Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem RS3 8V i jako zabawka super autko ale tylko jako zabawka na weekend bądź do jazdy dla kawalera. Ja potrzebuję coś dla rodziny 2+1.

Marcin masz rację, że komfort podróżowania w C7 jest bajeczny, a jaki jest w A5 nie wiem ale nie dowiem się dopóki nie sprawdzę. Zawsze idzie sprzedać i wrócić do C7 ;)

Szukam po forach i dopytuje bo może jest ktoś kto jeździł A5 B9 i przesiadł się na C7 bądź właśnie odwrotnie i chętnie bym usłyszał opinie od takiej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2020 o 19:14, A-rek napisał:

eździłem RS3 8V i jako zabawka super autko ale tylko jako zabawka na weekend bądź do jazdy dla kawalera. Ja potrzebuję coś dla rodziny 2+1.

eeejj no bez przesady :decayed: mój brat miał S3 jeszcze 2 lata temu, ma rodzinę właśnie 2+1. fakt, żona miała B8 avant, ale głównie jeździli S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2020 o 00:32, djtatra napisał:

Panowie kto jest polecany ze Slaska na aktywacje AndroidAuto w A6 C7 3.0 BiTDI z 2016 r MIB2??

DMSA VAG Elektronika, Rybnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko, czy miał ktoś przypadek po zmianie kół na zimowe wyskoczył komunikat tpms "ubytek ciśnienia, sprawdź ciśnienie w kołach i zapisz w MMI", ciśnienie sprawdzone nie da się zapisać nowej wartośći, komunikat funkcja chwilowo niedostępna. Błąd jeden którego nie da się skasować. Da się wyłączyć funkcję tpms na stałe? Dzięki za info

IMG_20201113_200519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert739 masz czujniki ciśnienia w kołach? 

Był kiedyś u mnie znajomy z A4 B8 i twierdził zaparte, że ma TPMS a miał odczytywanie poprostu prędkości RKA każdego z kół poprzez moduł ABS/ESP i tam zrobiliśmy logi dla 4 kół i wyszło, że do wymiany był czujnik ABS albo samo łożysko (już teraz nie pamiętam).

Poczytaj tutaj o A4 B8 jest to fajnie opisane przez WRC:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 14:43, A-rek napisał:

DMSA VAG Elektronika, Rybnik.

Dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, djtatra napisał:

robert739 masz czujniki ciśnienia w kołach? 

Był kiedyś u mnie znajomy z A4 B8 i twierdził zaparte, że ma TPMS a miał odczytywanie poprostu prędkości RKA każdego z kół poprzez moduł ABS/ESP i tam zrobiliśmy logi dla 4 kół i wyszło, że do wymiany był czujnik ABS albo samo łożysko (już teraz nie pamiętam).

Poczytaj tutaj o A4 B8 jest to fajnie opisane przez WRC:

U mnie jest odczytywanie z ABS nie mam czujników, czytałem temat wrclaguny. Sprawdzę czujniki jak będzie ok to będziemy szukać dalej. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakby czujnik abs był padnięty to by waliło błędami od abs'u, esp i cała choinka na zegarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, qujot napisał:

Raczej jakby czujnik abs był padnięty to by waliło błędami od abs'u, esp i cała choinka na zegarach

dokładnie

Edytowane przez robert739
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 12:32, wrclaguna napisał:

Jakby komus nie chodziło Google to AUDI  nie przedłuzyło umowy

Ale ze jak i od kiedy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna podnosi się na max do góry po otwarciu drzwi przy wysiadaniu. A przy wsiadaniu (po włączeniu zapłonu) opuszcza się do wcześniejszej pozycji.

Wydaje mi się, że musi być zaznaczona opcja w MMI " ułatwione wsiadanie/wysiadanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może, czy tylny dyfuzor z Ryśka podejdzie do zderzaka Competition?

IMG_20200801_194954 (1).jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hugo napisał:

Panowie, wiecie może, czy tylny dyfuzor z Ryśka podejdzie do zderzaka Competition?

IMG_20200801_194954 (1).jpg

Podobno pasuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori nie do końca pasuje , rzeźba musi byc lekka chociaz nie jestem pewien na 100 % 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...