Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.08.2020 o 18:01, tazzi napisał:

Mówimy teraz o lampach przedliftowych?

Nie, poliftowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze się da w Pile gościu za przeróbkę przedliftowych lamp full led chciał 1500zl i miał mi zrobić pływające kierunki. Także jak w przedlifcie się dało to myśle ze w polifcie też się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to lampa matrix? z tylu wtedy są dynamiczne kierunki?

WWW.AUTOSCOUT24.NL

Audi van € 32.250,- op autoscout24.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Panowie miał ktoś z was do czynienia z modelem A5 B9 (f5)? Co myślicie o tym modelu? Myślicie, że przesiadka z C7 na B9 to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czego oczekujesz. miejsca w środku będzie zdecydowanie mniej, materiały wykończeniowe też będą nieco gorsze. jeździłem Q5tką, czyli w zasadzie bliźniakiem. za to system multimedialny chodzi o niebo szybciej, jest fajny i nowoczesny, podobnie jak VC. ja się zastanawiałem nad przesiadką na A5 Sportback, ale wielkość bagażnika mi jednak nie odpowiadała i ilość miejsca na głowę dla pasażerów z tyłu.

widziałem, że pisałeś u Kosmity w sprawie reflektorów. to w zwykłym A5 były ksenony, ledy lub led matrix. w polifcie jeszcze doszły światła laserowe.

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, A-rek napisał:

Siema! Panowie miał ktoś z was do czynienia z modelem A5 B9 (f5)? Co myślicie o tym modelu? Myślicie, że przesiadka z C7 na B9 to dobry pomysł?

Arek pewnie jak widziałeś mam teraz A5 B9 jak chcesz coś wiedzieć wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 19:44, marcin_o23 napisał:

może c7 nie jest już najświeższa ale zmiana z a6 na a5 to spory krok w tył

Tez jestem tego zdania, a5 srodek jak a4 b9 po lifcie i prócz multimediów szału nie ma ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 14:55, jedrekx napisał:

to zależy czego oczekujesz. miejsca w środku będzie zdecydowanie mniej, materiały wykończeniowe też będą nieco gorsze. jeździłem Q5tką, czyli w zasadzie bliźniakiem. za to system multimedialny chodzi o niebo szybciej, jest fajny i nowoczesny, podobnie jak VC. ja się zastanawiałem nad przesiadką na A5 Sportback, ale wielkość bagażnika mi jednak nie odpowiadała i ilość miejsca na głowę dla pasażerów z tyłu.

widziałem, że pisałeś u Kosmity w sprawie reflektorów. to w zwykłym A5 były ksenony, ledy lub led matrix. w polifcie jeszcze doszły światła laserowe.

Czego oczekuje?...... hmmmm, 40 lat na karku i chce w końcu mieć coś ze "stajni" Audi Sport :D Po prawie 15 latach jeżdżenia dieslem czuje, że to czas na przesiadkę na benzyniaka z mocą 300+ :P

A6 wygodne ale nie jest to moje jedyne auto i używam go tylko w weekendy, a że córka to już prawie nastolatka to i na urlopy coraz mniej "gratów" się zabiera. Ostatnie parę wypadów zauważyłem, że w aucie wożę więcej powietrza niż bagażu. Następcą powinno być A6 Competition ale to jednak nadal diesel i chciałbym coś mniej kosztownego w utrzymaniu. S3 za małe, S4 nie robi szału zewnętrznie, a S5 bardzo mi się podoba i to z zewnątrz i w wewnątrz. Czy materiały aż tak gorsze? Nie wiem ale postaram się to sprawdzić. Dużo myślałem o przesiadce na Golfa TCR bądź R ale tam to idzie zauważyć duuużą różnice w materiałach w porównaniu do Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 19:03, egon47 napisał:

Arek pewnie jak widziałeś mam teraz A5 B9 jak chcesz coś wiedzieć wal na PW

Egon widziałem, widziałem i chętnie bym cię nawiedził osobiście aby zobaczyć twoje auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, A-rek napisał:

Czego oczekuje?...... hmmmm, 40 lat na karku i chce w końcu mieć coś ze "stajni" Audi Sport :D Po prawie 15 latach jeżdżenia dieslem czuje, że to czas na przesiadkę na benzyniaka z mocą 300+ :P

A6 wygodne ale nie jest to moje jedyne auto i używam go tylko w weekendy, a że córka to już prawie nastolatka to i na urlopy coraz mniej "gratów" się zabiera. Ostatnie parę wypadów zauważyłem, że w aucie wożę więcej powietrza niż bagażu. Następcą powinno być A6 Competition ale to jednak nadal diesel i chciałbym coś mniej kosztownego w utrzymaniu. S3 za małe, S4 nie robi szału zewnętrznie, a S5 bardzo mi się podoba i to z zewnątrz i w wewnątrz. Czy materiały aż tak gorsze? Nie wiem ale postaram się to sprawdzić. Dużo myślałem o przesiadce na Golfa TCR bądź R ale tam to idzie zauważyć duuużą różnice w materiałach w porównaniu do Audi.

Nie no Jak mówisz o nowej S5 to zupełnie inna bajka..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 19:44, marcin_o23 napisał:

może c7 nie jest już najświeższa ale zmiana z a6 na a5 to spory krok w tył

Mówisz? To aż taki duuuuży krok w tył będzie? Dlaczego?

 

PS: interesuje mnie tylko model S5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cuber napisał:

Nie no Jak mówisz o nowej S5 to zupełnie inna bajka..... 

Dokładnie interesuje mnie to....

 

Audi S5 Sportback 2017 review | CarsGuide

Tyle, że jest ich bardzo mało i nie ma w czym wybierać (wyposażenie, przebieg, cena).

 

 

 

Edytowane przez A-rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy przedlift ale pewnie zanim się zdecyduje minie trochę czasu, a ceny poliftów pójdą nieco w dół więc nigdy nic nie wiadomo :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, A-rek napisał:

Egon widziałem, widziałem i chętnie bym cię nawiedził osobiście aby zobaczyć twoje auto ;)

Spoko jak będziesz w Polsce daj znać możesz podjechać albo się ustawimy gdzieś przejdziesz się porównasz czy Ci pasuje takie auto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, egon47 napisał:

Spoko jak będziesz w Polsce daj znać możesz podjechać albo się ustawimy gdzieś przejdziesz się porównasz czy Ci pasuje takie auto:wink:

Chętnie, dzięki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem a5, q5, rs4 b9, ok rs4 dawało fan z jazdy ale wnętrze w c7 i jakoś ogólnie komfort podróżowania jest na naprawdę fajnym poziomie, jeśli w grę wchodzi zmiana na s5 to spoko, bo jedna pojedzie to fajnie, w środku jest tak sobie ale co kto lubi, na chwilę obecną gdybym miał szukać zabawki to celowałbym w rs3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...