowaną i słabo widać. Da radę coś z tym zrobić?

Szkiełko proste czy wypukłe? Jak wypukłe to może optykę skrzywić i przekłamywać. Nie da się samego szkiełka dokupić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się uda starając sie w czasie polerowania zachować oryginalny kształt dopasowując ruchy do powieszchni którą polerujesz. Gorzej niż teraz chyba nie bedzie. Skoro wypiaskowana to pewnie już słabo widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mam to samo z przednią kamera , bede polerował i zobaczymy jak wyjdzie do d.... to trzeba bedzie kupic nową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cuber napisał:

Własnie mam to samo z przednią kamera , bede polerował i zobaczymy jak wyjdzie do d.... to trzeba bedzie kupic nową 

Jak się uda to naklej folie ochronna wyciętą z foli ochronnej na wyświetlacz na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Muskel1 napisał:

Jak się uda to naklej folie ochronna wyciętą z foli ochronnej na wyświetlacz na tel.

Jasna sprawa przeciez ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa pasty polerujące do wyświetlaczy w telefonach albo do lamp przednich.  Wszystko zależy jak głębokie są uszkodzenia. Jeżeli papierem to 1000 i 2000 na mokro i później pastą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie, spotkał się ktoś z tematem zmiany kierunkowskazu w przednich reflektorach ledowych na pływające tak jak to jest w Matrixach? Są do tego jakieś moduły tak jak do tylnych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A-rek napisał:

Panowie takie pytanie, spotkał się ktoś z tematem zmiany kierunkowskazu w przednich reflektorach ledowych na pływające tak jak to jest w Matrixach? Są do tego jakieś moduły tak jak do tylnych lamp?

Mówimy teraz o lampach przedliftowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...